Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS Tercih Sonuçları 19 Şubat Pazartesi açıklanıyor: 2 bin 392 kişi alınacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yarın 2024 EKPSS atamasında ortaöğretim zihinsel 88.85854 puanla atanma şansım var mı? 139.sıradayım ve branş bazında 3.sıradayım.
12 ve 22.tercihimde Adalet ile Ticaret Bakanlığı, Adli Tıp Kurumu Başkanlığı hizmetli, son tercihimde de Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi hizmetli yazdım. Geri kalanını ise Sağlık Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Pamukkale Üniversitesi gibi v.b kurumları memur yazmıştım. Sizce bana hangi şehir ve hangi kurum gelir? Nereye atanabilirim?
Cevabınızı bekliyorum ve bir yardımcı olursanız çok sevinirim.

@CgrFb,

Atamanızın kesinleştiği gün yani yarın o konuları çok çok düşünürsünüz.
Not: Büyük ihtimalle istediğiniz yere tayininizi alabileceksiniz.
HADİ HEPİMİZİN HAKKINDA HAYIRLISI.

Yani benim ortaöğretim zihinsel 88.85854 puanla atanma şansım var mı yok mu? 139.sıradayım ve branş bazında 3.sıradayım. Bunu öğrenmeye çalışıyorum kısacası.
@ayDÜNYAvazo

KESİN KONUŞMAMAKLA BERABER
%95 atamanız yapılacaktır.
(HİZMETLİ mi yazmınıştınız tercihlere)

12 ve 22.tercihimde Adalet ve Ticaret Bakanlığı, Adli Tıp Kurumu Başkanlığı, son tercihimde de Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi hizmetli yazmıştım. Geri kalanını ise Sağlık Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Pamukkale Üniversitesi gibi v.b kurumları memur yazmıştım.
@ayDÜNYAvazo

"HİZMETLİ" yazdıklarınızdan umudum var ama diğer tercihleriniz hakkında bilgim yok.

Ben kamuda 5 yıldır "HİZMETLİ" olarak çalışmaktayım.

LÜTFEN BÖYLE ŞEYLER SÖYLEMEYİN. Onunda illaki kusurları vardır. Kendi içinde ne sıkıntılar ve üzüntüler çektiğini bilmeyiz ve bilemeyizde.

Saat 15:00 oldu hala ses seda yok bugünlük umutlar tükeniyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt