Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS sonuçlarının hala açıklanmaması kabul edilemez! [Gündem]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
989284
Boşa başvurmuyoruz bu kadar insanin isteklerini dikkate almak zorundalar devlet ne için var bu kurumlar ne için var bize hizmet etmek duzen getirmek icin bizim isteklerimizi dikkate almak zorundalar ulkemiz devletimiz zor zamanlar yasiyor olabilir evet haklısınız ama 2 milyondan daha fazla kişinin tepkisini cekmemek icin hemen sonuçlar açiklaniyor ama engelli vatandaşlarin tepkisi kimsenin umrumda degil bu gidişata dur demek için başvuruda bulunalim cevap bekledigimiz gibi olmasa bile hic degilse tarafimiz niyetimiz belli olsun.

Sonuna kadar haklısın.

989576

Bir şikayet'de benden. İnşallah tez zamanda sesimize ses verirler.

Allah razı olsun hepinizden, bu ülkede elde edilen hakların hiçbiri lütfedilmedi, mutlaka dişle tırnakla söke söke alınıyor, lakin verirlerken de güya hizmet ediliyormuş gibi lütufkar bir kibirle dilenci sadakasına çevirmeleri kırıcı oluyor, merkezinde insan olmayınca sistemin işleyiş böyle oluyor malesef. Teşekkürler.

aslanharun

Üniversite sınavlarının önce açıklanmasının yeni eğitim öğretim yılının başlamasına az bir vakit kalmış olması olamaz mı?

İlgi:25.07.2016 tarih ve 177992 sayılı ÖSYM Bilgi Edinme başvurunuz.

4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanununun Uygulanmasına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmeliğin 38. maddesi gereği tavsiye ve mütalaa taleplerine ilişkin başvurular bilgi edinme kapsamı dışındadır. Ancak başvurunuzda belirtmiş olduğunuz görüşleriniz ilgili birime arz edilmiştir. Bilgilerinize rica eder, iyi günler dileriz.

ÖSYM BAŞKANLIĞI
ÖSYM Bilgi Edinme Birimi

Üzülüyoruz.Kurum ve devlet büyüklerinden anlayış bekliyoruz.

bende yaptım arkadaslar ılgılenceklerını pek zannetmıyorum ama Başvuru Tarihi : 15.08.2016 Başvuru Sayısı : 990108

Başvurunuzu T.C. Kimlik No ve Başvuru Sayısıyla takip edebilirsiniz. Lütfen Kaydediniz.

biz engellilerde birlik beraberlik yok olsa dunyayı ayaga akldıra bılırız o güç bizde var ama bir iki kişiyle olmaz bu işler birlikten kuvvet dogar

Alan KurumGönderme TarihiGönderen Kurum
BİMER12.08.2016www.turkiye.gov.tr
ÖSYM BAŞKANLIĞI15.08.2016BİMER

benimde cuma gönderdiğim yazı bugün ösym iletilmiş.

Birde şöyle bakalım kimi kime şikayet ediyoruz okul müdürüne müdürü şikayet mektubu yazıyoruz

Birde şöyle bakalım kimi kime şikayet ediyoruz okul müdürüne müdürü şikayet mektubu yazıyoruz

kesinlikle katılıyorum,yaklaşık iki haftadır yazmadığım vekil,bakan kalmadı kimse dönüş yapmıyor devleti devlete şikayet etmek olumlu sonuç vermiyor,artık kafamda oluşan fikir şu ösymde özelleştirilsin,şu tercihlere gerekirse 20-30 lira para ödeyelim ama kurumsal olarak profesyönelce yapılsın,bi gün verilsin o gün açıklansın.

ben artık ağzımı bozmaya başlayacam... yeter artık ha harbi yeter bu kadar dakga geçilmez insanlarla... en azından bir açıklama hakkımız diye düşnüyorum... amaçları ne bunların...

kesinlikle katılıyorum,yaklaşık iki haftadır yazmadığım vekil,bakan kalmadı kimse dönüş yapmıyor devleti devlete şikayet etmek olumlu sonuç vermiyor,artık kafamda oluşan fikir şu ösymde özelleştirilsin,şu tercihlere gerekirse 20-30 lira para ödeyelim ama kurumsal olarak profesyönelce yapılsın,bi gün verilsin o gün açıklansın.

Aynen diyecem ama özelleştirip para toplayıp yerler yine bunun arkasında devlet durur torpilsiz bir Türkiye olmaz

tamamdır. bende ilettim :)
suat65 şikeyet yazılı iletimizin adı olsun. bunu söylemezsen haberim yoktu derlerse ne olacak. o yüzden sen şikayet de başkası bilgi desin ben haberleri olsun diyeyim kii sonra haberimiz yoktu demesinler.

Dostum şikayetimizide yapmışız şikayetten sonra genel olarak konuşuyoruz bazıları cevap almış cevaplara bakılırsapek önemseyip takıldığımız yok şikayetimiz pek korkulu olmadı onlar için ancak mecliste vatandaş pankart yapması gerek kimin bunu yapabilecek imkanı var

Ya arkadaş cumurbaşkanı ve başbakan katılamıyorsa bu kuraya, çalışma bakanı, aile bakanı veya bennur karaburun katılınca çekilmiyomu bu kura. Ayrıca sınava giren adamlar neden kurayı bekler onuda anlamış değilim. Vallahi ÖSYM nin sitesine bakmaktan verem olduk. Yazık günahtır bu kadar insanı bu kadar bekletmek.

Bugün de boşuna bekledik.Biri çıkıp 1 ay sonra şu saatte açıklayacaz desin valla sevinçten ağlayacam.Bu bekleyiş insanın canını sıkıyor.

aslanharun

Üniversite sınavlarının önce açıklanmasının yeni eğitim öğretim yılının başlamasına az bir vakit kalmış olması olamaz mı?
Peki diğer sınavların soruları aynı gün yayınlanıyor bizimkisi neden 1 ay sonra yayınlanıyor? Bizden sonra yapılan kpss lisansın sıralamaları yayınlanıyor bizimkisi neden yayınlanmıyor?

şovlarını gene yapsınlar ama bizim sonuçlarımızı açıklasınlar artık... yeter ya yeminle gına geldi artık...

[FONT=pt_sansregular]Başvuru Tarihi : 16.08.2016 Başvuru Sayısı : 995863 hayırlı olur ınsallah[/FONT]

16.08.2016 / başvuru sayısı 996026 inş biran önce açıklanır ordan atanamazsam normal kpss ye başvuru yapacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt