Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS sonuçları ne zaman açıklanır?

zaten 60 sorunun %10 u 6 eder 6 soru yayınlıyacaklarına valla yayınlamasınlar daha iyi.. Sınav sonucunu cabuk versinler yeterli.

sonuçları açıklasınlar artık canımızı yedilerrrr beeee :D

ali kardeş en az 30 doğrum var kaç puan alırım sence

Dostum peki ortaöğretim olsa 35 net?

nasıl hemen hemen aynı lisans zorluk derecesi farklı daha zordu sapma etkiler lisansı

lisans normal kpss de bölüm sorularıda soruluyor sizde soruluyormu bilmiyorum ben lisansa da ortaöğretim ve önlisans gibi cevap verdim zaten tahminimce dedim kesin konusmadım

hergele1905;

kardeşim ortaöğretimden girdiğini düşünüyorum 30 doğru 24 yanlış yapsan 24/4=6 30-6=24 yani 24-25 civarı bir net yaptığını düşünürsek bence 70 ve üstü bir puan alırsın

standart sapmada var peki 70 puanla atanırmıyım 2.tercihlerde

kardes inanki bu yıl ne olur ne biter hiçbir bilgim yok kurudum kaldım ben 85 civarı bir puan bekliyorum boşta kalırım diye korkuyorum

sonuçlar açıklanmış galiba

sunuçlar açıklandımı int öle yazıyor

Orda avukat alımı sonucu yazıyor bu bır ıkıncısı gulucuk ısaretı nasıl yapıyosunuz

Sonuçlar Akşam sabah açıklanır , Geç olsun da güç olmasın ,. Sorular Keşke açıklansaydı ...

Ali_Gs;
Eğer 85 ve üstü alırsan birinci tercih olmasada ikinci tercihlerde rahat atanırsın Ali takma kafaya

Ali gs ve amedli kardeşlerim ne mezunusunuz?85 çok iyi bir puan lisans iseniz mutlaka atanırsınız birinci atamada..

ben 2012 ömss de 2013 yılında mebe atandım 80.7 puan ile

sonuçlar sınavın bitmesinden 10 gün sonra açıklanır bence

Üst Alt