Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS kura tercıh nasıl yapılır, nelere dikkat etmeliyiz?

yolcugenc

Üye
Konular
24
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar merhaba ben ilk defa tercih yapacağım kura tercih nasıl yapmalıyım neye dikkat etmeliyim

kura ile alınacak sayı 234 diye okudum doğrumudur bilgisi olan varmı

elektronik bölümü yok bu ne ya tercih yapamıcam :(

kurada elektronik bölümü niye olsun

biz kura ile alım hakkında bilgi almak istiyoruz.

kura ile tercih nasıl yapılır

arkadaşlar kura ile tercih nasıl yapılacak,bilgisi olan arkadaşlar lütfen paylaşşın

ARKADAŞLAR kura ile tercih ne zaman yapılacak bilgisi olan var mı

Kuracılar

Selam

geldik yolun püf noktasına
İstanbul 35 kadro var İstanbul için yaşam şartları nelerdir ve ya kirası düşük illerimiz nereleridir
ilk defa girdim kuraya ve daha önce kuraya katılanların yaptığı yanlışları yapmak istemiyorum ve kuradan kazanırsak tercih sıralamamızı nasıl yapmalıyız ilk tercihimize nereleri yazalım
ben ege istiyorum mesela doğuyu herkez terettütle bakıyor bir kac doğu yazsak gidip o tutarsa tayin hakkımız varmış 1 yıl sonra bu doğrumu
bana öneri tercihleriniz ve ya sizin yazdığınız tercihler nelerdir gercekden cok endişeliyim

bide su derece meselesi nedir 11 derece 12 derece falan yazıyor 1 e doğrumu artıyor maaşlar yoksa 13 e doğrumu artıyor yoğsa hepsi aynımı

bide tercih süresinden sonra ne zaman cekilicek kura

Kura sonuçlarını nerden ögrenebilirim?Lütfen link atar mısnz?

Tercihler heyecanla yapılıyor, Rabbim yardımcımız olsun.
Millet doğuya yüklendi, ben de aksine batı yazdım,
Herkes için hayırlısı olsun,
Nasip kısmet işii, birazda..
Sayıl lot, toto gibi olduu, :)

evet 234 kısı :( en az 70 bin kısıde kurayı beklıyor

Üst Alt