Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS kura ile 234 alım için göruslerınız nelerdır?!

DİLEKREM

Üye
Konular
48
Reaksiyonlar
0
gecen yıl 45487 kişi tercıh yapmıs 591 kişi tum kontenjanı doldurmus bu yıl 1. tercıhler için 234 rakamı hakkındakı göruslerınız nelerdır

Valla cok az 294 kisi kime cikar allah bilir bende kuraya katildim bu rakamla ataak bir mucize ben mahfoldum bittim surunmekten biktim artik :':)':)':)':)':)'(

bınde 4 gıbı cok asırı sacma bırakam kalan 59800 kişi*25tl :yaklasık 1,5trlyon gırenler tarafından odendı.kalan 75lırayıda devlet odedı oda 4,5 trlyon yazık valla ha.

Son düzenleme:
pekı arkadaşlar 2 ci tercihtde kura ıle alım olumu :(

Muhtemelen olur Devran, sen gene de sıkma canını. İmza kampanyası mı yapsak ne yapsak Van Belediye'si falan yardımcı olur belki sana.

saol pent allah razı olsun bu gıdısle artık ıntıhara yavas yavas gıdıyom :( surunmekten bıktım artık

devran29;

Saçmalama, hem belli mi olur belki şans sana vurur. Çok dua ediyorum ben sana. İntihar ne korkunç düşünce, hepimiz aşağı yukarı aynı durumdayız. Borç harç içinde, ihtiyaçlarımız var. Hepimiz ölelim mi? Sen içini ferah tut. Dayan.

cok saol allah razı olsun senden cok ıyısın allah her zaman yardımcın olsun dıger kardeslerımıze de ınsallah

Ya kura tercıhlerının ben yapamam anlayan anlata nılırmı lutfen,

Üst Alt