Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS ilk atama memurluk ve hizmetli kaç puanda kalır?

Ortaöğretim için;
İlk 400 de olanların Memur olma şansı çok fazla
İlk 1000 de olanlarında hizmetli olma şansı yüksek
Kalan 400 kişi ise imam müezzin ve teknisyen v.b.

Diyanet bakanligi onaylı öğretici sertifikasi ne oluyor acaba . ? Yıl boyunca yapılan kurs belgeleri kabul edilmez dimi ?

2. atamada kaç tane memurluk kadrosu açarlar ona bağlı Benim öngörüm büyük ihtimalle gelir diye düşünüyorum. 2. atamada tabi.
sıralaman 900 lerde sanırım.

liseler tümüyle hizmetli değil mi? Nasıl memur olabilir ki?

lise memurda olabilio ama puan yuksek olmalıdogu tarafını yazacam

bu ne bicim devlet liseden her atama 500 mü aliohani nerde 30 bin sözleri bu gidisle son atama dahil 10 bin bile olmaz

2001 ortaöğretim kurumların her hangi bir alanından mezun olmak.
Diyanetin ise yeterlilik sınavında başarılı olarak sertifika almak anlamına geliyor.

Loris;
Lise mezunu neden memur olmasın anlayamadım.

85 küsür bi puanım var 1812. Sıradayım memurluk istiyorum hizmetli olma şansım yok engel durumundan dolayı engel oranım 60 ikinci atamalarda falan gelir mi memurluk ?

Alp neden hizmetli olmak istemiyorsun. Engelin buna hiç sorun değil kardeşim. İkinci atamada memur almı yine az olursa hizmetli kadrosunu yaz ve işine başla derim. Boşuna beklemene gerek yok. Zaten zamanla görevde yükselmeyle memur olursun.

kardes hizmetlide yaz masabasına veriolar:))) ben sordum milli egtimde calişanlara dedim hizmetli yazım mı sonra beni okullara ademe yapmasınlar .dedi yaz seni masa başına veriolar.sadece fotokopi evralk kayıt falan:)))

hizmetlide yazın okullarda hademe yapmıolar zaten o işleri şirket elemanlarına veriolar

Eshat;

tamam da hizmetli dediğimiz temizlik vs koşuşturma işlerini yapan kişi değil mi ben de yürüme problemi var fiziksel engel yani engelin tamamı yürümede bacakta nasıl hizmetli olacağım ?

kardes o işleri şirket elemanlarına yapiolar seni masabaşı yaparlar .diyarbakırda öyle yapiolar

Evet, Bundan önceki atamalarda tekerlekli sandalyedeki arkadaşlarımız nasıl hizmetli olduysa sende öyle olacaksın. Yani atandığın kurum senin engeline göre iş verecek...

masabaşı yaparlarsa sıkıntı yokta yapmazlarsa nasıl çalışacam çünkü mümkünatı yok getir götür işini yapamam yürümede çok sıkıntı var

Alp kardeşim sen bunların hiç birini düşünme hiç bir sorun çıkmaz. Yeterki sen atan gerisi kolaydır.

peki 85.59 küsür puanla atanma şansım var mı? sıralama 1812

Alp ilk atamada zor gibi ama imkansız değil. Fakat ikinci atamada şansın çok fazla diye öngörüyorum. Hakkında hayırlısı olsun inşallah kardeşim.

ya kardes bende hizmetli işaretleyecem dybkr:))) 1-2 yıl sonra kurum sınavıyla memur olurum:))rahat ol seni masa başı yaparlar:))) benim amca ogluda felcli yürümekte zorluk cekio duvarlara tutuna tutuna yürüyor ömssede hizmetli kazandı mebde suan masa başı 2 senede altına araba cekti

inş psikolojimiz allak bullak oldu artık bu iş yüzünden bi adam akıllı alım yapamadılar.inş atanırım ikinci atamada falan sıkıntı olmaz yeterki atanayım bi... sizce ikinci atama ne zaman olur

ölmüşüz hocam o zaman.. o kadar beklersek... ben üniversiteye hazırlanıyorum memurluğu bekliyordum düzene girmek için dershane özel ders falan neyse gitmişiz biz

Peki diyelim ki hizmetliyi yazdık atandık
İş düşündüğümüz gibi olmadı her işi verdiler normal temizlik vs yaptıracaklar.
O zaman ben yapamam diyebilme şansımız olmaz ki sonuçta hizmetliyi göre göre siz seçtiniz işiniz bu derlerse ne diyeceğiz :)

Ben de 83 aldım Lise sıralamam 2540 çok fazla bir umudum yok ama hayırlısı inşallah olur.

teknisyen yardımcılığı kadrosunu yazmalı mıyım sizce arkadaşlar? sıralamam kötü ama teknisyen yardımcılığı gelebilir mi sizce 3500 küsür sıralamam?

Üst Alt