Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS’de hangi ay kadrolar belirleniyordu?

yaşarrr

Üye
Konular
17
Reaksiyonlar
15
arkadaşlar ben aralık diye hatırlıyorum. aralığın kaçında olur acaba? veya atama olurmu 2 atama sadece bu dönem tek atamaylamı bırakacaklar. tahminim 2024 martta olur en geç ne düşünüyorsunuz

Şubat gibi olur 3 atama vardı 2 ye düşürdüler 3 atama oldugu yönetmenlikte yaziyormu link verirmisiniz 2 ye düşürme hakları varmi

verdikleri hiç bir sözü tutmadılar sözde bu dönem 12 000 alım vardı. çok az alım yaptılar.

Ben de 12 bin atamadan ümidi kestim ocakta tercihler açıklanır şubatta sonuclar belli olur önlisans ekpss 78 79 larla kapatır diye düşünüyorum

önce sınava girecen sonuçlar puanlar açıklanacak kadro açıklanması en sona ....

şahsen ben ümidimi kestim. 2010 yılından ber bu sınavın içindeyim tam bir fiyasko 1000 kişinin girdiği sınava 500 kişilik kadro açılıyor....

Kısa süre demiş de ne kadar kısa acaba? 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde açıklanacak sanırım.

Arkadaşlar, 2024'te ilk kez E-KPSS'ye gireceğim. Bu işleri çok bilmiyorum. Lise mezunuyum. Kaç kontenjan açılır tahminen? Ve, ne zaman açıklanır hangi kuruma ne kadar kişi alacakları?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Göktaş açıklamaları

arkadaşlar 2024 de ilk kez ekpss ye gireceğim sizce ilk tercih tahminen hangi ayda olur diğer yıllarda 2022 ekpss yapıldıktan sonra 2023 ocakta alım olmuş 2024 te olan sınav için ilk 2025 te mi olur

ozanisius ÖSYM'nin sayfasından ilgili bölümlere bakarak bilgi edinebilirsin.
elif77 Muhtemelen aralık ayında olur. Zaten genellikle hep aralık ayında olurdu ama geçen sene nedense ocakta yaptılar.

elif77 Normal KPSS'de atamalar nasıl oluyor bilmiyorum ama bizimkisi genellikle hep aralık ayında oluyordu, geçen seneyi saymazsak. Önceden sınavlar arası üç atama olduğu da oluyordu ama sonradan iki atamaya düşürdüler.

elif77 Normal KPSS'de atamalar nasıl oluyor bilmiyorum ama bizimkisi genellikle hep aralık ayında oluyordu, geçen seneyi saymazsak. Önceden sınavlar arası üç atama olduğu da oluyordu ama sonradan iki atamaya düşürdüler.

evet onu sizden okudum önceki gönderilerinizde 3 den 2 ye düşmüş
2022 sınavından önce bir tane yıl içinde alım olmuş sonrasında 2023 başı gibi olmuş
2024 te aynı mı olur sizce

elif77 Evet, bundan önceki bakan bundan sonra hep aralık ayında atama yapacağız demişti, senede bir defa olmak üzere.

EKPSS ile atama olacağı açıklandı tarih olarak 2023 Aralık öncesi OCAK başımı olur?

EKPSS ile atama olacağı açıklandı tarih olarak 2023 Aralık öncesi OCAK başımı olur?

Üst Alt