Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS 2014 kadro sayıları açıklanmış!

Sayilar derken linkten bisey anlamadim lise kac kisi aliyoormus mesela

ya bilgisayarcıyım 3249 sıralama 226 ama benim bölümden 3 kişi alıyorlar bu ne ya:(

Ama kadro sayıları yani ortaöğretimden, toplamda üç beş kişi görünüyor.

1428 se cok az millet mecbur hizmetli yazacak 1400 yarisi hizmetli olsa ilk 700 e girenlerin disinda atama isteyenler hizmetliye dayanacak mecbur sayi hakkaten cok az

34 kişi sayılıyo ortaöğretim yazıp aratınca?

Ben mi beceremedim merete bakmayı, az bi tarif edin. :D

Şöyle ki linki açtığınızda sol tarafta öğrenim durumunuzu seçiyorsunuz, altta nitelik kısmı boş olacak orada kendisi bir nitelik otomatik atıyor onu kaldırın sorgula dediğinizde çıkıyor sayfanın üst kısmında kaç kişi alınacağı yazıyor :)

eğer doğruysa yazıklar olsun sınava giren ortaöğretim sayısı 49 bin verdiği kadro 1400 küsür sınava giren lisans sayısı 5-6 bin ancadır açtığı kadro 1400 küsür ayıp ya sınava giren onca ortaöğretime

1428 yetmezmiş gibi , nitelikli istedikleride çok herkes aynı tercihe yüklenecek... sayı haliyle düşecek.
lisans kodrosu 1480 bu neye göre orantılı paylaşım

Bana da 1 yer çıkıyor bölümümden ama hizmetli olarak tercih yapmak hayırlısı olacak inş.

bu Herhangi bir önlisans mezunu olmak diyor birde MEB den onaylı bilgisayart cart curt sertifikası istiyor ikiside olmak zorunda mı yoksa bir nitelik kod yeterli mi

2. tercihlere bırakıcam galiba istediğim şey listede yok

Ben hizmetlilige devam arkadas yerimize alisalim artik yeni tayin olmustum ne derlerse he deyip geciyorduk tercihlerde nede olsa ataniriz diye acilan kadro 1428 zaten 1000 tanesi hizmetlli ben secemiyorum digerleride 400 kadro valla yazik gunah millete bune boyle. Siralamam 2000 komik rakamlar lisans ve onlisanslara hayirli olsun ekpss lise umdugunu bulamadi siralamada 500 uncu olan adam bile hizmetli yazmazsa kesin atanirim diyemeyecek.

başarı sıralamasına göre banko atanıyorum da istediğim yerde istediğim şey yok offf(lisans için)

1428 lise
1009 ön.lısans
1480 lisans
234kura-ılkogretım

toplam 4151 .

basvuru sayısınsa gore;
lisenın artmış halı bıle saka gıbı 1428 yuzde 3 bıle degıl ..
kuracılar daha vahım 60000/234 bınde 4 bıle degıl
lısansa ıyı almışlar yuzde 25 vallahı ben bu kadar beklemıyordum .
onlısans yuzde 12,5

adaletıne kurban akp;)

2. atamalara kalırsak şayet, bu yapacağımız tercihler mi geçerli olacak? Yoksa tekrarmı tercih yapacağız?

Şimdi baktım kadrolara da şok oldum. Bunlar neyin kafasını yaşayıp da bu oranlamayı yapmışlar! Söylenecek söz yok.

abi su insanların forumda sordugu sorulara bakıyorum şaşıyorum....bide memurluk yazmaktan bahsediyorlar.ne diyeyim arkadaslar .....

arkadaşlar robot sayfasında bir sıkıntı yok mu? sayfa açıldığında En altta gösterilen 2423 adet yazıyor. ancak üstte sorgulanan kadro sayısı 4151 diyor. bu arada 97 sayfa var her sayfada ortalama 25 tercih gözüküyor buda 97x25=2425 eder. Burada bir yanlışlık yok mu ?

Üst Alt