Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ekonomi bakanligi VHKİ ortaogretim çalışma koşulları nasıldır?

birgaripogrenci

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaslar bildiginiz gibi ekpss tercih kilavuzu aciklandi :) ben de ekonomi bakanliginda vhkilik yazmayi dusunuyorum ayni zamandada universite okuyorum sizce calisma ortami nasildir maas durumu nasildir okul icin bana kolaylik saglayabilecek bir kurummudur konu hakkinda bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa cok sevinirim bu arada ortaogretim mezunuyum arkadaslar desteklerinizi ve yardimlarinizi bekliyorum simdiden cook tesekkur ederim saglicakla kalin =)

Ayni sorunun cevabini merak edenlerdenim bende ayni durumdayim

Puanı yüksek olabilir, yani kadro sayısı oldukça düşük. Sıralamanız ilk binde değilse güç gelir.

Gelecegini umit ederek yazalım biz yinede =) eger calisma kosullari ile ilgili bilginiz varsa paylasabilirmisiniz lutfen ? Simdiden tesekkur ederimm =)

Maalesef ben de bu konularda yeniyim. Önceki sınavdan atananları bul geçmiş başlıklardan, onlara sor istersen.

bir garip ögrenci,kimse sana hem çalışıp hem okuman konusunda sana garanti veremez,benim çalıştıgım kurumda idare edende oldu idare etmeyende oldu,tamamen atandıgın kurumun yönetimine ve o kurumun şartlarına baglı,kişisel fikrim ya okulu seç yada işi seçin,iadere edilme şansınız çok düşük..maaş konusuna gelince kamuda maaşlar süper,kim ne derse desin,maaşın sosyal hakların yan ödemen,kurumuna göre ikramiyen,işe gidiş gelişte servis,valla süper bişey bence,kıymetini bilmek laızm diye düşünüyorum,inşalalh saglıklı bir karar verirsiniz..siizn için hayırlısı olsun..

Sağolun teşekkür ederiim..Maaş konusunda bilginiz var sanırım..biraz yardımcı olabilir misiniz rica etsem? Kafam ciddi anlamda karışık işe ihtiyacım var ama bi yandan da okul... Ne bileyim iste maas durumunu bilmedigim icin pisman olurum diye korkuyorum sonra..

bir garip ögrenci,bence iş imkanı varsa degerlendirin,hiç düşünmeyin derim,dışardan okuma şansınız zamanla olur mutlaka dışardan bitirirsiniz,maaşa gelince kuruma göre degişir ama en kötü 2000 binden fazla alırsın,bazı kurumlarda ikramiye var,mesai ücreti var,yani daha fazla alma şansında var,döner sermaye olan yerler var,ordada her ay belli miktar alıyorsun,size mesaj atıyorum özelden maaşım hakkında:D..

Üst Alt