Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ekim ayı Evde Bakım maaşını alan var mı? [Soru]

onlar geçtiğimiz ay maaş alamamıştı bu ay alamadıkları ay ve bu ayın maaşını brlikte aldılar 2 ay öncede biz balıkesirde aynı olayla karşılaşmıştık

bakım parası

arkadaşlar samsun 1 ay maaşı vermemişti 1 ay alacaklı idik ondan bize 2 ay birden verildi..

bu ödenekler il il mi yapılıyor anlayamadım bir ilde maaşlar ödenip diğer ilde neden ödenmiyor heyet geldikten sonra sonra beş ay geçti sadece tek maaş alabildik.bu anormal bir durum değilmi anlayamadım

ESKİŞEHİR 30 UNDA YATTI. 29 UNDA TELEFON AÇTIM YOK NE ZAMAN YATACAGI BELLI DEGIL FALAN, AYBAŞINDA YATACAK VS. 1 GUN SONRA YATIRMIŞLAR.

BURDAN ŞU ÇIKIYOR BU 1 GÜNLÜK İŞLEM OLMADIGINA GÖRE !

SHÇEKLERE PARA GELİNCE HEMEN DEĞİL DE KENDİ İSTEDİKLERİ ZAMAN HESAPLARA AKTARIYORLAR.

ekim maaşı

sevgılı m.cem ekim maaşı verildi tek maaş aldık sormak ıstedığın buysa banada 30 ekımde yatacak denmıştı sosyal hızmetlerden 29 yatırdılar bende anlamış değılım

Arkadaşlar Ay Bitti İstanbul Haala Yatmadımı :shock: Bilginiz Varmı

Ben İstanbul anadolu yakasındayım. Ayın 25'de tek maaş yattı bana.

30 ekim perşembe şanlıurfada yatmıştır 460 ytl

Peki Arkadaşlar İstanbul Avrupa Yakası Yattımı Aranızda Alan Varmı Acaba

İstanbul Avrupa Yakasında Maaşlar yattı mı?

İstanbul Avrupa Yakasında Maaşlar Yatmış Ben 30.Ekim İtibariyle Maaşımı Aldım 457 YTL

Kars yattımı acaba bilgisi olan varmı dedim kımseden yanıt alamjadım vay anasını demekki karsta yanlız ben engelliymişim kimse soruma cevap vermediyine göre

adapazarı 2, maaşınıda çekti..darısı almayanların başına ...

kastamonu yatmadi

arkadaslar kastamonuda yasayan varmi benden baska?

Muhtaçlık aylığı-evde bakım aylığı

KONYA DA BENDEN BAŞKA KIMSE YOK HERHALDE KONYA DAN BİR CEVAP GELMEDİ.( EVDE BAKIM ÜCRETİNİ EKİM AYINDA ALAN VARMI) :oops:

ya arkadaşlar kasımın 3 ü bugün neden hala yatmadı erzincan ilinin maaşları
alan varsa yazarmı erzincandan

Re: Muhtaçlık aylığı-evde bakım aylığı

İBOKUT 27' Alıntı:
KONYA DA BENDEN BAŞKA KIMSE YOK HERHALDE KONYA DAN BİR CEVAP GELMEDİ.( EVDE BAKIM ÜCRETİNİ EKİM AYINDA ALAN VARMI) :oops:
arkadaşım konyada yattı ayın 29 unda yattı para kasım yatmadı henüz daha konyada genellikle her ayın 29 unda yatıyor
-------------------------------------------------------------------------
fakat beş ay oldu itiraz dilekcesi verdim geçen hafta aradım sosyal hizmetleri 2008 yılında durdurldu dedi 2009 yılında gelmeye başlanacak dediler buda üzücü bir tablo acep kırizin bir göstergesimi dersiniz inş biranönce gelir öle umut ediyorum :(

EVDE BAKIM ÜCRETİ

OKAN kardeşim, 15 AĞUSTOS 2008 ayında eve gelip incelemede bulundular. birbuçuk-iki ay içerisinde hesabınıza bakın dediler. 10 gün önce de telefonla aradılar.ziraat bankasınsan hesap açtırıp hesap no.sunu istediler.(Daha önce aynısını iş bankasından istemişler di.)onu da yaptık halen bir ses yok. :?:

Re: EVDE BAKIM ÜCRETİ

hayırlı olsun mutlaka yatar en kısa zaman da onaylandıktan sonra yatar mutlaka

Üst Alt