Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ehliyet yenilerken rapor oranım düşerse eski raporum iptal mi olur?

Izzetyoldas

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Herkeze iyi geceler konular arasinda bulamadigimdan yeni konu aciyorum k.bakmayin %42 süresiz engelli raporum var ve ayni sekilde vergi indirimimde var ozel sektorde engelli kadrosunda calisiyorum benim sorum %42 raporum da epilepsi agirlikli hastaligimdan once b ehliyetim var eski tip suan aktif otomatik yada sol ayaktan tertibatli arac kullanabiliyorum sifir yada engenliden engelliye vergi muaf olarak nasilarac alabilirim ehliyet icin rapor alsam %42 raporum iptal yada gecersiz olur bu durumdan dolayi ehliyetimi bile yenilemedim cevirmelerde aractan inmiyorumki engelim belli olmasin bu konuda cok sorun yasiyorum bulent bey ne yapmam lazim?

Izzetyoldas

Ehliyet raporunda engelli oranı yazmaz. Ehliyeti gönül rahatlığı ile değiştirebilirsiniz. Ama düşük oranlı bir engelli sağlık kurulu raporu alırsanız, işte o zaman eski raporunuz geçerliliğini yitirir.

Tesekkurler ederim dedigim raporumun cogunlugu epilepsi ehliyetim iptal olmazmi epilepsi hastalari arabasuremez diye duymustum

Epilepsi rahatsız lığına ya kontrollü yada iptal veriyorlar

Üst Alt