Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Eğilip çorap giyemeyenler için yardımcı aparat

Sema

Aktif Üye
Konular
75
Reaksiyonlar
0
ENGELLİLERE ÇORAP GİYDİREN ÇILGIN YARDIMCI

Eğer eğilemiyorsanız ve çorabınızı kendi başınıza giyemiyorsanız size çılgın bir tavsiyemiz var. Crazy Assistant. Engelliler, yaşlılar ve eklem rahatsızlığına yakalananlar Crazy Assistant (Çılgın Yardımcı) ile çoraplarını hiç kimsenin yardımı olmadan kendi başlarına giyebiliyor.

corap.jpg

Crazy Assistant’ ın ( Çılgın Yardımcı) mucidi Walter Zumbach. Zumbach, engellilerin yaşamına pratik çözüm getiren buluşuna Crazy Assistant (Çılgın Yardımcı) adını vermiş.

Çorap Giyme Makinesi Crazy Assistant, iki ayarlanır kolluk ile uzatılabilen bir bastondan oluşuyor. Engelliler çoraplarını hiç kimseye ihtiyaç duymadan çılgın yardımcısı ile kendi başına giyebiliyor.

Seri üretime geçmek isteyen çılgın mucit Zumbach, para kazanmak isteyen atılgan girişimcilerin buluşuna ilgi göstermesini sabırsızlıkla bekliyor. İlgilenenler çılgın mucit’e elektronik posta göndererek ulaşabilir.

walter.zumbach@zapp.ch

BU ALETE BENIM DE IHTIYACIM VAR..ACABA TURKIYEDEKI MEDIKALCILERDE BOYLE BIR ALET VARMIDIR?

(MERHABALAR

BÖYLE BİR ALETİN VARLIĞINDAN HABERİM VAR ANCAK YAKINDAN İNCELEYEMEDİK ÇÜNKÜ DAHA SERİ ÜRETİMİ OLMAYAN ALET ENGELLİLERDE OLAN SIKINTIYI YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ.SİZİ KONTAK LİSTEMİZE EKLEDİM BÖYLE BİR GELİŞME OLDUĞUNDA SİZE MUTLAKA DÖNÜLECEKTİR.

SAYGILARIMIZLA
EVREN KARACA
info@karacamedikal.com
www.karacamedikal.com)

Merhaba. Forum basligi oldukca eski tarihli ama corap giymek icin kullandigim bir aparat var; yillar once Amerika'dan getirtmistim ve cok memnunum. Aynisini su linkte gorebilir ve temin edebilirsiniz:

http://www.essentialaids.com/erol.html#2124X23995

www.essentialaids.com sitesinden "dressing" kismina girerseniz "stocking aids" olarak en ustte bolum goreceksiniz. Tiklayin. Corap giymek icin bir suru secenek var.

Selamlar.

Üst Alt