Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

E-bilet Passolig uygulaması. Engelliler nasıl yararlanacak?

Göztepe_ Galatasaray

Göztepe- Galatasaray macina engelli karti ile girebirmiyim .passolig isterler mi?

HER MAC ıcın ayrı bıletmı alacagız?sımdı son durum nedır stada gırmek ıcın? Pasolig sartmı?

ugir

Muharrem İnce gelirse pasolig kalkacak kardeşim.

Arkadaşlar ;

Ben Eskişehirspor maçları olduğunda Passolig kartımı stad girişinde güvenlik görevlilerine gösterip , daha sonra engelli kartımı gösterip engelli tribünü girişinden Kale Arkası tribününde maçları ücretsiz olarak izleyebiliyorum.

Bir de tuttuğunuz klübün klüp binasına giderek halkla ilişkilere engelli kartınızı gösterip kaydettiriyorsunuz. Maç günü sizin cep telefonunuza passoligin e bilet mesajı gibi mesaj geliyor ve onunla birlikte engelli kartınızı gösterip tribünde yerinizi alabiliyorsunuz.

En güncel bilgi olarak bunu sizlere aktarmak istedim.

o halde iki gün önceden gitmeye gerek yokmu?

Arkadaslar merhaba;
Hafta sonu bursa macına gıttım.mactan ıkı gun once saat 10:00 da fenerbahce.org uzerınden lınk yayınlanıyor lınkı dolduruyorsunuz.sonrasında telefonunuza bılgıler gelıyor.passolıg olması sart.stada gırıste kolay oldu.tabı engellı kımlık kartınızı bakıyorlar.

ugir

Büyük kulüplerin biletleri için önceden form doldurman yada gidip passoligine yükletmen gerekiyor. Eskişehirspor'un tribünleri full çekerse onlarda bu uygulamayı yapacaklardır.

bende öyle yaparak aldım blackrace

bLaCkRaCe Eskişehirsporun her zaman tribünleri full ve uygulama zaten önceden de var senin anlattığın. Sadece ben gidip yaptırmadım ;)

Maçlara girebilmek için passolig olma zorunluğu var. Maçlardan önce stada gidip engelli kimlik kartınız ile beraber passoliginize ücretsiz bilet yükletmeniz gerekir yoksa içeri almıyorlar. Bazı stadlarda istisna güvenlikçiler alabiliyor ama büyük takım maçlarında kesinlikle tolerans göstermiyorlar. En büyük sıkıntı netten bilet alamamamız. Bunun için toplu olarak TFF'ye yazsak belki faydası olur. Özellikle ilçelerde yaşayn veya başka illerdeki maçlara gitmek isteyen engelli arkadaşlar büyük sıkıntı yaşıyorlar. Stada gittiğimizde gün içinde biletler tükenebiliyor malesef.

engelsiz

S.a arkadaslar ben yenı 100de 40 engellı raporum var ben maca gıtmek ıcın nereye basvuru yapacam dırek ınt uzerındenmı gıderekmı

Merhaba .. öncelikle engelli kimlik kartı çıkartmanız lazım ... sonra passolig .. her takımın uygulaması farklı ... Fenerbahçe için maçtan 2 gün önce bu formu dolduruyosun https://www.fenerbahce.org/engellibasvuru.asp Bu sene başlattılar ... daha önce maçtan 2 gün önce stata gidip bilet yüklemesi yapman gerekiyordu ... tuttuğun takımın web sayfasından öğrenebilirsin..

mutineer901
Bu yaşadıkların varya Engelleme değilse ben zombiyim. Hiç engellinin önüne engel koyulur mu bunu okurken gözyaşlarımı tutamadım arkadaşım. Geçmiş olsun hakkımız onların yakasında.

..can..
Teşekkürler Bilgilendirme için. Peki Şampiyonlar ligine gidemiyor muyuz? Böyle bir hakkımız yok galiba?

BJK - Malmö UEFA Ligi biletleri Engelli kardeşlerimize açıktır. Bugünden girmeniz gerekiyor art BJK Logosu Taşıyan Passoliginiz olmalı.

HakanEs26

Evet sayfada gördüm. Hani anlamadığım bir husus var. Ev sahibi takım Türk takımı olmasa bu maçlara ücretsiz gidemiyoruz anladığım kadarıyla öyle mi?

byk
Dostum Yurtdışında böyle bir uygulama var mı yok mu bilmiyorum ama olsada benim haberim yok. Türkiye için geçerli zaten benim söylediğim ;)

HakanEs26

Yok yurtdışında olsa bile yabancı vatandaşları kapsamaz. Ben bu maç yurtdışında oynanacak sanıyordum meğerse Buradaymış :D da pasoligin aidatı yok deniliyor ama aidata benzer yıllık e-bilet ücreti kesildiği gerçeği..

izlerken tüylerim diken diken oldu!

HakanEs26 hocam bugün trabzonspor maçı için engelli bilet başvurusu yaptım. Başvurunun olumlu veya olumsuz olduğunu nerden öğrenebilirim acaba?

soljersx

Dostum Trabzonspor klübü ile temasa geçmelisin. Onlar seni kaydedip passoligine yüklemeseler bile SMS olarak e-biletini yollarlar. Sende girişte güvenlik görevlilerine gösterip bazı stadlarda ( Genelde kale arkaası oluyor ) Engelli tribününde maçını izleyebilirsin.

TRABZONSPOR KULÜBÜ

Telefon : (462) 325 09 67 (pbx) Faks : (462) 325 94 03 - (462) 325 55 14/15

HakanEs26 hocam yanlış anlaşıldım beşiktaş taraftarıyım başvuruyu yaptım ama sonucu görmeyi bilmiyorum

o zaman burdan bilgi alabilirsiniz ;)

Beşiktaş Futbol A.Ş. Adres:
Vişnezade Mahallesi Dolmabahçe Caddesi No:1 Vodafone Park Dolmabahçe Girişi Kat:-2 İç Kapı No:1113 34357 Beşiktaş - İstanbul

Telefon
+90 (212) 948 1903

Faks
+90 (212) 948 1999

Kulübümüz ile ilgili tüm soru ve önerileriniz için:
bilgi@bjk.com.tr

İlgili takımın sayfasına gidip başvuru yapıyorsunuz linkten otomatik yükleniyor. Eğer bilet çıkarsa; ancak ilgili takımın sayfasını takip edip bilet çıkar çıkmaz başvuru yapmak gerek. Refakatçinin de passolig kartı varsa sorun yok. Ona da yükleniyor. Her takımın bilet adeti farklı.

Arkadaşlar passo lig demi engelliler ücretli oluyor passo lig kartı basaksehir spordan alacaktım paralı diye almadım acaba her yerde ücretli mi

Üst Alt