Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

DV8 Physical Theatre / Modern Tiyatral Dans

OturanBoğa

Yönetici
Konular
673
Reaksiyonlar
330
DV8 Physical Theatre

0f4a9c94c4e2b4daca498fe9445be37b_cost-living-film-th.jpg

1980'lerden beri aktif olan İngiliz modern dans grubu. Politik konularda tavır alan ve gösterilerine yansıtan önemli gruplardan biri. Cinsel ayrımcılığa, ırkçılığa, faşizme karşı duruş sergileyen bir grup.
Yaptıkları dans mı, tiyatro oyunu mu çok da net değil. Sanırım tiyatral dans demek en doğrusu. (Kaynakça)
Web siteleri de var: DV8 Physical Theatre

The Cost of Living [SIZE=1]THE FILM [SIZE=2]'i çok çok çok beğendim. 2004'de gösterime giren film bir çok ödül de almış (bkz). [/SIZE][/SIZE]

Not: Filmde bacakları olmayan oyuncu ve dansçı David Tooe

Enfes, ikinci video hakkaten müthiş. Tiz izleyelim..

Evet bende ikinci video'yu çok beğendim..:) farklı bir büyüsü var bu dans grubunun izlerken yaşıyor insan resmen..:)

izlerken hissettiğim duygu huzur'du..:) insanı yormuyor ama başını döndürüyor vuuuu yani:) büyüleyici :)

The Cost of Living'in tamamını izledim. Ennnfes bir film. Çok keyifli...

Cumartesi günü filmin tamamını yeniden izledim. O kadar keyifli ki... Sanırım bugüne dek izlediğim en güzel filmlerin başında bu gelir...

Üst Alt