Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Duygularım] Acılarla hayata tutunmak...

CEREN

Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
Uzun ve sayısız ameliyatlar geçiriyoruz hepimiz ve her tedavide doktorlara ve tıpa güvenimiz azalarak....
Hayatta hiç bir şey insanın eline hazır verilmiyor..Hele bizim gibiler için bu daha da zor..
Ama diyorum ya herşeye rağmen yaşama karşı dayanabilmek mücadeleyi kazanmak mutluluk verici bir şey..
Yenilgiler ve ümitsizlikler insanın beyninde ve kalbinde başlıyor...Yoksa hayatta herşey bir fırsat..
Mutluluk ta hayatın farkına varmak değil mi zaten...
Görmeyi bilmek lazım...

Bu ameliyat sayılarını gördükçe içim gidiyor. 20-30-50 ameliyat olan arkadaşlarımız var burada. Zor ki ne zor.
Eğitimi zor, psikolojisi zor, acısı zor...
Bunları aşmak ve hayata tutunmak muhteşem bişey. İnsanı çelik gibi güçlü yapar.

Çekilen acılar, insanı daha bir güçlü kılıyor sanırım...

Ceren Hanım öncelikle hoş geldiniz diyorum. Yanlız değilsiniz.Sitemizde başta ben olmak üzere aynı rahatsızlığı taşıyan bir çok arkadaşımız var. Ben de sizin gibi çok fazla ameliyatlar geçirdim. Sizden ricam Kendim Gibi Olanlar forumundaki başlığa da "cevap yaz"manız. Kalçaçıklığı konusunda bizler de dahil olmak üzere çok fazla bilgi sahibi değiliz. Ben diyorum ki bu bölümde konu ile ilgili bilgilerimizi paylaşarak birbirimizi ve herkesi bilinçlendirilelim. Ne dersiniz?

Ceren, cesaretine ve azmini tebrik ederim. Ben bir defa bile cesaret edip amaliyat olamadım. İnşallah bundan sonraki hayatın acısız geçer.

Ceren seninle kaderlerimiz benziyor :) Bende de çift taraflı kalça çıkıklığı var, ameliyatlarım başarılı geçmedi ve özel bir şirkette mühendis olarak çalışıyorum.

Umarım hayatta herşey istediğin gibi olur.

bizler için daha zor ama
acılarla yaşamak yada yaşamayı öğrenmek hayatın bir parçası.

Ceren öncelikle hoş geldiniz diyorum. Ben de sizin gibi 4 veya 6 yaşların arasında çok fazla ameliyatlar geçirdim. başardık sağlığımı kurtaldık ama benim kulaklarım patladı çünkü doktorlar bana çok fazla ilaç verdiler kabak kulak oldum.ilaçlar birbirleri karıştırınca kulaklarım duymaz oldum. bunu işi yapan doktorlardır.
ama
ama
ben şuanda niye işitme engelliyim. düşünmüyorum.sağlıklı olsun

ceren hanım hiç birsey kendiliginden olmuyor onun içindir ki savasmak gerekiyor hayat mucadelemizde iyi yada kotu sonuna kadar savasmalıyız ki sonuca varalım ama bizlerde genelde armut pis agzıma dus derler ama biç bir yola cıkmadan sonucunu goremezsin cıktıgımız bu yolda allah yardımcımız olsun

Ameliyat olmak mı zor nekahat dönemini atlatmak mı? yaşadığımız bu düzende çok ameliyat hataları çok olacaktır.......

Üst Alt