Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Durmasını, yoksa atlayacağımı söyledim, durmadı... [O an]

Bende, kafa güzelken, hareket eden trenden atlamıştım , ayılınca cok kötü oluyor, ne diyelim gençlikte kan fazla kaynıyor, geçmiş olsun dostum.

Aslında pek açık yazmak istemiyorum fakat beni bekleyen bir insan yoktu yani ben ölsem yada sakat kalsam bir varlık tek etiklenecekti oda ben. O etkilenseydi bakmakla yükümlü olduğu çocukları geride kalıyordu. Yani olay bir aşk hikayesi yada bir arkadaşlık durumu değildi. Hayatını çok iyi bildiğim bir insandı, değer verdiğim. Bana kalsa o an herkes aynı şekilde davranırdı. O günde bu günde hayat benim için pek önemli olamadı. Üzücü bir durummu? hayır aslında alışıla geldik birşey nasılmı valla morgda doğmuş bir çocuk ölümden yada ötesi birşeyden riskten yada kaybetmekten korkmuyor. Peyki Nasılmı yolla gelir? Bir tek bir çözüm var bu tür kişilikler için, aile kurmak peki bu kolaymı elbette hayır böyle bir kişilik çok iyi bir birey ola bilir fakat iyi bir aile ferdi olamaz topğlum bunu çok iyi bilir uzak durulası insan tipidir:). Benim için biri böyle bir riske girermiydi.:) Büyük bir hayır. Peki manyakmıyım valla öleyim sanırım. Bu konu fazlaca uzamamalı zira bu olayı ben buraya sanırım sadece iç dökmek için yazdım. Ve aslında pekte işe yaramadı . Zira eskiden daha az aklıma gelirdi:) Şimdi buraya her girişimde görmeğe başladım. olay pisikolojiyle bağlantılı yaşadığınız olayların toplamı kişiliğinizi oluşturuyor bende böyle oluştum geri dönüş yok yani. Neredenmi biliyorum :) çok denedim. Ayrıca buraya yazdığım konu ilk ve son değildi yani başka insanlar için bazı şeyler oldu sonuçta en az bir teşekkür aldım neticede bana kalsa yaptığım bir iylikti örneğin bir litre su ala bilmek için ayağımı kırmak üzereydim içe bilmeyi dahi başaramamıştık. Sonuç şöyle bence çevrenizdeki insanların yaşamları sırasında nelerle karşılaştıkları ve nasıl bireyler olduğunu çok iyi tanımanıza rağmen bilemesiniz. Çünkü karşınızdaki insan size kendini göstermek istediği kadar gösterir bu yaratılışımızda var. Ben tamda böyle biriyim tıpkı sizin gibi. Şimdi olurmu diyecekler olur ben olduğum gibiyim diyecekler.:) iyi bir düşünün annenize dahi kendinizi farklı tanıtıyorsunuz kötü anlamada değil elbette iki yüzlülük değil. Bu sizin özeliniz çünkü sadece siz özellerinizi biliyorsunuz ve bunlardan istediğinizi istediğiniz insana açıyorsunuz etkilemek, yada iyi görünmek , hoş veya itici, korkunç, uzak durulası bir insan yada birilerini üzmeme çabası. Karşınızda duran kişide böyle özelliklere sahiptir onun ağzından çıkan bir sözü ilkez duymanız onu tanımanız söylediği sözü yapmayacağı anlamına gelmiyor. Bu gün de çok iyi tanıdığım biri hadi ölelim dediğinde bunu yapma ihtimalini çok yüksek görürüm ve o ana bakar bir kaç saniye bu insan için riske girilirmi, girilmezmi cevap evetse sonucu çok kötü bile olsa düşündüğüm şeyi uygulamaya geçerim. Kaçı kötü sonuçlanmıştır neredeyse tamamı iyi sonuçlandı.:) Karım ne oldu? geçici dostluklar!!!Hönk;)

deymez bende olsam atlamazdım içkının oldugu yerde seytan olurmus ve sen seytanın itelemesıyle kendını gurur yapıp avutmusun deymezmıs kardesım deymezmıs yazık etmısın gecmıs olsun allah bırdaha böyle kötu olaylar yasatmasın =(

Üst Alt