Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Dr. Yasemin GÖDREN

neseli09

Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
1
Aydın Devlet Hastanesi Nöroloji doktoru Yasemin Gödren'i
, hastalarına karşı pozitif yaklaşımı için kutluyorum.
:p Teşekkürler Yasemin Hanım

Teşekkür ederim yasemin hn.

Mustafa, raporu kaptın galiba :p :wink:

Hipokrat yeminine sadık kaldığı için bende teşekkür ediyorum

bende Yasemin hanımı hastalarına göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı kutluyorum Mustafa tekrar hayırlı olsun raporun ve yolun açık olsun :wink:

HOCAMIZA SONZUK TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM

bu olaylar karşısında hep şu aklıma gelir demekki iyilerde daha yaşam mücadelesi veriyor.demekki hala iyi insanlar aramızda

Tüm insanların böyle doktorlara ihtiyacı vardır. Hasta psikolojisi çok farklı bunu hepimiz biliriz. O nedenle sayın doktorumuzu bende alkışlıyorum.

bende yasemin hanıma anlayışından ve pozitif yaklaşımından dolayı teşekkür ediyorum,

Hocam hayırlı,uğurlu olsun,Yolunuz açık olsun :wink:

yasemın hanım gıbı ıs ahlakıyla calısan; hasta,doktor ılıskısınde hastasına olabıldıgınce ılgı gosteren tum doktorlara ve meslektaslarına tesekkur edıyorum ben de..ayrıca aldıgın rapor da hayırlı olsun neselı

:wink: Hepinize duyarlılığınız için teşekkürler arkadaşlar. "Şu anki durumu öğretmenlik yapmasına engel değildir" şeklinde rapor aldım. Fakat aldığım rapor için değil , insana insan gibi yaklaşımı için tekrar teşekkür ediyorum.

sevgili neşeli önce seni tebrik ediyor, sonra da yasemin hanım'a teşekkür ediyorum.
sevgilerrr :D

Raporun hayırlı olsun Mustafa. :)
Bende doktor hanıma yürekten teşekkür ediyorum.
Tüm doktorlarımızın, Nilgün hanım ve sitemizin doktoru Boşvermişim ile aynı duyarlıkta olmasını diliyorum.

Hayırlı olsun Neşeli çok sevindik
Doktor yasemin hanım teşekkür ederiz.

Dr hanıma duyarlılığından dolayı teşekürler

Raporun hayırlı olsun neseli ;)

İnsanlık ölmedi daha :!:

neşeli senin adına sevindim.Mesleğinde başrılar.

Neşeli bu olaya çok sevindim.Tebrikler.Bu kararlılığınla yeni nesillere umutla bakıyorum.Yetiştireceğin nesillere güveniyorum.Yolunda başarılar.

:p Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. Hayırlı olacak inşallah

Evet Mustafa raporun hayirli olsun ve sana basarilar diliyorum,ayrica duyarli doktorumuzada sonsuz tesekkurler.

Raporun hayırlıs olsun. Bu yaklaşım tüm doktorlara örnek olsun. Örnek bir öğretmen olman dileklerimle ;)

mustafa raporun hayırlı olsun, az da olsa Sayın Dr. Yasemin Gödren gibi Doktorların olması bize moral ve güç veriyor, teşekkürler Sayın Doktor Yasemin hanım.

bayan doktorlar dahamı duyarlı oluyor ne.10 yıldır doktor gezerim pek duyarlılarına rastlamadım.ama cep konusunda çok duyarlı oluyorlar.tabiki burada tüm doktorları kastetmiyorum.

Tebrikler arkadaşım yolun açık olsun.
Bu arada doktor hanımında yolu açık olsun ve yürekten tebrikler

Üst Alt