Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Dörtyol Belediyesi şehir suyunda engellilere indirim yaptı..

Konular
3
Reaksiyonlar
0
[size=7]Özürlülere Duyuru[/size]

Arkadaşlar Dörtyolda ikamet etmekte olan tüm özürlülere duyurulur

Dörtyol Belediyesinin almış olduğu karar ile Belediye İçme suyunda ton başına % 25 indirim yapılmış olup, bu uygulama 1 Nisan 2005 tarihinde geçerli olacaktır.

Belediyemizin Özürlülere yönelik böyle güzel bir olaya destek olması ve özürlülerin birazda olsa yükünü azaltmıştır.

Belediye Başkanımız Sayın Bilgehan AKSOY'a Derneğimiz ve Sporcularımız adına teşekürlerimizi sunar, Çalışmalarında başarılar dileriz.

mükemmel

bu uygulama inşallah diğer illerdede uygulanır...

ben de dörtyoldayım ama su faturası yok üstüme. cep telefonu faturalarında indirm yapmaz mı acaba. bilgehan abiye bi sormak lazım. :D

selam

1 NİSAN ŞAKASI YAPMASINLAR ARKADAŞIM

EĞER GERÇEKSE GÜZEL Bİ UYGULAMA DARISI BAŞIMIZA

Cahilliğime verin.. Dörtyol neresidir, nerededir ?=

Hatay /Dörtyol belediyesini kutluyorum. Bence orada yaşayan tüm engelliler, konuyla ilgili teşekkür duygularını belediye görevlilerine iletmeliler. Böylece belediyedekiler yaptıkları hizmetin yerini bulduğunu anlamış olurlar... Ve bu gerçekten çok önemli

Mitarı önemli değil önemli olan değer vermesi.

Belediyeyi tebrik ediyorum.

Dörtyol belediyesinin özürlülere yönelik su indiriminde bulunmasından dolayı Belediyemize sizler (engelliler.biz üyeleri)'de bu güzel çalışmaya destek çıkmanızı ve diğer belediyelerimizinde bu konularda çalışma yapması yönünde desteğinizi bekliyoruz.

[size=7]DESTEĞİNİZ İÇİN :[/size]

Dörtyol Belediyesine ulaşmak için aşağıdaki linklere 1, 2 dakikanızı ayırmanızı rica ediyorum.

http://www.yerelnet.org.tr/belediye/belediye_forum.php?belediyeid=128614

email : dortyolbelediye@hotmail.com

Üst Alt