Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Doktorları kandırıyorum diye hissediyorum!?

Konular
28
Reaksiyonlar
20
Sürekli doktorları kandırıyor gibi hissediyorum sanki bir şeyim yokmuş gibi düşünüyorum sizde de oluyor mu?

Ben de öyle düşünüyordum, ta ki ilacımı bırakana kadar. İlacımı bırakınca bir daha hasta oldum hem de daha ağır.
Daha önce boşuna ilaç kullanıyormuşum gibi geliyordu çünkü gerçeklikten tam olarak kopmamıştım. İlacı bıraktıktan sonra gerçeklikten koptum işte...

Hocam ben de 2 defa ilaç bıraktım baya kötü oldum ama ne bileyim ben hasta olduğuma kendimi inandırıyorum diye hissediyorum

İlaçları kullanmadan yaşanmayacak durumda olacak şekilde ilaç üretiyorlar. İlaç firmalarının bazılarının amacı tedavi etmek değilki para kazanmak. Dolayısıyla insanları ilaçlara bağımlı kılıyorlar. Hiç kullanmadan da olmuyor. En iyisi ilaçları kullanıp en düşük dozaja kadar çekmeye çalışmak. Başka çaremiz yok

İlaçtan başka çaremiz yok
Ötanaziyi bekliyorum🤣🤣🤣🤣

Kandıramazsın bir şeyin olmasa anlaşılırdı varmış demek ki !

Tüm hayatınız alt üst olmasını istemiyorsanız. Bırakmayınız. Çok etkiliyor. Psikoz psikolog ile düzelebilecek bir rahatsızlık değil. Tamamen kimyasal. O ilaçları almazsanız psikozdan çıkamazsınız.

Söylediğim gibi ancak bilinçlendim. Ama yan etkilerinden dolayı bende kullanmak istemiyorum.

İnsan sürekli düşünüyor. Ben iyiyim benim bişeyim yok. Teşhis mi ? Yanlış diye ancak düzenli kullanınca farkı anlıyorsunuz her geçen gün iyiye gittiğinizde psikozdan çıktığınızda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doktorları tabii ki kandırabilirsin, doktor sen ne beyan edersen onu anlar..

Direkt tanı konulmasa da doktorlar psikoz halinde olduğumu düşünüyor ama bana ise bu şeylerim şımarıklıkmış gelmeye başladı bunu diğer hastalar için söylemiyorum ama sesler duyduğumda kendimi suçluyorum numara yapıyorsun sen diye ergenlik döneminde de bu tarz psikoz benzeri şeyler oluyormuş o olabilir mi diye düşünüyorum ama 3 4 senedir de çekiyorum bir garip sizler ne düşünüyorsunuz

Kafam o kadar karışık ki hiçbir doktor tedavimi üstlenmek istemedi ben ne yaşıyorum bilmiyorum kendimden kopuk bi halde deli divane geziom

hadi diyelim doktorları kandırdın eline ne geçecek?

Bilmiyorum inanın

Şimdiye kadar doktorlar beni pek ciddiye almadığı için de bu kanıya varmış olabilirim

ben de doktora gittiğimde bi iki soru soruyor doktor bana başka birşey olmuyor

Hocam öykümü bile bilmiyorlar

Size ilk başta sorular sormadi mi ve teshisinizi kac ayda aldiniz

sen hangi hastanede tedavi oluyorsun ?

@Ahmet T,
Dikiş tutturamadim maalesef bir yerde 3 4 ayda bir farkli yere gidiyorum

Yattığım hastanede durarim bi en azindan tani vs koyulasiya kadar diye düşündüm onda da 1 kere geldim daha gelmene gerek yok dedi 3 4 ayda bir gittiğin özel kliniğe kontrole git dedi ben hala halüsinasyon görüyorum abidik gubidik seylerle ugrasiyorum o cümlesi biraz moralimi bozdu

İntihar et sesleri duyuyorum genelde kendi bedenimi görüyorum ya ceset halinde ya yanimda ya orda burda bazen diom korku filmindemiyim.ben

Siz peki gerçek olmadıklarını düşünüyor musunuz ben gördüklerimin gercek olmadığını düşünüyorum

bana herşey gerçekmiş gibi geliyor

Ya bana da öyle de hocam özellikle sesleri duyduğum anda titremeye basliyorum kaygi basiyor ama sadece sen duyuyorsun ya da ben duyuyorum ben bu yüzden dikkatimi başka yöne ceviriyorum

Burda bir sorun var bence zihnimizle alakali

EKT tedavisi oldunuz mu ? doktor sana fayda etmedi dedi taburcu etti

Yok hayır durumum ağır olmadığı için gerek görmediler büyük ihtimalle hic konusu bile gecmedi

Teşhis konmadi hocam sıkıntı orda hastaneye yattığımda bile 2 hafta tuttular sonra seni soru isaretleri ile uğurluyoruz dediler

ben de sürekli bırakıp başlıyorum doktor bir türlü hapı değiştirmedi en etkili hap bu dedi

1 senedir gittiğim doktordan teşhisimi öğrenemedim söylemiyor

Üst Alt