Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Doğuştan var olan skolyoz için önerileriniz var mı?

dnzdnz

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar merhaba,bu siteye daha yeni üye oldum.Doğuştan skolyozum var % 50 oranında. Ayrıca doğuştan tek böbrekliyim. 26 yaşındayım ama inanın bunu 3 sene önce fark ettim hem böbreği hem skolyozu. Kalçada bacaklarda ve bel bölgesinde eşitsizlikler vardı ama doğuştan olduğunu zannederek sadece estetik yönden sıkıntılıydı o yüzden üzerinde durmamıştım .Ama son birkaç yıldır bel ve boyun ağrısı çektiğim için gittiğim dr dan öğrendim bu durumu. Doğuştan olduğu için düzeltilemiyor.Kontrole gidiyorum.Bana istda önebileceğiniz iyi bir ortopedi dr var mı ve deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim. Teşekkürler tekrardan .Geçmiş olsun

derecen cok diyil.bence duzelmesi mumkun.dogustan skolyozu olan bi tanidigim vardi.ve de derecesi cok fazlaydi.o amelyat oldu.iyi simdi.iyi bi doktorla konus.benim tavsiyem spor yap simdilik.yuzme gercekden cok iyi geliyor.yoga da cok iyi.ben de oyle yapiyorum

Üst Alt