Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

"Doğada Engel Yok" belgeseli için engelli arkadaşlara ihtiyacımız var..?

Maceracı35

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Merhaba Arkadaşlar,
İzmir de çekilecek belgesel için aşağıda duyuru geçiyorum ilgilenen arkadaşlar numaraları arayabilir.

DOĞADA ENGEL YOK ! Belgesel projesi için 7 Bedensel Engelli, 9 Görme Engelli, 8 işitme Engelli Arkadaş arıyoruz. İşitme engelliler uçaktan paraşüt ile atlayacak, görme engelliler şelaleye götürülüp şelale de ıslanma ve yüzmeleri sağlanacak, bedensel engelliler ise dalış yapacaktır. İRTİBAT : Işitme engelliler için sorumlu Kişi 0507 434 5931, Bedensel engelliler için irtibat 0 532 744 5934, Görme engelliler için irtibat 0541 801 2864

Tam istediğim,hayal ettiğim proje ama..... Şehirlerimiz uymadı... :eek: :(

Eminim ki bir çok gönüllü arkadaşımız çıkacaktır.Gösterin enerjinizi arkadaşlar.

İşlerim yoğun yoksa izin alıp gidesim gelmiyor değil hani... :eek: :eek:

böyle bi etinlikte yer alıp hem dalıp hemde uçmayı bek isterim ..

Son düzenleme:
hem dalış hem atlayış süper olur gerçekten :) uzun süredir de dalış yapmamıştım ....

Doğada Engel Yok Belgesel Projesi için, 4 İşitme Engelli Arkadaşa ihtiyacımız var. 11 Mayıs Perşembe günü Paraşütle Uçaktan Tandem Atlayış yapacaklar. Tamamen güvenli ve çok eğlenceli... Çevresinde işitme engelli olan varsa yardım bekliyoruz...

Bu tür konulara ilginin az olması açıkcası beni şaşırttı.Sosyallikten mi kaçıyoruz yoksa işlerimizin olması mı bizi bazı şeylerden alıkoyuyor anlamadım.

Biraz pozitif olmak lazım,şöyle düşünün meşhur olacaksınız :)

Doğada engel yok belgesel projesi için 5 Bedensel engelli arkadaş arıyoruz. 5 kişi bulduk ama en az 5 kişi daha lazım. Proje kapsamında deneme dalışı yapacaklar. 15 - 45 yaş yürüme engelli ( tekerlekli sandalye veya çift koltuk değneği - ellerini aktif kullanabilen) bize ulaşabilir mi ? Hem çok çok eğlenceli hemde unutulmaz bir gün yaşayacağız. İrtibat Telefonu 05074345931. Lütfen duyururmusunuz?

Facebookta engelli grupları ve sayfaları var işinize yarar.. şehir belirtmeyi unutmayın..

Duyuru tüm sosyal medya sitelerinde yapılmıştır.
Teşekkürler...

Duyma özürlüyüm. Ama atlamak isterdim. Sorunlar, o kadar yüksekten korkarım ve şehirler uymuyor.

Arkadaşlar Bedensel Engelliler Basketbol takımında oynayan tanıdığı olan var mı ? Belgesel projesi için hala Bedensel Engelli 5 kişi lazım...

Arkadaşlar belkide Son 50 yılın engellilere yönelik en iyi belgesel projelerinden birini çekeceğiz. Yaşadığımız en büyük sorun bedensel engelli derneklerinin hiç bir desteğini alamamamiz umursamamalarıdır. Kaç dernek başkanı ile konuştuk ama hiç biri bir adım yol almadı merak ediyorum hangi amaçla o derneklerin başındalar!

Üst Alt