Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Diz altı protez tavsiyeleriniz..?

bunadasukur

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Merhaba
Bir yakinim icin diz alti protez bakiyoruz
Tavsiye edebileceginiz kurumlar,urunler varsa bilgilendirebilir misiniz?

geçmiş olsun ;ottobock harmony .Bende soldizaltı amputeyim ve harmony protez kullanıyorum ve çok memnunum.

şimdi protez ve ortez deyince işin şekli değişiyor tamamen. ortez ve protez hastaları hepsi kendine has çalışılması gereken bir durum.her hasta üzerinde detyalı bir şekilde çalışılması gerekmektedir. bir silikon liner pin sistemli protezden bir hasta çok rahatken diğer vatandaş distal ucundan çekme var canım yanıyor diye hoplamaya balıyor. dolayısıyla kişi kendine özel bir çalışma yapılması gerektiği için a ya iyi gelen b ye iyi gelmez b ye iyi gelen a ya iyi gelmez bu dünya çapında böyledir. hiç kimse bu ortez veya protez herkeze çok iyi gelecek die idda edeceğini sanmıyorum eden var isse bu bir tartışma konusudur bilimsel olarak. burda protez ve ortezi kullanım şekli uzun ömürlü naısl olur vs vs gibi seçenekleri dinlemek lazım. her hasta düşünülmkesi gereken bir durumdur iştyir deyip saygılarım ısunuyorum.

Üst Alt