Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Diyaliz hastaları için ücretsiz tatil

diyalizmen

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar (aranıza yeni katıldım bu ilk mesajım)

Muğla Fethiye de (Calış) diyaliz hastaları için ücretsiz TATİL imkanı var. 3 öğün yemek + havuz vs.
temmuz ayında ordaydım 2 hafta kaldım.
ayrıntılı bilgi için www.tatildediyaliz.com sitesini ziyaret edebilirsiniz

NOT:sitede kaç tane diyaliz hastası veya Transplantlı olduğunu merak ediyorum. mail atmak isteyen beni ekleyebilir: suratli@hotmail.com

izmitten E r h a n
sağlıklı günler herkese !!!

2002 Yılında daha önceden başka isimde olan bu tatil yerinde sadece diyaliz hizmeti almıştık o zaman Çalış mevkinde Aries otelde konaklamıştık hatta arabaları ile bizi almıştı Diyaliz hasatalarına öneririm güzel bir yer.

Ben de ;Fethiye Çalış'ta anayola sıfır,bina henüz çok yeni(yeni binasına taşınalı 1 ay oldu).ÖZEL FETHİYE DİYALİZ deyim .Evli hastalara apart daire bekarlara da,3 yıldızlı bir otelde konaklama+yemek +servis ayarlıyorlar.
Büyük kentlerden sıkılan,diyalizden eve geliş gidişlerden sıkılan,kira ödemekten bitkin düşen arkadaşlara buralara gelip yerleşmelerini tavsiye ederim.
Bol güneş ,deniz, temiz hava buralarda cana can katıyor...

Not:Fethiye Çalış'ta birbirine yakın iki özel diyaliz merkezi var...

Fethiye gerçekten güzel bir yer emekliliğime birşey kalmadı böyle bir yerde yaşamak isterdim ama ne yazıkki doktorumuz istanbulda ve ona bağımlıyız. En çok 12 adalar turunu özledim :) Sırf diyaliz hastaları için değil herkez Fethiyeyi görmeli ..

peki nasıl gittin rezervazyonu ne zaman ve nasıl yaptın ögrenmek isterim..

Arkadaşlar (aranıza yeni katıldım bu ilk mesajım)

Muğla Fethiye de (Calış) diyaliz hastaları için ücretsiz TATİL imkanı var. 3 öğün yemek + havuz vs.
temmuz ayında ordaydım 2 hafta kaldım.
ayrıntılı bilgi için www.tatildediyaliz.com sitesini ziyaret edebilirsiniz

NOT:sitede kaç tane diyaliz hastası veya Transplantlı olduğunu merak ediyorum. mail atmak isteyen beni ekleyebilir: suratli@hotmail.com

izmitten E r h a n
sağlıklı günler herkese !!!

Üst Alt