Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çok uzun zaman oldu çok! [O an]

nihat-63

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
ben 63 doğumluyum. evlendiyimde 18-19 yaşlarındaydım :) karım da 17 yaşındaydı. sonra kızımız oldu, adına buse koydum.
evliliyimizin 3. yılıydı. kızımız da 7. ayının içindeydi. trafik kazası geçirdik. eşim ve 7 aylık kızım orada vefat edmiş. ben de gözlerimi açtığımda hastanede 17. günümdü. ve eşimin,kızımın öldüğünü kazadan 26 gün sonra öğrendim.
ağrıma giden bu kazada engelli kalmak olmadı, ağrıma giden kızımın ve karımın artık olmayışı oldu. evlat acısı, gibisi yok. çok psikolojik sorunlar yaşadım, belki de hala yaşıyorum.
bunca zaman geçti, ben ne karımı ne kızımı unutmadım. unutmayacağım da :cry:

slm

Allah sabırlar versin.size de çok büyük geçmiş olsun.

cok aci birsey Allah bol sabirlar versin rabbim baska aci yasatmasin .

Unutulmadığı gibide hafızalardan silinmiyorda...
Ama hayat devam ediyor acıyla tatlıyla,Allah sabır versin.
Allah başka acılar yaşatmasın

Çok büyük bi acı, Allah sabır versin;şunu unutmayalımki Allah kimseye taşıyamıyacağı yükten başkasını yüklemez.
Başka yüklerden korusun inş.

Allah sabırlar versin kardeşim çok kötü bir şey çok üzüldüm sanada ve hepimize acil şifalar diliyorum :cry:

YAŞAM

ÖLÜMDE YAŞAMAK KADAR DOGAL AMA İNSAN KENDİ YAKININ KAYBEDİNCE ZOR OLUYOR.
AMA GENE DE YAŞAMAK ZORUNDAYIZ. YAŞAM DEVAM EDİYOR.SİZE SABIRLAR DİLİYORUM.

BU NOKTADA KELİMELER HAVADA UÇUŞUYOR ANLAMSIZLAŞIYOR.
UNUTULMAZ UNUTULMAMALI FAKAT HAYATINI TEKRAR ŞEKİLLENDİRMEKTEN DE ÇEKİNMEMELİSİN

allah,hepinizden razı olsun dostlar.gerçekten,bu forum sitesi,bana çok iyi geldi.normal forumlarda iyi geliyordu ama,oralarda anlaşılmak çok zor.
çeken,çekeni anlar.bizler birbirimizi anlayabiliyoruz.sağolun,varolun.

Çok geçmiş olsun Allah sabır versın :(

nihatt allah sabırlar versin kardeşim.evet dünyanın en zor şeyi evlat acısı derler.allahım sana sonsuz güç versin inşallah.ama herşeye rağmen hayat devam ediyo.sevgiyle kal:)

çok geçmiş olsun arkadaşım,rabbim sabır versin

biliyoruz,ki bir gün sevdiklerimizle hep bir arada olucaz

sabır sabır sabır

bu kavuşmayı düşünerek şu üç günlük dünyada sağlıklı huzurlu mutlu bir yaşam diliyorum sana ...

O anlar içinde en etkilendiğim yazılardan biri.Çok büyük bir sınav sizinkisi İnşallah müfkatı büyük olur.Söylenecek hiçbirşey yok aslında.Allah sabır versin.

allah dayanma gücü versin unutulmaz asla sadece alışılır allah sabır versin

Allah her daim sizlerle olsun eşinizi ve çocuğunuzu kaybetmenize üzüldüm size de geçmiş olsun arkadaşım

Hayatın en acımasız yüzlerinden biriydi başından geçenler.
Sabırlar diliyorum.

Yaşamız olduğunuz olayı kısa ama çok net ifade etmişsiniz. Gerçekten çok üzüldüm. Hayatındaki en sevdiklerini bir anda kaybetmek hayattan yaşanılacak en büyük acılardan birisidir.

Bütün bu acılara rağmen bir sizin engelli olmanız olayın boyutunu gerçekten çok daha zor bir hala getiriyor. Ama herşeye rağmen sabretmek gerekir. Sonuçta bu dünyada yaşamak için bazı olaylarada katlanmak gerekir.

Sabırlar diliyorum....

kaybetmek kolay değilll ama kavuşacağını bilmek biraz olsun rahatlatıyor insanı

Zor zamanlarda kifayetsiz kalıyor bütün sözler..Sabırlar dilemekten başka yapılabilecekler olsaydı..:eek:

Karıştırırken o anları bu başlığı hatırladım tekrar okudum,tekrar ağladım.Nihat abi uzun zamandır girmemiş.İnşallah herşey yolundadır.Nihat abide elbet bir gün kavuşacak adı buse kendi melek kızına....

Gerçekten yaşadıklarınız çok acı.Allah dayanma gücü versin...Kaldıramıycağımız derlter vermesin...Sabırlar diliyorum.İnşallah kızınıza ve eşinize birgün kavuşursunuz...

allah sabır versin.inanın üzüldüm.nediyeceğimi bilmiyorum bile allah kimseye böyle acı yaşatmasın.

başın sağolsun allah dayanma gücü versin gerçekten çok üzücü ..

arkadaşlar bazıların o anlarını okudum cok üzüldüm ve etkilendim inanın herkezin kaza anları farklı ama kaderlerimiz aynı allah hepimise sabır versin ahirette cenneti kazanmayı nasip etsin .

insanın sevdiği birini kaybetmesi çok can yakıyor gerçekten....yazınızı okudugum anda intihar eden kuzenim geldi aklıma ve bir kez daha gözlerimdeki yaşlar canımı yaktı...Mekanları cennet olsun...Rabbim size sabır versin..

gerçekten üzüldüm..bazen keşkelerle geçiyor şu ömrümüz ama o keşkeler hiç olmasaydı hiç yaşanmasaydıda bizlerde hep mutlu olabilseydik...sana sabır diliyorum arkadaşım...

Degerli nihat bey...

Acınız cok büyük ..burda okurken hikayenizi canım acıdı .. olsun be gözüm dunya dedigin ebedi degil ya...

eşiniz ve kızınız cennetin kapısında gülerek sevgiyle karşılarlar..

dini bilgim okadar iyi degil ama bildigim bişe var.. kızın seni 30 yaşına girmiş olarak bekliyecekk..eşinde öyle...

Rabbim büyük sabır ve güç versin .. kul kaderini yaşar ..

Üst Alt