Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çekiç ayak rahatsızlığımın tedavisi Türkiye'de var mıdır?

Konular
15
Reaksiyonlar
0
Her 2 ayaktan daha önce çekiç parmak ameliyatı yapıldı. Aynı doktor yaptı her iki ameliyatıda fakat ameliyatlar başarısız oldu. Ameliyat sonrası çıplak ayakla, terlik olmadan yere basamaz oldum. Çıplak ayakla yürürken şiddetli ağrılar var. Ayrıca ileri derecede ciddi düz taban problemi yaşıyorum. Heyete girdim, %8 oran verildi. Tedavi olayım dedim gittiğim doktorlar ameliyat etmediler. Hepsi birbirine yönlendirdi. İstanbul da bir doktor buldum prof dr Tahir Öğüt diye. Ona randevu aldım son çare kendisine gideceğim. Fakat arkadaşlarım düzelmez senin ayağın, boşuna istanbula kadar gidip para harcama diyorlar. Sizce gitsem mi gitmesem mi? 20 den fazla doktora gittim çözüm bulamadım. En son gittiğim prof beni Tahir Öğüt isimli doktora yönlendirdi.

jonjon

Merhaba, 4 ay önce bu doktora muayene olmuştum kendisi beni farklı bir doktora yönlendirdi. Yönlendirdiği doktor da başkasına yönlendirdi. Son gittiğim doktor ise beni İstanbula yönlendirdi. Dr. Tahir Öğüt bu alanda bir numara dedi. Randevu aldım, uçak biletine kadar aldım şimdiden. Artık son çarem Dr. Tahir Öğüt. Çünkü bu alanda şuan Türkiyenin en iyisi. Eğer oradan da elim boş dönersem bilmiyorum ne yapacağımı artık. Psikolojim alt üst oldu çünkü.

Hiç umudum yok fakat inşallah iyi olurum. Tıp bu kadar ilerlemişken, herşeye çare varken, şu rahatsızlığıma çare bulamamak beni o kadar yıprattı ki.

Tıp nerden ilerledi hiç bir şeyin çaresi yok soğuk algınlığı bile kendiliğinden geçiyor soğuk algınlığı ilaçla 7 günde geçer ilaçsiz kendiliginden 1 haftada geçer😁😁😁

Sizce ameliyat olmalı mıyım? Görüşlerinize çok ihtiyacım var!

2019 yılında her 2 ayaktan ameliyat oldum. Çekiç parmak ameliyatı yapıldı. Ameliyat başarısız oldu, ağrılarım arttı, ayak parmaklarımda şekil bozukluğu oluştu.

Bugün farklı bir doktora gittim. Bu doktor diğer gittiğim tüm doktorların yapsa yapsa bu hoca yapar dediği doktor.

Neyse muayene etti. Ameliyat etmeseymiş keşke, ameliyat yanlış yapılmış dedi. Yapılan bu yanlışı önce onarmam lazım dedi. Sonra da asıl ameliyatını yapmam lazım dedi. Ameliyat için ise 65 bin tl maliyet çıkardılar.

Biz zengin insanlar değiliz. Babam bankadan kredi çeker ameliyat ettiririm kızımı peki ameliyat sonrası iyi olacak mı %100 dedi.
Doktor ise hiç bir şeyin %100 garantisi yok. Uçağa binince bu uçak %100 düşmez diyebilir miyiz dedi. Şuan ki durumu düzeltmek için zaten ameliyat edicem dedi.

Kafam çok karışık arkadaşlar nasıl bir yol izlemeliyim? Bu arada doktorun adı Tahir Öğüt

Ameliyat olmam lazım ama olamıyorum! Bana lütfen yol gösterir misiniz arkadaşlar?

Her iki ayağımda problemler var. Daha önce özel hastanede ameliyat oldum. Yapılan ameliyat yanlış yapılmış. Şimdi hangi doktora gitsem bu bizi aşar, Tahir Öğüt adında bir doktor var yapsa yapsa o yapar diyorlar. O doktora gittim, oda benden 80 bin tl para istedi. 2 ameliyat olman lazım, her ameliyat için 80 bin tl vermen lazım dedi. Toplam 160 bin lira. Ben çalışamıyorum, babam emekli bile değil henüz ayrıca aylardır işsiz. Bimere vs yazdım, sağlık bakanlığını defalarca aradım, valiliğe gittim, millet vekiline ulaştım, belediyeye gittim ama başlarından saldılar bir şekilde, sorunum çözülmedi. Nasıl bir yol izlemem lazım? Ameliyat olmak istiyorum sağlığıma kavuşmak istiyorum artık. Neden sadece bir iki doktora bağlı bu rahatsızlığımın tedavisi? Neden üniversitelerde ki proflar bu bizi aşar deyip beni Tahir Öğüt isimli doktora yönlendiriyor. Ne yapıcam arkadaşlar lütfen fikir verir misiniz bana?

Erciyes tıpa yakınmisıniz?
Birde oraya müracaat edin..
Ama orda da ameliyatlar da el altından bıçak parası isterler..
Çok geçmiş olsun..
20 den fazla ameliyat olmuş biri olarak sizi anlıuorum..
Geçmiş olsun..

Üst Alt