Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Capricorn'dan Yorumsuz Film Önerileri

2012

2012-1255346428.jpg

IMDB Puanı:
6.2/10
Yapım:
2009 ~ ABD, Kanada
Tür:
Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Gerilim, Macera, Psikolojik
Yönetmen:
Roland Emmerich
Senaryo:
Roland Emmerich, Harald Kloser
Yapımcı:
Roland Emmerich, Harald Kloser, Mark Gordon, Larry Franco, Ute Emmerich
Görüntü Yönetmeni:
Dean Semler
Müzik:
Harald Kloser
Dağıtım:
Warner Bros
Filmin Websitesi:
www.sonypictures.com/movies/2012
Süre:
2 saat 38 dk
Gösterim Tarihi:
13 Kasım 2009 (Türkiye)

Büyük bütçeli felaket filmlerinin değişmez yönetmeni Roland Emmerich yine benzer bir yapımla karşımızda. Bazı teorisyenlere göre 21 Aralık 2012 tarihinde dünyanın sonunun geleceğini öngören Maya medeniyetinin bu öngörüsünün doğru çıktığı bir geleceğin anlatıldığı 2012 adlı filmde insanların hayatta kalma mücadelelerine tanık oluyoruz. Filmin kadrosu oldukça sağlam: John Cusack , Thandie Newton , Woody Harrelson , Amanda Peet , Danny Glover , Oliver Platt ve Chiwetel Ejiofor ilk göze çarpan isimler.

Zindan-Adasi-1253007720.jpg

Sinemalar.com Puanı:
7.6/10
IMDB Puanı:
8.0/10
Yapım:
2010 ~ ABD
Tür:
Dram, Gerilim, Gizem, Psikolojik
Yönetmen:
Martin Scorsese
Senaryo:
Laeta Kalogridis
Senaryo (Kitap):
Dennis Lehane
Yapımcı:
Martin Scorsese, Dennis Lehane, Brad Grey, Mike Medavoy, Chris Brigham, Arnold Messer, Gianni Nunnari, Laeta Kalogridis, Louis Phillips, Brad Fischer
Görüntü Yönetmeni:
Robert Richardson
Dağıtım:
UIP Filmcilik
Filmin Websitesi:
www.shutterisland.com

Departed-Köstebek” ile Oscar ödülü kazanan yönetmen Martin Scorsese’in yönettiği “Shutter Island-Zindan Adası”nda, Massachussets sahili açıklarındaki bir adada suç işlemiş akıl hastalarının tedavi edildiği hastanedeki bir katilin esrarengiz şekilde kayboluşunu soruşturmakla görevlendirilen Teddy Daniels (Leonardo DiCaprio) ve Chuck Aule (Mark Ruffalo) adlı iki polisin baş döndüren hikayesi konu ediliyor.

Beğenerek izleyeceğinize eminim..

Sıkıysa Yakala-Catch Me İf You Can

[FONT=arial]Sinemalar.com Puanı: 7.8/10[/FONT]
[FONT=arial]IMDB Puanı: 7.8/10[/FONT]
[FONT=arial]Yapım: 2002 ~ ABD [/FONT]
[FONT=arial]Tür: Aksiyon , Biyografi , Dram , Komedi , Polisiye [/FONT]
[FONT=arial]Oyuncular: Tom Hanks , Leonardo DiCaprio , Jennifer Garner , Amy Adams , Christopher Walken [/FONT]
[FONT=arial]Yönetmen: Steven Spielberg [/FONT]
[FONT=arial]Senaryo: Jeff Nathanson [/FONT]
[FONT=arial]Senaryo (Kitap): Frank Abagnale Jr. , Stan Redding [/FONT]
[FONT=arial]Yapımcı: Steven Spielberg , Michel Shane , Walter F. Parkes [/FONT]
[FONT=arial]Görüntü Yönetmeni: Janusz Kaminski [/FONT]
[FONT=arial]Görüntü Yönetmeni: John Williams , Bobby Darin [/FONT]
[FONT=arial]Dağıtım: UIP Filmcilik[/FONT]
[FONT=arial]Filmin Websitesi: http://www.dreamworks.com/catchthem/[/FONT]
[FONT=arial]Süre: 2 saat 21 dk[/FONT]
[FONT=arial]Gösterim Tarihi: 31 Ocak 2003 (Türkiye)[/FONT]

FBI’ın ünlü “En Çok Arananlar” listesinde yer alan en genç dolandırıcısının gerçek yaşam öyküsü... Frank Abagnale Jr henüz 18 yaşına gelmeden doktorluk, avukatlık ve büyük bir hava yolu şirketinde pilot yardımcılığı yapmtı. Kılık değiştirme ustası olan Abagnale, aynı zamanda son derece zeki bir dolandırıcıydı. 16 yaşındayken başladığı çek sahtekarlığını 26 ülkede sürdürerek 2,5 milyon dolar çapında dolandırıcılık yaptı. ABD tarihinin en başarılı banka soygununu gerçekleştirdi.

Sıkıysa Yakala filmini çok sevmiştim... :) Zindan Adası'da güzeldi ama daha iyi olabilirdi...

Evet dün gece izlerken sıkıysa yakala filmine bende bayıldım, sürükledi bi anda.. Valla zindan adasına laf ettirmem son yıllarda izlediğim en başarılı psikolojik-gerilim filmi idi:D

Soraya'yı taşlamak.

the-stoning-of-soraya-m.jpg

-Sorara’yı Taşlamak / The Stoning Of Soraya M. 2008 ABD / Türkçe Altyazılı-
IMDB Puanı: 7.8/10
Tür-Dram, Suç
Yönetmen: Cyrus Nowrasteh
Müzik:John Debney
Süre:1 saat 56 dk
Gösterim Tarihi: 14 Mayıs 2010
Oyuncular: James Caviezel, Shohreh Aghdashloo,
Mozhan Marnò, Navid Negahban
Molla rejiminin ağırlığını iyiden iyiye hissettirmeye başladığı 1986′lı yılların İran’ında yaşanan ve gerçek bir hayattan alınan bu içler acısı öykü, bir insanlık ayıbının Hollywood yapımcıları tarafından ele alınarak beyaz perdeye aktarılmış hali. Konusu kısaca şu şekilde ilerliyor:
Sahebjam isimli bir adam, arabası bozulunca yolda karşılaştığı Zahra isimli kadınla diyaloga girer. Bu muhabbet farklı yönlere kaymaya başlar ve Zahra, yeğeni olan Sorara’ya kadar lafı getirir. Ve yeğeninin evliliğe doğru giden ama mutsuz sonla biten hikayesini bu adama anlatır. Daha sonra bu adamın suçlamalarıyla ve köy halkının baskılarıyla Soraya, suçlu bulunacaktır…​

[FONT=arial]Sinemalar.com Puanı: 8.6/10[/FONT]
[FONT=arial]IMDB Puanı: 8.2/10[/FONT]
[FONT=arial]Yapım: 2006 ~ ABD , Almanya , İngiltere [/FONT]
[FONT=arial]Tür: Aksiyon , Bilim Kurgu , Çizgi , Dram , Fantastik , Gerilim , Politik , Suç , Tarih [/FONT]
[FONT=arial]Oyuncular: Natalie Portman , Hugo Weaving , John Hurt , Stephen Rea , Stephen Fry [/FONT]
[FONT=arial]Seslendirenler: Ali Düşenkalkar , Murat Şen , Sefa Zengin , Bahtiyar Engin , Uğur Taşdemir [/FONT]
[FONT=arial]Yönetmen: James Mcteigue , James Mc Teigue [/FONT]
[FONT=arial]Senaryo: Andy Wachowski , Larry Wachowski , Alan Moore , David Lloyd [/FONT]
[FONT=arial]Senaryo (Kitap): Alan Moore , David Lloyd [/FONT]
[FONT=arial]Yapımcı: Andy Wachowski , Larry Wachowski , Joel Silver , Grant Hill [/FONT]
[FONT=arial]Görüntü Yönetmeni: Adrian Biddle [/FONT]
[FONT=arial]Görüntü Yönetmeni: Dario Marianelli [/FONT]
[FONT=arial]Dağıtım: Warner Bros[/FONT]
[FONT=arial]Filmin Websitesi: V for Vendetta[/FONT]
[FONT=arial]Süre: 2 saat 20 dk[/FONT]
[FONT=arial]Gösterim Tarihi: 31 Mart 2006 (Türkiye)[/FONT]

V olarak bilinen maskeli bir adam, geleceğin totaliter rejimle yönetilen İngilteresi'nde korkuyla sindirilmiş halkına egemenliği geri verebilmek için şiddete başvuran biridir. V İngiltere halkını, kendisiyle Guy Fawkes günü olan 5 Kasım’da Parlamento’nun çevresinde buluşmaya davet eder.

Bak bak güzeldir. Beğenmediğim filmleri koymam buraya:)

[FONT=arial]Sinemalar.com Puanı: 6.5/10[/FONT]
[FONT=arial]IMDB Puanı: 5.6/10[/FONT]
[FONT=arial]Yapım: 2009 ~ Fransa [/FONT]
[FONT=arial]Tür: Aksiyon , Gerilim , Macera [/FONT]
[FONT=arial]Oyuncular: Fanny Valette , Nicolas Giraud , Johan Libéreau , Maud Wyler , Justin Blanckaert [/FONT]
[FONT=arial]Yönetmen: Abel Ferry [/FONT]
[FONT=arial]Senaryo: Johanne Bernard , Louis-paul Desanges [/FONT]
[FONT=arial]Yapımcı: Thomas Verhaeghe , Alain Benguigui [/FONT]
[FONT=arial]Görüntü Yönetmeni: Nicolas Massart [/FONT]
[FONT=arial]Görüntü Yönetmeni: Jean-pierre Taieb [/FONT]
[FONT=arial]Dağıtım: Tiglon[/FONT]
[FONT=arial]Filmin Websitesi: VERTIGE le film - GAUMONT[/FONT]
[FONT=arial]Süre: 1 saat 30 dk[/FONT]
[FONT=arial]Gösterim Tarihi: 21 Ağustos 2009 (Türkiye)[/FONT]

Bir grup arkadaş eğlenceli bir tırmanış yapmaya karar verir. Tırmanış rotası kapalı olsa da yollarına devam ederler. Göze aldıkları bu tırmanış, gittikçe daha riskli ve tehlikeli bir hal alır ve kazalar birbirini izler. Yolun kapalı olmasının bir nedeni vardır. Önce Fred kaybolur, ardından hava kararmaya başlar. Yolculuk korkunç bir kâbusa dönüşür.

[FONT=arial]Sinemalar.com Puanı: 6.2/10[/FONT]
[FONT=arial]Yapım: 2009 ~ Türkiye [/FONT]
[FONT=arial]Tür: Dram , Komedi [/FONT]
[FONT=arial]Oyuncular: Mustafa Üstündağ , Tarık Pabuççuoğlu , Sema Öztürk , Atıf Emir Benderlioğlu , Selahattin Taşdöğen [/FONT]
[FONT=arial]Yönetmen: Oğuz Yalçın [/FONT]
[FONT=arial]Senaryo: Oğuz Yalçın , Fatih Yıldız [/FONT]
[FONT=arial]Yapımcı: Arda Baskan , Barış Yıldırım [/FONT]
[FONT=arial]Görüntü Yönetmeni: Ufuk Dinç [/FONT]
[FONT=arial]Filmin Websitesi: Deli Dumrul Resmi Web Sitesi[/FONT]
[FONT=arial]Süre: 1 saat 44 dk[/FONT]
[FONT=arial]Gösterim Tarihi: 26 Şubat 2010 (Türkiye)[/FONT]

Durul aslında özü sağlam, geleneksel değerlere sahip, milliyetçi, mert, yiğit, yardımsever, içi dışı aynı olan bir delikanlıdır ama yıllar önce sokak arasında tanımadığı ağır yaralı birine yardım etmek isterken suç üstüne kalır. Cezasını doldurduğunda artık eğitim çağı geçmiş, meslek sahibi olamamış yani “hayatı ıskalamış” biridir artık. İçeride tek öğrendiği şey “Delikanlılık Raconu”dur. Adı da “Katil”e çıkmış ve bunun bedelini de peşinen ödemiştir zaten. O halde bu hayatta var olabilmek için bu sermayeyi kullanmak farz olmuştur. Güçlüler tutmuşsa eğer köşeleri ve oyunun kuralı bu ise köşelerin kesiştiği yerlerdeki her köprünün başında artık Deli Dumrul’a rastlayacaklardır.

[FONT=arial]Sinemalar.com Puanı: 6.4/10[/FONT]
[FONT=arial]Yapım: 2009 ~ ABD , Almanya [/FONT]
[FONT=arial]Tür: Aksiyon , Bilim Kurgu , Korku , Macera [/FONT]
[FONT=arial]Oyuncular: Cam Gigandet , Dennis Quaid , Ben Foster , Norman Reedus , Antje Traue [/FONT]
[FONT=arial]Yönetmen: Christian Alvart [/FONT]
[FONT=arial]Senaryo: Travis Milloy , Christian Alvart [/FONT]
[FONT=arial]Yapımcı: Paul W.S. Anderson , Jeremy Bolt , Robert Kulzer , Martin Moszkowicz , Dave Morrison [/FONT]
[FONT=arial]Görüntü Yönetmeni: Wedigo Von Schultzendorff [/FONT]
[FONT=arial]Görüntü Yönetmeni: Michl Britsch [/FONT]
[FONT=arial]Dağıtım: UIP Filmcilik[/FONT]
[FONT=arial]Filmin Websitesi: PANDORUM - Now Available on DVD & Blu-ray[/FONT]
[FONT=arial]Süre: 1 saat 48 dk[/FONT]

Resident Evil filminin yapımcılarından bir bilimkurgu filmi. İki uzay istasyonu görevlisi uyandıklarında dehşete düşerler, uyandıkları istasyon terkedilmiş durumdadır ve kendileri hakkında hiçbir bilgileri yoktur. Görevleri, ne kadar uyudukları ve nerede oldukları hakkında da hiç bir ipuçları yoktur. İstasyonu araştırdıklarında yalnız olmadıklarını öğrenirler ve çok daha ürkütücü olaylar kendilerini beklemektedir.
Geminin içerisinde derin ve korkunç gerçekler ortaya çıkacaktır. Yavaş yavaş ölümcül sırlar açıklanacaktır. Tüm sorular cevap bulacak: Bunlar kim? Görevleri nedir?

Bu başlık güzel olmuş.Pek film izlemem ama konulu film olursa uykumdan bile fedakarlık ederim.bu filmleri nette indirmeden izleyebileceğimiz adres varmıdır ?

Son Durak I-II-III-IV

Harika bi seri tavsiye ederim,

[FONT=arial]Sinemalar.com Puanı: 7.8/10[/FONT]
[FONT=arial]IMDB Puanı: 4.9/10[/FONT]
[FONT=arial]Yapım: 2009 ~ ABD [/FONT]
[FONT=arial]Tür: 3 Boyutlu , Fantastik , Gerilim , Gizem , Korku [/FONT]
[FONT=arial]Oyuncular: Bobby Campo , Krista Allen , Shantel Vansanten , Haley Webb , Nick Zano [/FONT]
[FONT=arial]Yönetmen: David R. Ellis [/FONT]
[FONT=arial]Senaryo: Eric Bress , Jeffrey Reddick [/FONT]
[FONT=arial]Yapımcı: Richard Brener , Tawny Ellis , Walter Hamada [/FONT]
[FONT=arial]Görüntü Yönetmeni: Glen MacPherson [/FONT]
[FONT=arial]Görüntü Yönetmeni: Brian Tyler , The Sounds , Greg Laswell [/FONT]
[FONT=arial]Filmin Websitesi: http://www.thefinaldestinationmovie.com/[/FONT]
[FONT=arial]Süre: 1 saat 22 dk[/FONT]
[FONT=arial]Gösterim Tarihi: 28 Ağustos 2009 (Türkiye)[/FONT]

Nick ve arkadaşları haftasonunda araba yarışı izlemeye giderler. Bu sırada Nick yarışın yapıldığı stadyumda çok büyük bir kaza meydana geldiğini, insanların öldüğünü ve stadyumun izleyicilerin üzerine yıkıldığını görür.

Nick bu gördüklerinin birazdan yaşayacakları bir felaket olduğunu farkederek,
12 kişiyi kendisi ile birlikte stadyumdan çıkmaya ikna eder ve böylece kazadan kurtulmuş olurlar.

Ama ölüm yarım kalan işini bitirmek için geri döner. Stadyum kazasından kurtulanları çok daha korkunç kazalar beklemektedir.

[FONT=arial] Sinemalar.com Puanı: 7.6/10
IMDB Puanı: 6.1/10
Yapım: 2008 ~ ABD , Romanya
Tür: Aksiyon , Gerilim , Gizem , Korku
Oyuncular: Amy Smart , Kiefer Sutherland , Paula Patton , Jason Flemyng , Ioana Abur
Yönetmen: Alexandre Aja
Senaryo: Alexandre Aja , Grégory Levasseur
Yapımcı: Alexandre Aja , Grégory Levasseur , Alexandra Milchan , Vlad Paunescu , Marc Sternberg
Görüntü Yönetmeni: Maxime Alexandre
Görüntü Yönetmeni: Javier Navarrete
Filmin Websitesi: MIRRORS - Own it on DVD & Blu-ray
Süre: 1 saat 50 dk
Gösterim Tarihi: 22 Ağustos 2008 (Türkiye)

Eski polis Ben Carson, bir süpermarkette gece bekçiliği yapmaya başlar. Bir zamanlar yangın geçirmiş mağazada devriye gezen Ben, duvarlardaki aynalarda bir gariplik sezer. Aynalar üzerinde korkunç görüntüler oluşmaktadır. Aniden ortalıktan kaybolan bir görevlinin izlerini sürmeye başlayan Carson, şeytani bir gücün ailesini tehdit etmek üzere aynaları bir yol olarak kullandığını fark eder.
[/FONT]

Cehenneme-Bir-Adim.jpg

[FONT=arial] Sinemalar.com Puanı: 6.8/10
IMDB Puanı: 7.4/10
Yapım: 2005 ~ İngiltere
Tür: Aksiyon , Dram , Gerilim , Gizem , Korku , Macera , Suç
Oyuncular: Natalie Jackson Mendoza , Nora-jane Noone , MyAnna Buring , Alex Reid , Shauna Macdonald
Yönetmen: Neil Marshall
Senaryo: Neil Marshall
Senaryo (Kitap): Neil Marshall
Yapımcı: Christian Colson
Görüntü Yönetmeni: Sam McCurdy
Görüntü Yönetmeni: David Julyan
Dağıtım: Özen Film
Filmin Websitesi: http://www.thedescentthemovie.com
Süre: 1 saat 39 dk
Gösterim Tarihi: 21 Nisan 2006 (Türkiye)

İngiliz Sinema yazarları Birliği tarafından 'Yılın En iyi Korku Filmi' olarak değerlendirilen filmde, mağara inişi için bir araya gelen altı kız arkadaşın başından geçen korku dolu bir tatili konu almaktadır. Kızların iniş yaptıkları mağaranın derinliklerinde kendilerini aç ve vahşi yaratıklar beklemektedir. Düşen kayalarda mağaranın çıkışını kapatmıştır. Labirentimsi bu mağaradan çıkış yolu aramaya başlayan kızlar, eski sırların ortaya çıkmasıyla birbirlerine sırtlarını döneceklerdir.

[/FONT]

[FONT=arial] [/FONT]
[FONT=arial]
Cehenneme-Bir-Adim-2-1270739981.jpg
[/FONT]
[FONT=arial]

Sinemalar.com Puanı:
6.9/10

IMDB Puanı: 6.0/10
Yapım: 2009 ~ İngiltere
Tür: Gerilim , Korku , Macera
Oyuncular: Natalie Jackson Mendoza , Nora-jane Noone , Joshua Dallas , Shauna Macdonald , Anna Skellern
Yönetmen: Jon Harris
Senaryo: J Blakeson , James Mccarthy , James Watkins
Yapımcı: Neil Marshall , Diarmuid Mckeown , Ivana Mackinnon , Paul Ritchie , Paul Smith
Görüntü Yönetmeni: Sam McCurdy
Görüntü Yönetmeni: David Julyan
Dağıtım: Tiglon
Filmin Websitesi: Domaine en cours d'installation
Süre: 1 saat 34 dk
Gösterim Tarihi: 09 Nisan 2010 (Türkiye)

[/FONT]
Sarah arkadaşlarıyla beraber kaybolduğu labirentlerle dolu bir mağaradan çıkmayı başaran tek insandır ve delirtecek kadar korku yaşamıştır.
Sarah kendini toparlayıp olan biteni ilgili kişilere anlatır ve araştırma yapılması uygun görülür.
Fakat mağarayı bilen tek kişi olan Sarah, o korku dolu mağaraya tekrar girmek zorunda kalacaktır.

Psikopatmısın sen üle..:) gece gece korku filmi izleyipte ondan sonra millete öneriyosun:D

Cehenneme Bir Adım, 2. filme göre daha güzeldi...

Bencede ama sanırım 3. bir adım daha olacak..

Evet, 2. filmin sonuna bakılırsa öyle gibi...

King Kong

King-Kong.jpg

Tür : Gerilim / Macera / Fantastik
Gösterim Tarihi : 16 Aralık 2005
Yönetmen : Peter Jackson
Senaryo : Peter Jackson , Frances Walsh , Philippa Boyens
Görüntü Yönetmeni : Andrew Lesnie
Müzik : James Newton Howard
Yapım : 2005, Yeni Zelanda / ABD , 187 dk.
Oyuncular​

Naomi Watts (Ann Darrow) , Adrien Brody (Jack Driscoll) , Jack Black (Carl Denham) , Andy Serkis (King Kong) , Jamie Bell (Jimmy) , Kyle Chandler (Bruce Baxter) , Lobo Chan (Choy) , Thomas Kretschmann (Yüzbaşı Englehorn) , Evan Parke (Hayes) , Colin Hanks (Preston) , John Sumner (Herb)

Bir film yapımcısı ve yönetmeni olan Carl Denham, başrol oyuncusu güzel Ann Darrow'un da bulunduğu bir ekiple, egzotik Kafatası Adası'na gelir. Burada karşılaştıkları yerliler ilk defa sarışın bir kadın görmektedirler. Ann'ı kaçırıp tanrılarına kurban etmek isterler. Tanrı olarak gördükleri şey, adayı mesken tutmuş dev bir goril olan King Kong'dan başkası değildir.

Kong'un Ann'in güzelliğinden etkilenip ona aşık olmasıyla, hikaye yepyeni bir yöne doğru ilerler. Ekiptekiler sarışın aktrisi kurtarmayı başarır ve Kong'u da canlı ele geçirerek New York'a dönerler. Amaçları dev maymunu burada düzenleyecekleri büyük şovda teşhir etmektir. Ama işler planladıkları gibi gitmeyecektir.

Hunger-Açlık

mv5bmtcynz-280x385.jpg
Hunger-559677.jpg

IMDB:5,2
Yapım:2009 ~ ABD
Tür:Gerilim, Korku
Yönetmen:Conrad Janis
Senaryo:Maria Grimm
Yapımcı:Maria Grimm, Conrad Janis
Görüntü Yönetmeni:Howard Wexler
Müzik:Tony Humecke
Süre:1 saat 47 dk

Film hakkında kısa bilgi:
Açlık insanlık için en kötü şeydir peki en zor şartlar altında hayatta kalabilmek için ne kadar ileri gidebilirsiniz?

Capri yawwww birde normal film izlede paylaş hep bir gerilim hep bir korku:cool:

Geceleri iyi gidiyor korku gerilim ondan böyle:)

Digerleri.jpg

Diğerleri Filminin Konusu

Grace, güneşe hassasiyeti olan iki çocugu ile birlikte büyük bir malikanede yaşamaktadır. 2. Dünya savaşının bitimleri yaşanmakta ve eşi de savaşda bulunmaktadır. Evindeki hizmetcilerin bir anda yok olmasıyla yeni hizmetciler almak zorunda kalan Grace, kızının evde farklı varlıkların olduğunu söylemesiyle farklı durumlara da şahit olmaya başlar. Kapkaranlık bir evde yaşamak zorundadırlar ve günden güne hiç umulmadık olaylar oluşmaya başlar. Güçlü bir anne olan Grace, olayların üzerine gitmeye karar verir.
Yönetmen : Alejandro Amenábar
Senaryo : Alejandro Amenábar
Oyuncular : Nicole Kidman, Fionnula Flanagan, Alakina Mann, James Bentley, Eric Sykes
Filmin Türü : Gerilim, Korku
Orijinal Adı : The Others

3967_7509_buyuk.gif

Yeşil Bölge Filminin Konusu

Çavuş Roy Miller ve ekibi, Irak çölünde depolandığından kuşkulanılan kitle imha silâhlarını bulmak üzere görevlendirilir ve ölümcül kimyevi maddelerin peşine düşerler. Ancak bunun yerine, görevlerinin amacını taban tabana değiştirecek bir örtbas olayı ile karşılaşırlar. Farklı amaçları olan ajanlarca çevrilmiş olan Miller, bölgede savaşı tırmandıracak yanıtlara ulaşmak zorundadır.

Yönetmen : Paul Greengrass
Senaryo : Brian Helgeland, Rajiv Chandrasekaran
Oyuncular : Matt Damon, Jason Isaacs, Brendan Gleeson, Amy Ryan, Greg Kinnear
Filmin Türü : Drama, Savaş
Yapım Yılı : 2010
Yapım Ülkesi : Fransa, ABD, İspanya, İngiltere

merhaba arkadaşlar

en son bende YE DUA ET SEV filmini izledim.. Film güzeldi... konusu :Kendi mutluluğunu arayan bir kadının sonunda mutluluğu bulması
Ben beğendim izlemenizi tavsiye edebilirim.. film bayağı uzun sürüyor . 2 saat falan...

Bende onun kadar rahat gezmeyi isterdim... bir gün o kadar çok param olursa yapacağım şeylerden biri bol bol seyahat edip farklı şehirler ülkeler görmek : )

127 Saat

127-Saat-1299965744.jpg

Dağcı Aron Ralston'un başından geçenlerin gerçek hikayesi...

Genç bir dağcı olan Aron, Utah yakınlarında büyük bir kaya parçasının arasına sıkışır. Hayatı için bir çeşit tuzağa dönüşen bu olayda Aron, soğukkanlı olması gereken şoke edici bir çözüm yolu bulur.

I am number four.

Ben-Dort-Numara-1304931511.jpg

James Frey'in altı kitaplık bilim-kurgu serisinden senaryosunu Al Gough ile Miles Millar'ın uyarladığı film, gezegenleri yok edilirken son anda kaçarak kendilerini kurtaran dokuz uzaylı ergenin öyküsünü anlatacak...

Herbiri lise çağında olan grup üyelerinden bir tanesi, gezegenlerini yok eden düşman tarafından büyütüldüklerini fark edecek... Filme adını veren 4 numarayı Pettyfer, 6 numarayı Palmer canlandıracak.

Üst Alt