Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Can dostlarımız köpekler

GERONIMO

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
İKİNCİDE BENDEN OLSUN ÇÜNKÜ BENDE KÖPEKLERİ ÇOOOOOOK SEVİYORUM HEM SADIK HEMDE İYİ BİR DOSTTUR ASLINDA BÜTÜN HAYVANLARI ÇOK SEVİYORUM AMA KÖPEKLERİN YERİ BİR BAŞKA BENİM GİBİ DÜŞÜNEN ARKADAŞLARI BEKLİYORUM

Hem kedi severim hem köpek severim, sevmeyi başarabildiğim, yani yanına yaklaşmaktan korkmadığım tüm hayvanları severim...
Zürafaları da çok severim aslında ama dokunarak değil :)
Okurken bahçeli bir evimiz vardı ve kedimiz (ki ben onu tanıyana kadar kedilerden hep uzak durmuştum) köpeğimiz vardı...
Köpeği almayı ben istedim ama ev sahibimiz istemediği için onu geri vermek zorunda kaldım...(bir sene bile kalmadı benimle :( )
Muhabbet kuşum vardı...
Özel birinin özel bir günde hediyesiydi bana..
Ailemizin bir üyesi gibi olmuştu 3 sene bizimle hayatı paylaştı
Tesadüf müydü neydi hala anlamış değilim ama
O özel insanın, benim için özelliği kalmadığı sırada kuşum hayatını kaybetti....
Bu konuda ben pek şanslı değilim...
Çok istiyorum ama aynı şeyleri yaşarım korkusuyla hayvan besleyemiyorum ...

Bu konuda çok haklısın Çiğdem bir hayvana alışıp ta sonra bir şekilde onu kaybetmek çok acı seni gayet iyi anlıya biliyorum çünkü iki tane dünyalar güzeli Alman Kurt köpeği yavrum vardı bir dişi bir erkek evimde müsait olduğu halde bir sabah baktımki biri ölmüş diğeri halen hayatta ama çok kötü durumda hem apartopar veterinere götürdüm serumlar iğneler sabaha kadar başında durdum ama kurtaramadım.Bahçemdeki iki masum yavruyu zehirliyecek kadar köpek düşmanı insanlarımız.
Seninde canını sıktıysam çok özür dilerim kendine iiii bak

:mrgreen: Çocukluğumda yakın bi aile dostunun güya eğitim almış köpeği tarafından durduk yerde kolumdan ısırıldğım günden beri köpeklere pek sıcak bakamıyorum.Küçük olsun,büyük olsun çok korkuyorum.Uzaktan sevenlerdenim. :mrgreen:

Çocukluğunda köpeklerle yaşamış olduğun kötü olaya çok üzüldüm aslında sahibinin bakımından veya baktığı yerden kaynaklanan bir sorunu vardır mutlaka o köpeğin hayvan bunalıma girmiş olabilir.Köpekleri uzaktan seven biri olarak zannedersem sende bir hayvan seversin değilmi Arzuum bir kedin vardı sanırım kendine iiiii bak görüşmek üzere

ayrım yapmadan tüm hayvanları seviyorum :wink: koyunları sevmiyorum :mrgreen:

Geronimo haklısın ayrım yapmadan tüm hayvanları seviyorum.Benim demek istediğim sadece artık köpeklere fazla yakından yaklaşamıyorum.Ama dışarıda köpek gezdirenleri görünce özenmiyorda değilim.Evet evde van kedim var.

GERÇEKTEN KÖPEKLER ÇOK SADIK.BENDE YILLARCA KÖPEK BESLEDİM.EĞİTTİM ÖĞRETTİM.ONLAR KADAR SAĞDIK BİR CANLI DAHA GÖRMEDİM.ÇÜNKİ BİR EVDEN İNSAN TAŞINSA KEDİSİ VARSA EĞER ONUNLA GİTMEZ EVDE KALIR AMA KÖPEK SAHİBİNİ TAKİP EDER VE ONUNLA GİDER.DENEMESİ BEDAVA

Valla benim kediler birakin evi, oda oda beni takip ediyor. Bir odaya girip kapisini kapasam, kapinin onunde dakikalarca miyavlarlar, kapiyi tirmalarlar. Tuvalette bile rahat yok, ille kapiyi actiracaklar.. :) Mutfakta yemek yerken gelip ayagimin dibine yatarlar, bilgisayarin basindayken dizime,, Bilmiyorum, kopekler nasil?

KÖPEK denildiği zaman içim CIZ ediyor.Uzun zamandır bakıp büyüttüğüm dostumdu o benim.Gerçek dost..Çıkarsızca,umarsızca...Ama artık yok:(
Hiç ailemden birini kaybetmedim ama;bu acının böylesine büyük olabileceğini hiç düşünmemiştim.KURT çok farklı.Arkadaş,bekçi,sırdaş,yardımcı...Ne diyeyim?? Herşey...
Yüce Allah kimseyi sevdiklerinden ayırmasın (amin)

Bütün hayvanlara karşı inanılmaz bir sevgim var. yani timsahın bile ısırmayacağını bilsem onu bile severim. Ama benim için köpeklerin yeri daha başka...

En iyi Dostum Köpeğim

5 yıldır özürlüyüm ve son 3 yılında yanımda köpeğim var.O şuan benim en iyi dostum.Birlikte dolaşıyor ve top oynuyoruz.Varsa eğer tüm sıkıntımı gideriyor.
İmkanı olan arkadaşlarıma tavsiye ederim.
Harika dostlar.

resimler
http://pg.photos.yahoo.com/ph/ozgur1225/album?.dir=/ec66

Evet hem tatlılar hemde sevecen
aslında ben pek sevmezdim yani sevemezdim
kızım bana sevmeyi öğretti daha üç yaşında ama boyundan büyük köpekleri seviyor :wink: ee tabi bende sevmek zorunda kalıyorum :wink:

Köpek beslemek isteyen arkadaşlara sadece durum ve imkanlarına göre besleyebilecekleri türü iyi belirlemeleri gerekiyor.İyi bir tür belirlenirse daha kolay olur....

köpeklerin sağdıklığı insanlar için tartışılmaz.imkanlar doğrulutusunda beslenmesi gereken bir hayvan.bence çoğu insanın en sadık dostu köpeklerdir......

ben köpek almayi düşünüyorum.bakalim araştirma yapacaz uygun olursa alaçam

Köpek almayı düşünen arkadaşlara benim fikrim golden rotriwer almalarını tavsiye ederim.

çin aslanım var 9 aylık..
o benim köpeğim değil çocuğum gibi. gerçek kızım gibi..

Bizim 2 tane köpeğimiz var. Çocuk gibi bakım ve masrafları var valla

şanpuanları, mamaları, pire ilaçları hepsini almak lazım ve ilgilenmek lazım

Pars ve liza çok tatlılar ama ...:)

12 yıldır..vavv
ben 1 aydır yosunla beraberim acayip bağlandım..

bende köpekleri çok severim... köpeğim yok maalesef : ( Eve almak yasak . Bahceli bir evimizde olmadığı için ... belki ilerde olur ne yapalım : )

köpekleri seviyorum ama beslemekten korkuyorum :))

Üst Alt