Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çalışanların emeklilik koşulları ile ilgili kazanılmış hakları nasıl oluyor da ellerinden.? [Soru]

nusret9

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Merhaba,

Ben 2003 yılında çıkarılan ve yürürlüğe konulan kanunun nasıl olup da önceki yılları etkilediğini merak ediyorum. Burada konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlarım bu konuda ne düşünüyor? Hani kazanılmış haklar geri alınamaz falan deniliyordu... Kazandığımız 15 yıl sonra emekli olma hakkı nerede kaldı? Yani herşey bu kadar kolay olup bitebiliyor mu ?
Bu konuda bir araştırma yapıp dava açmak aklımdan geçiyor.

Teşekkürler.

2003 yılı mart ayında çıkan resmi gazeteyi inceleyerek işe başlarsan daha mantıklı.

bir yol gösterdim kolay gelsin...

nusret9,
ne yazık ki öyle, meopius'un söylediği gazeteyi okursan insanların ellerinden haklarının nasıl alındığını anlarsın. "şu kadardan beridir sigortalı olanlar şu kadar daha, bu kadar sigortalı olanlar bu kadar daha" diyerek insanların hakları gaspedildi.
nusret9,
bu ülkede güzel işler de olmuyor değil. örneğin milletvekili olarak kıt kanaat geçinen vatandaşlarımıza sağlanan kıyak emeklilik, yine bu vatandaşlarımıza sağlanan sağlık yardımları, maaş farkları vs, vs,..
Onun için vekile sağlanan yardımların ve kıyakların ve sosyal hakların aslına da sağlanacağı günleri umutla beklemeliyiz...

Üst Alt