Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çalışanlar EKPSS'de tercih yapabilecek mi?

ankiloz

Üye
Konular
14
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar merhaba,

Sigortalı olarak çalışanlar tercih yapamayacak diye bir bilgi dolaşıyor ortalıkta.. bunun doğruluğu nedir, bilen arkadaşlar varsa cevap verirlerse sevinirim. .:confused:

tercih yapamama diye birşey yok sadece aynı eşdeger kadroya geçiş yok memurlarda bir üst kadroya tercihte skıntı yok

Burak arkadaş doğru söylüyor bulunduğun kadroyu tercih edemiyeceksin sadece..
İşçi'ysen memur kadrosunu tercih edeceksin gibi..

Özel sektörde çalışıyorum sigortalı olarak.. değişen bir şey olur mu..??

Hayır bu duruma sadece kadrolu olarak çalışanlar dahil

Yani benim için bir sıkıntı yok anladığım kadarıyla..

Valla korkmamak elde değil.. 4-5 aydır sabırsızlıkla bekliyoruz böyle bir şeyden dolayı da tercih yapamazsak yazık olur..

ya rkdaşalr özeli ilgilerndiren birşeyyok kamuda çalışan meurlarda tercih yapılabilecek sadece aynı kadroyu yazamayacak bukadar basit hande de duysun

memrlar tercih yapmaz evet sadece üst kadro için .. bide hizmetliler tercih yapabiliyo.....aynı kadro derken lise düzeyinde hiç bir kadroyu yapamaz zaten ...

Bence kimse tercih yapmasın hiç olmazsa düşük puanların yani benim önüm açılsın :D

Benim de pek umudum yok zaten.. 80,35 puan aldım motor bölümü mezunuyum.. sadece motor teknisyenliği seçeneğim var ama o da biraz zor sanırım.. bakalım nasipte ne var.. her şey çarşamba günü belli olacak..

Bende motor bölümü mezunuyum bence umutlarını motor teknisyenliğine bağlama 1 tane bile alım yok.cümleten geçmiş olsun hepimize

Evet bende şimdi baktım yokmuş gerçekten de.. o zaman düz memur veya hizmetli yazcam.. 80,35 puan yeterse bunlara hakkari bile olsa gitcem artık yapcak bişey yok.. en azından memur olarak iki sene çalışır bu arada da 2016 daki sınava hazırlanırım daha yüksek bir puan alırsam da ona göre tercih yaparım.. düşüncem bu yönde ama bakalım şartlar bizi nereye götürecek..

Üst Alt