Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çalıntı oto kovalerken...[O An]

shadow69b

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
selam arkadaşlar ismim Fatih GÜZEL

henüz 5 aylık polis memuru iken 29/11/2005 tarihinde gece görevindeyiz ve çalıntı oto ihbarı aldık otoyu çalıştığımız bölegede görerek kovalamaca başladı yaklaşık 10-15 dk kadar hava biraz yağışlı idi tabi kovalamacada biraz hızlı idi derken aracımız viraja girdiğimiz sırada şöför arkadaşımızın biraz acemiliğinden dolayı kaymaya başladı önce bir ağaca ardından trafik tabelesına çarptıktan sonra takla atmaya başladık(daha sonra kaza raporunda okudum 44 mt. takla atmışız)birinci takladan sonra araçın far vs bütün ışıkları sönmüştü..taklalar bitti karanlık göz gözü görmüyor aklımdan şunlar geçti;
-öldük cennetteyiz
-daha sonra kapı açıldı arkadaşlardan biri arçtan indi bizede inmemizi söylerken belimde bi ağrı başladı
-elimi pantolondan içeri sokarak kendimi yokladım ve belimden aşağısını hissetmiyordum
-aklıma silahım geldi kendimi vurmuş olabilirim baktım silah yok ama fişek hazırda değildi kendimi vurmuş olamazdım

veeee acı gerçek aklıma geldi belim kırıldı benim siz gidin yardım çağırın dedim ve tahminimde haklı idim belim kırılmıştı T12 parapleji olmuştum..

şu an hiç hareket yok her şeye rağmen hayat devam ediyor......

SAYGILARIMLA.................

Hoşgeldin Fatih.

Hepimiz benzer olaylar sonucu benzer şeyler yaşıyoruz. İlk şokun ardından yaşama devam edebilmek güzel...

Bir de, sen gelmeden aylar önce bir gazete haberi üzerine gıyabında bir yazı yazmıştım. Şimdi seni burada görmek çok çok şaşırtı beni ve hoşuma gitti.
Sakat Raconu: Mutsuzluk Gönüllüleri: www.engelliler.biz/forum/viewtopic.php?t=15917

Hoşgeldin Fatih. İnsan olanın başına herşey gelebilir. Şükürler olsun yaşıyorsun. İstenmedik bişey ama başa gelmiş bir kere. Allah sabrını bol bol versin kardeşim.

yazını okudum güzel,mantıklı hatta haklısın fakat öncelikle şunnu söylemeliyim o gazete haberini yapan benim arkadaşımın dayısı ve yazılanlarla yaşananlar o kadar alakasızki aslında yaşanan o yazıdan çok daha vahim olaylar konu tam bilinmediği için hakkımda olumsuz yorumlar yapılmış olabilir ayrılmamım bir tek sorumlusu var annem akla hayale sığmayacak şeyler yaptı ve ayırdı sonuç annemlede konuşmuyorum artık kendimden başka kimse umrumda değil ............

bu arada hoşbulduk

(yazmayı unuttum kusura bakmayın bi araba derdine düştüm bayii ler ile trafik çiler beni deli edecekler)

Fatih kardeş hoşgeldin ve çok çok çok geçmiş olsun hoşgeldin.

herkese geçmiş olsun ALLAH herkese acil şifalar versin ...

HOŞGELDİNN :) KİŞİLERİN BİR ARAYA GELMESİ ÇEŞİTLİ VESİLELERE BAKAR ARKADAŞIM... SEN O OLAYI YAŞADIN... BEN BİR TRAFİK KAZASI YAŞADIM... BİR BAŞKASI BAŞKA BİŞEYY...
BEN DE YENİ KATILDIM ARANIZA VE SİZLERİ TANIMAK GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL...

geçmiş olsun devrem. bende 2002 de görevde kaza geçirdim. t7 parepleji.

sağol devrem sanada geçmiş olsun bizimkisi senin kinin yanında biraz hafif kalmış.ALLAH daha büyük kaza beladan saklasın..

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN OLACAKLA ÖLECEĞE ÇARE BULUNMUYOR GERÇEKTENDE.ARAMIZA HOŞGELDİN :wink:

Geçmiş olsun. Allah sabrınızı arttırsın.

Çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum fatih...

hepimize büyük geçmiş olsun,ALLAH sabır versin.........

Herkese Merhaba

hepimize allah sifa versin. ben herşeye rağmen yaşamanın güzel olduğuna inanıyorum. bende 2001 yılında otobüs yolculuğu yaparken kaza geçirdim. araniza katılmaktan çok mutluyum. Cünkü artık GERÇEK DOSTLARMLA başbaşayım.

sevgili kardeşim
öncelikle geçmiş olsun allah şifanı ve şifamızı versin. Ancak birde uyarım olacak 5 aylık memuriyetten söz etmişsin. Bilmem asaletin tasdik olmuşmuydu? sen özlük durumunu çok yakından bir bilenle ayrıca emekli sandığı malüller ile ilgili olan kısmı ile görüşerek takip et. malülen emekli olacağım dediğin o gün geldiğinde mağdur olabilirsiniz. çünkü burası türkiye herkes mangalda kül bırakmaz. günü geldiğinde çekilirler kenara hakkını arayıp takip etse idin derler. kurumunla tüm merak ettiklerini hele özellikle taleplerini mutlaka yazışma ile yapmanı öneririm.

Bilmemki ne demeli nasip, kısmet, kader hangisini diyeceğimide şaşırdım
valla okudukça zoruma gidiyor bir şerefsizin yüzünden
insan ne hallere kalıyor.
Sana bundan sonraki yaşantında kolaylıklar diliyorum.

kr@l
kanun ve yönetmelikler şuan için bana sorun teşkil etmiyor ve avukat ımda işleri takip ediyor,şimdilik sorun yok gibi olacak olursada medyayı başlarına musallat ederim(bu konularda çirkef imdir)

hoşgeldin aramızaaa

öncelikle gecmiş olsun kardeşşş.daha yeni gecirmişin kazayıı.daha cok erkennn.hareket gelir üzülmeee.benimde ilk baslarda ne his nede hareket vardı.üstelik benim omurilime kursun gelmişti.bi kavgada.suan bastonlarla yürüyorum.sirinevler fizik tedavide yattım yedi ay.hatta ben yatarken bi polis memuru gelmişti.oda panzerin önünde dururken.panzerin icindeki memur nasıl olduysa.hareket ettirmiş panzeri.nöbet tutan arkadasına vurmuş.cok iyi arkadaş olmustuk o polis memuruyla.can cıkmadıkca bedenden,hayat devam ediyooo.

Üst Alt