Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Burdaki herkesle aynı duyguları paylaşmışım.. [Yaşam]

okan_ses

Üye
Konular
23
Reaksiyonlar
0
ben bu foruma üye olalı bayağı oldu ama bu bölüme yazma ihtiyacı duydum bi an.
ben doğuştan engelliyim. sol kolum bir anomaliye sahip.bu biraz standart dışı olduğu için bi adı yok.daha özürlü raporunu yeni aldım.doktor bile bayağı düşündü sonra uzun bi paragraf yazdı.sonuçta %45 çıktı.3 ameliyat oldum.bunlar olanı daha kullanılabilir yapmak içindi.hiç protez kullanmadım.adeta sokağa çıkınca bakanlara inat protez takmadım.normal bi okulda lise 4'e geçtim bu sene.yani öss heyecanı var.evden nerdeyse hiç çıkmayanlardanım.okul dışında hiç çıkmam diyebilirim.
bu forumu çok sevdim çünkü sonuçta burdaki herkesle aynı duyguları paylaşmışım ve gerçektende bu duyguları yaşayan bi tek ben değilmişim. inşallah burda güzel arkadaşlar edinirim. çünkü gerçek arkadaşlara ihtiyacım var.
daha önce hiç engelli bi arkadaşım olmadı.ama bu bi tercih değildi çünkü çevremde hiç kimse yoktu.inşallah burda tanışırım ve bu arkadaşlık dostluğa kadar gidebilir.belki de çevremdeki arkadaşlarımla yaşadığım sorunların hiç birini yaşamam.sağolun.bye...

seninle aynı duyguları paylaşan o kadar çok insan var ki dünyada ne yazık ki bunlardan biri de bendim yıllarca engelimizi ön plana alarak bizde var olan güzel taraflarımızı maalesef köreltiyoruz etrafımıza bir duvar örüp kimsenin bu duvarı delip bize ulaşmasına fırsat tanımıyoruz aslında engellerimiz başkalarının o kadar da umurunda değil ama biz gereğinden fazla önemsediğimiz için başkaları da önemsiyor zannederek kendimizi toplumdan soyutluyoruz eminim senin de sayısız artı özelliklerin var ama sen eksik kalan organına takıldığın için bunları farkedip geliştiremiyosun inşaallah içinde bulunduğun durumunu kabullenmen kendini keşfedip aşman uzun sürmez Allah hepimizin yardımcısı olsun

Üst Alt