Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bugün Seni Ne Gülümsetti :)

Dilhun abla Fotoğrafı değişirmişsin ama bundan önceki fotoğrafına bakarken gülümsemene odaklamıştım kediyi saçın olarak gördüm kedi olduğunu fark edince gülmeye başladım 😆😅🤣

Dilhun Görmedim gerçekten çok güzel gülümsemiştin abla gülümsemene odaklandık olan oldu 😁😆😅🤣

415084774_911310183694602_2319575656428225128_n.jpg

:D :D

Kardeşlerim ile eski fotolara bakınca gülümsedik baya 😅

Kardeşlerim ile eski fotolara bakınca gülümsedik baya 😅

Hastanede doktor hasta amcayı bilgi güncellemesi için önce hasta kayıta sonra ise röntgene göndermiş.
Hasta ise bana sorup direkt röntgene gönderdi dedi bende röntgene gönderdim. Meğer bilgi güncellemek gerekiyormuş amca beklerken sinirlendi gelip bana bağırdı. Bağırınca güvenlik geldi amca sesini yükseltmeye devam etti
Güvenliğe ise sen neye geldin hemen beni mi vuracan diyor ona Güldüm 😁😅😅
Gün boyu güvenlik gelince yanıma sen neye geldin diye takıldım 😅🤣

Ceviz yiyorduk;,o beni sevdi,ben de onu😂😂
Vizontele/deli emin

Hastanede doktor hasta amcayı bilgi güncellemesi için önce hasta kayıta sonra ise röntgene göndermiş.
Hasta ise bana sorup direkt röntgene gönderdi dedi bende röntgene gönderdim. Meğer bilgi güncellemek gerekiyormuş amca beklerken sinirlendi gelip bana bağırdı. Bağırınca güvenlik geldi amca sesini yükseltmeye devam etti
Güvenliğe ise sen neye geldin hemen beni mi vuracan diyor ona Güldüm 😁😅😅
Gün boyu güvenlik gelince yanıma sen neye geldin diye takıldım 😅🤣

😂😂😂😂 Güzelmiş.
Sen niye geldin. Beni mi vuracan😂😂😂

Ameliyat öncesi arkadaşlarımın sürprizi 😌

Çalıştığım yer gürültü ve fazla sohbet edilemiyor. Kulağında müzik yada hikaye kendi halinde çalışıyorsun. İşte tam bu anda aklıma muziplikler, yapılsa çok güleceğim şakalar geliyor. Daha düşünürken bile kendi kendimi gulduruyorum. Arada garip garip bakanlar olsa da herşey ben ve düşüncelerim arasında :)

Alıntı yaptığın benim kendi cümlemin senin cümlenmiş gibi algılamam beni gülümsetti.

@mesut4141,
Yani şu benim yazdığım: hayır tabii ki aslında bu sitem dolu bir haykırıştı, cümlesini sen yazdın zannettim

Sen işe dalıp gitmişken sessizce çay getirip Semra ablanın senin için masaya bırakması ve dinlenmen için biraz asabi biraz şefkatli uyarısı.

Üst Alt