Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bu başlıkta buluşma organizasyonları için fikir alışverişinde bulunalım

22 sinde açık öğretim sınavları var ankarada olursa gelirim

[FONT=sans-serif]Merhabalar[/FONT]

[FONT=sans-serif]Çanakkale Merkez Kepez ve çevresi[/FONT]
[FONT=sans-serif]Engelli kardeşlerimiz buradalarsa tanışabiliriz.[/FONT]
[FONT=sans-serif]COVİD-19'dan ötürü organizasyon düzenlenemiyor[/FONT]
[FONT=sans-serif]Umarım en kısa zamanda Çanakkaleli engelli kardeşlerimizle birlikte toplu Organizasyon düzenlemeyi düşünüyorum burdan detaylar paylaşılacaktır.[/FONT]

Manisali

Toplu katılmak riskli olabilir katılın az olacağı ya da tek tük tanışma daha iyi olabilir. Mesela ben 1 kasıma kadar idari izinliyim herhangi bir h.içi 1 gün kalmalı gelebilirim. Maksat tanışmak sonuçta :)

cicikıs
Tabiki cicikiz haberdar ederim sizi pandemi sürecini atlatalim en kısa zamanda Çanakkalede organizasyon düzenlenecek şahsım tarafından hayır daha önceden hiç olmadı diye biliyorum 10 yıldır forum üyesiyim duymadım.

Alman
Haklısınız dikkate alınacak öneriniz...

Alman

Olur Selçuk kardeş. Buraya yazan çıkarsa daha geniş katılımlı bir buluşma yaparız .

Son düzenleme:
perseküsyon

Her türlü müsaitim önceden haber verin ona göre plan program yaparız. Bahsedilen tarih uygundur benim için. Değişiklik, erteleme , iptal durumunda bilgilendirmeyi unutmayalım.

ahaahaaa....sizin bulusmanizda eminim kaçıp qider herkes kimse olmaz....😹😹😹(kişisel fikrim.....😌..)

Alman
Nurtan
doğaevrim

Sizlerle tanışma fırsatını kaçırmak istemezdim ama hafta sonları evden çıkamıyorum Annem, korona kaparım diye endişeleniyor. Buluşma önerisi getirdikten sonra böyle bir karar değişikliği yapmak zorunda kaldım. Kusuruma bakmayın. @Alman nikli arkadaş her türlü müsait olduğunu belirtmiş. Organizasyon işini sizlere bırakıyorum. İnşallah başka zaman yine görüşme imkanımız doğar...

perseküsyon....biz zaten Nurtan la orqanizasyon isini senin üzerine atıp....Nurtan la buluşacaktık....😹😹😹😹(saka yapıyorum darılma sakin....)

perseküsyon Organizasyon işinden pek anlamam. Etliye sütlüye karışmadan var olacak olan buluşmalara kaynak yaparım. :) İster tekli, ister çoklu. Acelesi yok. Geçecektir elbet sonraki aylar, seneler yapılır olmadı. İdari izin devam ettiği sürece müsaitim (7,5 aydır idari izindeyim) iş başı yaparsam cumartesi ve pazar olur.

ne orqanizasyonu yapabildiniz ne de buluşmayı qerceklestirebildiniz....😹😹😹biz Nurtan la ve tapasya ile buluscaz....❤❤😻😻😻😻

Son düzenleme:
doğaevrim
Organizasyon yapmak bu dönemde pek mantıklı değil olan buluşma varsa gelirim diye belirtmiştim. :) Ne zaman ve nerede buluşacaksınız ? Kaynak yapabilirim. :D Yok biz kız kıza düşünüyoruz derseniz kaynak yapmam. :)

Edit : Kasıma kadar planım, programım var. Olursa olur olmazsa kalan sağlar sizindir. :D

Alman bey ...biz kız kıza takilcaz....erkek düşmanıyız çünkü artık.....😹😹😹😹😹Nurtan la buluşup bisiler içcez....😌tapas ya da qelebilirse qelcek ...😌

Peki iyi içmeler, dedikodular size o zaman feminikler sizi :D :D :D teklif var ısrar yok ! :D

Ya arkadaşlar çok komiksiniz!
Onca müsait zamanlarda durdunuz durdunuz şimdik salgın döneminde buluşma mı? düzenlemek aklınıza geldi.
Ben buluşma düzenlendiğinde burada paylaştım kimseden ses bile gelmedi ki kaldıki siz sadece yazarsınız zaten.:confused:

sgurkan

Daha önce burada düzenlenen etkinliklere katıldım. Onun için üstüme alınmıyorum. :) Topluca görüşelim demiyorum zaten. Tek tük kurallara uygun şekilde görüşmeyi kastetmiştik (en azından ben öyle) Senin paylaştığın buluşmayı hatırlamıyorum ya da görmedim. Neyse önümüzdeki maçlara bakacağız artık. :)

Bende kendimi rezil etmeseydim gelirdim sizle buluşmayı çok isterdim. Ortamda güzel. Ancak bikaç msjım gerçekten farklı noktalara çekilip beni çok çok üzebilcek şeyler nasıl yazdım bilmiyorum :) oyüzden gelemiycem. ama isteyen olursa tc nin son 5 rakamı ve raporun 5 rakamını atabilirim . Herşey gerçekti anlattıklarımın . ama bazen inançlı bazen inançsız unuttuğumuz dönemler oluyo ve saçmalıyoruz.

Son düzenleme:
Izmir'liler toplaşsak yaa

İzmir'den merhabalar.Bilmiyorum daha önce böyle bir başlık var mıydı ama yoksa da açılmış olsun.Aslında memleketimizin her karış toprağı çok güzel ama bir İzmir'li olarak kendi toprağıma ayrıcalık yapayım dedim umarım yanlış anlaşılmam.Hadi buyurun İzmir'liler sohbete muhabbete dostluğa

İzmir Buçakooptan selamlar ben daha öçeden katıldım etkinliklerimize yapan olursa katılırım

Üst Alt