Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bu acı fazla gerçek [Yaşam]

Konular
12
Reaksiyonlar
0
  • My Immortal (türkçe);

Burada çocukca korkularım tarafından bastırılmış halde bulunmaktan çok yoruldum
    Ve eğer gitmek zorundaysan Hemen gitmeni dilerim
    Çünki varlığın hala burada takılıp kalıyor Ve beni yanlız bırakmayacak
    Bu yaralar iyileşecek gibi gözükmüyor. Bu acı fazla
    gerçek Zamanın silemediği çok fazla şey var
    Ağladığında tüm gözyaşlarını silerdim Çığlık attığında tüm korkularınla savaşırdım Tüm bu yıllar boyunca elini tutardım Fakat hala bana tamamen sahipsin
    Ve beni tınlayan ışığınla büyülerdin
    Şimdi geride bıraktığın hayat tarafından bağlandım Yüzün benim bir zamanlar tatlı olan rüyalarımı ziyaret ediyor
    Sesin,tüm akıl sağlığımı kovaladı
    Bu yaralar iyileşek gibi gözükmüyor Bu acı fazla gerçek Zamanın silemediği çok fazla şey var
    Kendime gittiğini söylemek için çok uğraştım
    Ama hala benimle olmana rağmen baştan beri yanlızım.

Bu şarkının video klibini www.youtube.com da izlediğim zaman türkce sözlerini merak edip buldum hemen.O kadar derin sözleri var ki.Kalbinde iyileşemeyen yara olan herkes eminim ki bu şarkıyı dinlemek ve sözlerini defalarca okumak ister.
Ben bu şarkıda( koyu satırlardan itibaren) bir anne yüreğinde yaşanan ve yarım kalmış bir duygu ile tek minik meleğimi düşündüm.Kalbimde açılan ve asla iyileşmeyecek olan onsuzluğu kendim den kayboluşumu buldum.Beni işığı ile büyülediğini yüzünün hâlâ rüyalarımda ziyarette bulunduğunu sesini asla unutmayacağımı hissettim.Ve zamanın asla hiç bir şey silemeyeceğini....

Üst Alt