Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Breaking Bad / Yabancı Dizi

OturanBoğa

Yönetici
Konular
674
Reaksiyonlar
706
Bugün (Perşembe saat 22:15) e2'de yeni bir dizinin ilk sezon ilk bölümüne denk geldim. Muhteşem komedi Malcolm in the Middle'ın babası Bryan Cranston'ın başrolünü oynadığı çok çok keyifli ve enteresan bir dizi.
Ayrıca Bryan Cranston En İyi Erkek Oyuncu dalında Emmy kazandı bu rolüyle.

Spoiler Spoiler/Ayrıntı İçerik:

breakingbad-800x600-04.jpg

Sıradan bir kimya öğretmeni olan Walter White'ın öleceğini öğrenince uyuşturucu üreticiliğine kadar uzanan özgürleşme deneyimi, çarpıcı bir kara mizaha dönüşüyor.

Doktor, hasta olduğunuzu ve yaşamak için iki seneniz kaldığını söyledi... Ne yapardınız? Dünyayı gezmek, sevdiklerinizle vakit geçirmek, asla cesaret edemediğiniz bir şeyi denemek... Tüm bunlar sizin için bir seçenek olabilir. Ancak Walter White için durum biraz farklı. The X-Files'ın yapımcısı Vince Gillian'ın imzasını taşıyan Breaking Bad, ölümle yüzleşen sıradan bir adamın sıradışı hikayesini anlatıyor.

2.jpg

Walter, eşi ve engelli oğlu Jr. ile New Mexico'da tüm hayatını kurallara göre yaşayan kendi halinde bir kimya öğretmeniyken, ölümcül safhada akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Yaşamak için iki senesi kalmıştır. Bu haberle sarsılan White, hayatının denklemini değiştirir. Tüm günlük endişelerden ve toplumun dayattığı sınırlamalardan sıyrılarak yeni bir adama dönüşür...

full-ep-tout-key-art-389x229.jpg

Kimya bilgilerini farklı bir neden için, uyuşturucu üretip satmak için kullanan bir adam. Amacı ölümünden sonra ailesinin geçinebilmesini sağlayacak parayı kazanmaktır. Ancak işler kontrolden çıkar.

4.jpg

Basit bir aile babasının uyuşturucu çetesinin elebaşına dönüşmesinin komik ama aynı zamanda duygu yüklü hikayesini kaçırmayın. Hele Malcolm in the Middle'ın babası Bryan Cranston, Emmy kazandığı Walter rolünde hayatının performansını sunarken.

3.jpg

'Breaking Bad' e2'de başlıyor /Dizi

'Breaking Bad' başlıyor

Ölümle yüzleşen sıradan bir adamın sıradışı hikayesinin anlatan, En İyi Erkek Oyuncu Emmy Ödüllü 'Breaking Bad'in 2. sezon bölümleri e2'de başlıyor.

bbad4.hlarge.jpg

İSTANBUL - İki yıl üst üste Emmy Ödülüne layık görülen Bryan Cranston'ın başrolünde olduğu 'Breaking Bad'in yeni sezon bölümleri bugün e2’de başlıyor.

Tüm hayatını kurallara göre yaşayan kimya öğretmeni Walter White’ın iki yıllık ömrü kaldığını öğrenmesiyle hayatının tamamen değişmesi ve seçtiği farklı yolun hikayesini anlatan 'Breaking Bad'e dair bilinmeyenler...

ASIL İŞİ DEDEKTİFLİK AMA...

Başrol oyuncusu Bryan Cranston hakkında bilinmeyenler:

• Kimya üzerine ne biliyorsa, öğretmeni Walter White’tan öğrendi
• Yeni sezonda Walter’ın gardırobuna koyu renkler hakim, hatta sadece siyah giyecek
• Üniversitede polis eğitimi aldı ve ardından dedektif oldu
• Asıl tutkusunun oyunculuk olduğunu öğrenince bu konuda dersler almaya başladı
• “Malcolm in the Middle” dizisinde baba rolünü canlandırdı

Dizinin ilk bölümünde neler olacak?

bbad2.jpg

1.SEZON’DAN HATIRLATMA

İki yıllık ömrünüz kaldığını öğrenseniz, ne yapardınız? Sizi bilemeyiz, ama tüm hayatını kurallara göre yaşayan kimya öğretmeni Walter White çok farklı bir yol seçiyor: Hayatının denklemini değiştiriyor. Tüm günlük endişelerden ve toplumun dayattığı sınırlamalardan sıyrılarak yeni bir adama dönüşüyor... Kimya bilgilerini farklı bir neden için, uyuşturucu üretip satmak için kullanan bir adam. Amacı ölümünden sonra ailesinin geçinebilmesini sağlayacak parayı kazanmaktır.

bbad3.jpg

'The X-Files’ın yapımcısı Vince Gillian’ın imzasını taşıyan 'Breaking Bad', ölümle yüzleşen sıradan bir adamın sıradışı hikayesini anlatıyor. 'Malcolm in the Middle'ın babası Bryan Cranston'a iki sene üst üste En İyi Erkek Oyuncu Emmy ödülü kazandıran Walter karakteri, yeni sezonda da hayatın sınırlarını zorluyor.

'Breaking Bad'
13 Ekim Salı
Saat 22.15

Evvet! :) 2. sezonu dün başladı. Büyük bir keyifle izledim. İlk bölümler her zaman biraz yavaştır, ama ben yine de beğendim.

2. sezon da çok güzel. Biraz yavaş ilerliyor film, ama oyunculuk ve senaryo çok iyi olunca bu da çok göze batmıyor.

'Breaking Bad' 2. sezon finaliyle e2’de

Walter White’ın ölümün nefesini ensesinde hissetmesiyle birlikte azılı bir suçluya dönüşünü anlatan 'Breaking Bad' 2. sezon finaliyle e2’de...

Sıradan bir adam, sıradanlıktan uzak bir hayat... 'Breaking Bad' 2. sezon finaliyle e2’de. Heyecanla beklenen büyük finali sakın kaçırmayın...

Final bölümünde neler oluyor?

100104breakingbad.hlarge.jpg

Ben Leuner

'Breaking Bad' 2. sezon finaliyle 5 Ocak Salı saat 22:15'te e2'de.

Dizinin senaryosu da oyuncuların performansı da gerçekten muhteşem. Hele 2. sezon finalinde Walter ile Jesse'nin performansı....

2010 Emmy Ödülleri
Bryan Cranston ( En İyi Erkek Oyuncu )
Aaron Paul ( En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu )

Dizinin 2. sezon finali harikaydı. 3. sezonu birazdan indirip izlemeye başlıcam.

2. sezon finali:

cnbc-e ve e2 nin diziler favorimdir..işitme engelllere alt yazılı olmasıda cabası... :)

bitmiş dizi izlemenin keyfi başkaymış, her bölümde farklı duygular yaşıyorum, hakkaten süper bir dizi...

Br Ba efsanedir :D :D...final bölümü harikadır :D

Bende geriden takipçilerdenim..:D 1. sezon bitmek üzere

Nellas, izlemediğin dizi var mı harbi soruyorum söyle onu izleyeceğim ;)
mac72, söyleyeyim mi olup biteni şimdi :D

:D :D var olmaz mı :D...dünya kadar dizi var selda panik yapma yani :D

Nellas yok o kadar dizikolik değilim vakit kaybı gibi geliyor bana, takip ettiğim 3 dizi var yeterli ;)

Vakit kaybı işlerle uğraşma yavf sen :D ...

bugün gereksiz işlerle uğraşacak biraz vaktim var;)

Üst Alt