Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Böyle olacağım hiç aklıma gelmezdi [O An]

Konular
8
Reaksiyonlar
0
31-01-2003 saat 15.45 işyerimin büyük sürgülü kapısı basma yapmıştı açılıp kapanırken zorlanıyodu. ortaga dedim birgün bu kapı işçilerin üzerine düşer, kalk bunu ayarlayalım
ayarlarken kapının üstüne önce yapılırken emniyet konulmamış biz onu fark etmedik kapı üşt menteşeden çıkmasıyla kaçmaya kalmadı 1.5 tonluk kapı üzerime düştü
komşuların yardımıyla beni kapının altından çıkarttılar kucaklarına alıp arabaya bindirip hastaneye yetiştirdiler o an olacaklardan haberim yoktu durumum çok agırdı doktorlar ümidi kesmişlerdi iç kanama olur diye 24 saat gözetim altına aldılar sonra emar çekildikten sonra amaliyata aldılar çok şükür amaliyat başarılı geçti.
Doktor bundan sonra sabılı olmamızı söyledi tekrar ayaga kalkmam 2-3 sene sürer dediler bu arada fizik tedavisi görüyodum hastanede sonra yatak yarası çıktı 1 yıl bu yarayla ugraştık kapanmadı plastik cerrahi vücudumdan parça alıp attılar 2 ay yüz üstü yattım şim di çok şükür yara filan kalmadı çok dikkat ediyorum sürekli pozizyon degiştiriyorum.
ama bu olaylar beni ve ailemi çok sarstı evli ve iki oglum var çocuklarımın ve ailemin pisikolojisi baya bozuldu
ilk sıralar kabüllenmek çok zor oldu ama zamandan alıştık. hiçbir zaman isyan etmedim devamlı 'ALLAH'a şükür ettim kul kaderini görecekmiş buna da çok şükür 'ALLAH' cemil cümlemize acil şifalar ihsan eylesin
sevgi ve saygılarımla

Kadir Kaplan gerçekten çok geçmiş olsun. Hepimizin hikayesinde çok ortak yön buluyorum ve enbüyük ortak yön bence "HAYATTAN KOPMAMAK" Bunun başardıysanız bundan sonrası sizin için çok zor olmayacaktır. Alllah baba yokluğu göstermediği için ne mutlu çoçuklarınıza eşinize ve ailenize.

alp kardeş sagol ALLLAH belkide çocuklarımın yüzüne baktı şimdi çok şükür alıştık
zorlukları aştık sayılır ama yinede önümüzde uzun yollar var inşallah onlarıda aşarız.ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.saglıklı ve neşeli günler dilerim

kimsenin aklına gelmez be kardeş.
geçmiş olsun.

Yaşam kimimiz için büyük sürprizlerle dolu... Önemli olan bu sürprizleri cesaretle karşılayıp, geleceğe bakmaktır.

Yan yana gülmek, ağlamak... Sevinçleri, dertleri paylaşmak... Ortak yaşam kurarak yeni duygulanımlar elde etmek demektir.

Bu anlamda sizi anladığımı belirtmek istiyorum. Ailenize ve size sabır diliyor, geçmiş olsun diyorum.

Evet, her ne olursa olsun yaşama asılmak... Mücadele etmek... İşte bu asıl olandır.

Umutlarınız yeşermeye devam etsin... Yüreğinize umutsuzluğun gölgesi düşmesin...

Saygılarımla...

Kapıyı yapanda en az sizin kadar sorumluluk sahibi olsaydı bu duruma yol
açacak hatayı yapmazdı.

Yaşama azminiz sizi hayata bağlamış.

slm

bazen olabileceklerin önüne geçemiyor insan malesef sevgili kadir...

gelmis geçmis olsun ve daha beterleride var ve beterlerinden korusun yüce rabbim...

ailenle mutlu ve saglıklı günler seninle olsun...

Geçmiş olsun Kadir...

Herşey bizim için bu dünyada acılar da,mutluluklar da...

Görünmez kaza işte ne desek boş.

Sabtermişsin isyan etmeden,hayata sıkıca sarılmışsın sevindim senin adına.
Dertler paylaşılkdıkça azalır. Sevdiklerin yanında olduğu, sana

destek olduğu sürece üstesinden gelemeyeceğin hiç bir sorun yoktur.

İnşallah daha iyi olursun Allah acil şifalar versin.

Umudunuzu yitirmeden hayata sımsıkı sarılarak devam edin. aileniz sizin zaten yanınızda en buyuk destek onlar. en kısa zamanda iyileşmeniz dileği ile acil şifalar.

çok geçmiş olsun abi allah acil sifalar versin allah cocuklarınızın yüzüne bakmış allah yar ve yardımcın olsun inallah abi

Geçmış olsun arkadaş gerçekten yaşanması zor bir olay
her işte bir hikmet vardır Allah sizi bu şeklinizle çocuklarınıza ve ailenize bağışlamış.
Allah gecınden versın daha değişığıde olabilirdı her şeye
rağmen hayat yaşamaya değer her ne şekilde olursa olsun.
Böyle acıları Allah kimseye yaşatmasın.
Bundan sonraki yaşantınızda bütün güzellikler ailenizle beraber sizlerin olsun.

geçmiş olsun agam
kendi seçimimiz degil bu hayat kader diyorlar her neyse başa geldimi çekecegiz kabullenmek zorundayız yoksa tüm çevremizi üzüyoruz.
ayaga kalakmak hayal böyle mutlu olmayı ögrenecegiz ..hepimize allah yardım etsin başkasından umut yok...

Üst Alt