Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Biyoenerjinin omurilik hasarına etkisi var mıdır?

emiş

Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
eşim iki gündür biyoenerji alıyor. Biyoenerji konusunda bilgisi ve denyimi olan arkadaşlar var mı ?
Tecrübelerinden yararlanmak isterim.

ben ve eşim 1 ay bioenerji denilen olayı aldık...şöyle bi etkisi oluyo özellikle kırık bölgeye , bel bölgesine elini koymadan yaklaştırıyodu ( bunu herkes yapabilir özel bir bio enerji ustasına gerek yok ) ve bacaklar ısınıyor ve titreme (kasılma tarzında birşeyler ) oluyordu bunun ötesinde bir iyileşmedir his artmasıdır olmadı :?

Bio enerjinin gücüne inanmak gerekiyor temiz ve aydınlık bir odada sadece hasta olan kişi ile kalmak ve öncelikle çakralarını açmak gerekiyor..Yapan kişininde bilinçli olması önemli bunu herkez yapamaz ayrıca.Yaptıran kişinin yapılan işleme gerçekten konsantre olup hiç birşey düşünmemesi yapan insana güvenmeside lazım..

Faydası mutlaka olur..

Onun belirli aşamaları var..

Hemen bir iki seansta fayda görmedim demek yanlış olur ... :)

Biraz sabırlı olun ve sonuçlarını farkedin derim ben... :)

Bende geçen yaz belirli aralıklarla yaptırmıştım..Çok faydasını gördüm ..

7 ay bu tedaviyi aldım omurilik felci rahatsızlığım omurilikle ilgiği hiçbir olumlu sonucu yok daha sonra ki yaptığımız araştırmalardan da anladık bioenerjinin yararlı oluduğu hastalıklar mesela mesane düzensizliği için faydalı bu 7 ay içinde tek faydası bu olmuştu

İsteyene burdan R2-R3-R4 hatta kendimi zorlarsam R5 yollayabilir ve omuriliğinizi hemen iyileştirebilrim. Valla! Kesin. İki seansta. Hem bana kadar gelmenize de gerek yok, burdan kullanıcı adınıza konsantre oldum muydu, tamamdır.
Neden bu gücüm varken milyarlarca dolar kazanmak yerine burdayım diye sorarsanız, para için değil, allah rızası için yapıyorm :)
"Dünyanın tüm meşhurları bununlala tıraş oluyor: ingiltere kralı, rahmetli başkan kennedy, taçsız kral pele, backanbauer, kaleci myer, nadia comaneci, bridgette bardot, fenerbahçeli cemil"... :)

Şaka bir yana, biyo enerji veya R2 gibi şeylerin omurilik hasarına etkisi sıfıır; sıfır; sıfır; sıfır; sıfırdır. Nokta. Aksini söyleyecek kişiyi dilediği yerde üzerimde deneme yapmaya çağırıyorum :) Böylece milyonlarca omurilik felçi içinde seçilmiş biri olarak ayağa kalkabilirim :)

Omurilik felcinin tedavisnde bio enerjiyi bilen var mı?

Arkadaşlar aranızda bioenerji uzamanına giden bide bununla şansını deneyen varmı. Ben bi tane adama gittim. Adam daha önceden felçli hastalardan iyileştirdiği olduğunu anlattı. Sizden yaptıran varmı yada yaptıran ve iyileşen tanıdıklarınız varmı

ben bio enerji almıştım..3.500 tl boşa gitti..hem maddi hemde manevi kayıba uğradım... üstünede 1 bardak soğuk su içtim..:)

hiç kimseye tavsiye etmem...

Geçmiş olsun defne

Boğazında kalsın o cebe atan kişinin.

Valla fikri kardeş bio-enerji yapıyorum diyen amca sana enerji verirmi bunu bilemem ama sen ona para kaptırırsan sağlam bi enerji vermiş olcan amcaya..

Bio enerji yogo vs. hiç inanmam ben bunlara..Saçma geliyor belki insanın kendini ruh hali açısından yani iyi hissetmesine vesile olabilir ama omirilik felcini "benim güçlerim var bio enerjimle kaldırırım seni ayağa" diyen birinede çok şeyler söylerim yani..:)

Haa bu arada "uzaktan seanslarıda "vardır bio enerjicilerin..:) Msn dende yardım alabilirsin illede yanında olmak gerekmiyormuş..:D Aman uzaktan olurmu deyip insan kendini engellememeliymiş.:)

Bio enerji bu bio enerji boru değil tamam mı der gibiler...:)

benim bu siteden bir arkadaşımda reflekseloji tedavisi alacağını söyledi ve benim bu konuda fikrimi aldı..bende ona *sakın deneme maddi kayıba uğrarsın* dedim...böyle konuşmama arkadaşım bozuldu..bir kaç gün konuşmadı benimle..beni dinlemeyip denedi ve gördü ki ben haklı çıktım...maddi-manevi kayıba uğradı o da...

Yukarıdaki mesajımı yazalı bir sene oldu. O günden beri en az 47 kişiyi ayağa kaldırdım. Bana inanmayanlara gülüp geçiyorum!

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=-zK-oRdE_Ds[/ame]

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=XHnjoi4g4cM"][/ame]

48.kişide ben oluyum o zaman..küserim bak sonra..:):)

Biyoenerjinin omurilik felçlisi birine hiçbir faydası yoktur. Bunu gözlerimle gördüm. Adam elini gezdiriyor hasarlı bölgede. Hesapta enerji veriyo:) Boşuna gidip paranızı helak etmeyin..Bi de ben 50. kişi olmak istiyorum:)))))))))

Siz de şöhret olmak istiyorsunuz di mi :)

ziya: z
vatandaş: v

z: ... hepsi şöhretlerini bu bıçağa borçludurlar. evet, denemesi bedava, hem de hiç para vermeden. bakın, mesela şu vatandaşın sakalı uzamış. şimdi iki dakikada...
v: allah allah!
z: susuz, sabunsuz bu iş hallolacak. bakın abiler. fennin son harikası, alaman mucizesi, bütün meşhurların bıçağı...
v: dur yahu!
z: sen dur vatandaş ya! başına devlet kuşu kondu be! evet abiler dikkatle bakınız. bakınız. su yok, sabun yok. gibicibicis marka krem, o da fabrikamızın hediyesidir, çok muhterem abilerim. evet, evet, bakınız, lütfen saatlerinize bakınız. yalnız on yedi saniyede tamam bu iş.
bir!
v: ah!
z: iki!
z: üç!
v: aman be!
z: dört!
z: beş, altı!
z: şöyle yedi!
z: evet bitiyor!
z: sekiz!
v: yeter be!
z: doku...
v: ay!
z: lütfen sakin olunuz!
v: yeter be yeter! suratımı kan içinde bıraktın be!
z: telaş yok! kesikler için harika kan ilacı satıyoruz. tuuhh! getir bakiim.
v: yürü ulan karakola eşşoğlueşşek! ne hale getirdin beni be!
z: imdat! adam öldürüyorlar!

merhaba

gecenlerde biyoenerjileyle alakalı bi site buldum. sitenin linkini vereyim www.bioenerji.org sitesinden vaka sunumları bölmüne tıklayın. hastaların kendi ifadeleri ve beyanları mevcuttur noterden tasdikli.

Hani televizyonda bazı reklamlar vardır özellikle pazarlama usulü ürünlerde..Öncesi-Sonrası da derler..:) Öncesine dikkatli bakın bi gram makyaj yok sonrasında pür makyajlı bayan..:):) Ne oldu kırışıklıklar gitti..:D

Aptal yerine koyuyorlar insanları..:mad:

Bu işinde reklamını yapan sözde şifa bulmuşlar olacaktır tabi..Ne noter tastiğine nede internet üzerinden ben iyileştim bioenerji ile diyenine ben inanmam.. Gözümle görmem lazım..

Özendirici olmamak gerekiyor özelliklede "mış" larla "muş" larla..Lütfen biraz daha dikkat..

Bu biozımpırtı hep parayla mı çalışır.Benzinli, dizel, lpg lisi yok mu abi...:)

sollama beni sollarım seni
gaz, fren şanzıman bio aldım paralar duman
aşk bir otobüs binmesini bilmeli bioya gelmeden inmesini bilmeli
bio istedim vermediler sen oflusun dediler :)

Üst Alt