Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bir tansiyon ölçümüyle çıktı hastalığım ortaya...[O An]

angela

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Benim hikayem biraz daha farklı. 1998 yılı Eylül ayında tesadüfi bir tansiyon ölçümüyle çıktı hastalığım ortaya. Hemen bir tansiyon kliniğine gittik. Uzun süren check-up lar sonunda problemin böbrek yetmezliği olduğu anlaşıldı. Öncelikle ilaç tedavisi yapıldı fakat Ocak 1999 yılında diyalize girmeye başladım. Daha sonra annem bana böbrek vermek istedi uzun süren tahliller sonunda nakil hazırlıkları başladı ve 22 Eylül 199 da nakil gerçekleşti. Ben nakil olunca herşey biter sanmıştım meğer aslında ondan sonra başlıyormuş herşey. Uzun süre kortizon ve çeşitli savunma sistmini baskılayıcı ilaçların kullanımından sonra malesef 2003 yılında annemden aldığım böbreği vücudum reddetti. O an tek düşündüğüm annemi yarım bıraktığım oldu ama annem her zamanki gibi bana destek oldu ve: "üzülme kızım, verebilsem öbür böbreğimi de veririm" dedi. Canım annem..O günden beri hemodiyaliz tedavim devam ediyor. Unutmamak lazım BAĞIŞLANAN ORGAN FİLİZLENEN CANDIR. HERŞEYE RAĞMEN HAYAT GÜZELDİR...

Canım ya geçmiş olsun Rabbim şifanı çabuk verir inşAllah
sen çok şeyi aşmışsın, organ bağışı bir yaşam kurtarmada çok önemli daha önceleri bilmezdim bende sen ve senin gibileri tanıdıkça önemini daha iyi anlıyorum
8) sevgiyle kal

Çk Çok geçmiş olsun melek
Çok üzüldüm inan ama dediğin gibi hayat çok güzel herşeye ramen

Anneler nasıl haklarını öderiz bilmiyorum

Benimde bazen böbreğim ağrıyor mesela bir hap kullandığımda felan çok sancım oluyor ama doktora daha gitmedim gidersen kesin bir şey diyecek

Peki şimdi iyimisin MELEK

İnşallah en kısa sürede yeni bir organa kavuşursun.

Çok geçmiş olsun. Allah şifanı versin.

Geçmiş olsun Melek...

Melek ne kadar güzel bir isim tahminim sende ismin gibisindir Allahtan dilegim sana yaşadıgın acılara dayanma gücü vermesidir. Her şeyin gönlünce olması dilegiyle....

Geçmiş olsun Melek.İnşallah herşey istediğin gibi olur....
Annenin ellerinden öpüver bizler için.

umarım en kısa zaman da bir organ bulursun geçmiş olsun.

çok geçmiş olsun İnan çok üzüldüm ve duygulandım allah acil şifalar versin annelerimize uzun ömür sağlık sıhhat güç kuvvet versin cennet annelerin ayağı altındadır.

SEVGİLİ ANGELA ÇOK GEÇMİŞ OLSUN DİYORUM VE EN YAKIN ZAMANDA BİR BÖBREK BULMANI UMUYORUM

Bende Minerva ya katılıyorum. Acil şifalar diliyorum.

MELEKCİM ÇOK GEÇMİŞ OLASUN. ANALARIMIZIN HAKKINI ASLA ÖDEYEMEYİZ. YAŞAMA SEVİNCİN DE MUTLULUK VERİCİ.

selam

sevğili kardeşim ,Allah acil şifa versin.İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşursun.

Çok geçmiş olsun...

En kısa sürede sağlığına kavuşmanı dilerim..

Angela çok üzüldüm,çok geçmiş olsun tatlım.

Bu dünyada anne gibi hiç bişi yok ben bunu bilir bunu sölerim al işte bi örnek daha şahanedir anneler şahaneeeeee bide anne olunca daha iyi anlıycaksın melekcim o organ bulunacak ve sen sağlığına kavuşucaksın dualarımız seninle kızım ..

Üst Alt