Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bir kişi hem Atipik Psikoz hem de AT,tipik Otizm hastası olabilir mi?

ayDÜNYAvazo

Aktif Üye
Konular
576
Reaksiyonlar
108
Bende böyle bir hastalık olduğu şüphesindeyim. Acaba böyle bir şey imkansızmıdır.

Bir çok tanı ve teşhis verilebilir aynı anda . Sebebi çoktur tanı koymakta mesela ilaç yazarken o yazılan ilaç o hastalık bölümüne gırer ve sgk ödemesi için o tanıda yazılır .Ya da diğer hastalığa benzeyen tanı koymakta zorlanıp aynı kategorıye sokulur teşhis için . Sen şüphelenıyorum diyorsun google de bakıp tanı koyuyorsan kendıne hata yapıyorsun . Bir uzman hekim yıllarını veriyor tıp fakültesinde tanı o kadar kolay olsaydı herkes googleden kendıne tanı koyup tedavi olurdu . Gittiğin uzman hekime güven onun vereceği doğru kararları uygula derim :)

Olabilir ama bunu araştıracağınız yer burası değil hastanelerdir.

Kardeşim atipik psikoz rahatsızlığında şüphecilik olabiliyor. O muyum bu muyum diye hiç düşünme. Benim kendi doktorumun da bana dediği gibi sen tanılara hiç takılma. Önemli olan hastalığın seyridir, senin hastalıkla nasıl mücadele ettiğindir. Sen ilaçlarını iç ve kontrollere git..Bu durumu da kafana takmadan hayatına devam et.. :)))

Üst Alt