Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bir gazetede muhabir oldum arkadaşlar...

daylight

Üye
Konular
16
Reaksiyonlar
0
Selam arkadaşlar.

Ben bir gazetede muhabir oldum. siz arkadaşlarımla, paylaşmak istedim eger bir sorunuz olursa duyurmak istediğiniz veya da.

Yaptırmak istediğiniz herangi bir iş veya başka bir reklam yardımcı olmak isterim.

Bana ulaşmanız yeterli olacaktır. hepinize sevgiler hoşçakalın arkadaşlar.

gazeteciaysel@hotmail.com adresim

Hayırlı olsun arkadaşım, yeni görevinde sana başarılar dilerim. Sevgiyle kal

hayırlı olsun sevgili arkadaşım ... başarıların daim olsun :)

Hayırlı olsun daylight:) Eski meslektaş olmuşuz :wink:

Hayırlı,uğurlu olsun...Başarılar...

hayırlı olsun arkadaşım..ayrıca bizlerle bu konuyu paylaşıp elinden gelen bir konu hakkında yardımcı olabileceğini dile getirmenide teprik ediyorum. :D

SEVGİLİ ARKADAŞLARIM ...
HEPİNİZE TEKER,TEKER TEŞEKKÜRLER.
GÜZEL DİLEKLERİNİZ İÇİNDE AYRICA ÇOK TŞKLER İNŞ HERŞEY ÇOK GÜZEL OLURDA PAYLAŞIRIM SİZ ARKAŞLARIMLA DOSTLARIMLA...

ahmetermis' Alıntı:
daylight..hangi gazetede muhabir oldun? ulusalmı yerelmi?
adını söylemende mahsur yoktur .gazetenin

ARKADAŞIM İSTANBUL AVRUPA BİRLİĞİ GAZETESİ YEREL GİBİ AMA HERYERDEN HABER YAPMA REKLAM ALMA YETKİMİZ VARMIŞ. BASIN KARTIMI ALDIM ÇIKMIŞ ... VE BÖLGE SORUMLUSU OLDUM.
UMARIM HERŞEY YOLUNDA GİDER TŞKLER ...

Yeni işinizde- daha doğrusu mesleğinizde başarılar, keyifli bir iş ortamı ve bol kazançlar diliyorum daylight. Basın sektörünü yakından inceleme fırsatım olduğu için sonuncusunun biraz ütopik bir dilek olduğunu biliyorum ancak bütçesi geniş, arkası kuvvetli bir gazeteye girmişsiniz, tebrikler.

empatizan' Alıntı:
Yeni işinizde- daha doğrusu mesleğinizde başarılar, keyifli bir iş ortamı ve bol kazançlar diliyorum daylight. Basın sektörünü yakından inceleme fırsatım olduğu için sonuncusunun biraz ütopik bir dilek olduğunu biliyorum ancak bütçesi geniş, arkası kuvvetli bir gazeteye girmişsiniz, tebrikler.

[size=3]güzel dileklerin için çok teşekkürlerr arkadaşım saolasın.:):)[/size]

tebrikler benim bi ev sorunum var gazetende yazarsan sevinirim

işte özeline az önce yazdığım metin buradada belki gören olup yardımları dokunabilir diye yazdım

selam arkadaş benm engelliler bizden basari nikli arkadaş gazateci olmana sevindim tebrikler benim bi sorunum var ben engelim yüzünden çalışamıyom annem ve babam vefat etti babamdan ailemize kalan evde tek başına yaşıyom ev fakat bu ev benim değil kardeşlerim şimdilik kalmama müsade ediyo fakat yaşadığım bursa yıldırım mollaarap mahallesinde toki kentsel bi dönüşüm yapılacak ve ben bu yüzden mağdur olacam çünki kardeşlerim tokinin vereceği haklardan sonuna dek pay alacaklarını bana söylediler biz 7 kardeşiz evde gecekondu ev elden gidince ben napıcam gelirim yok sokakta kalma tehlikem var bana kalacağım bin ev bulunabilmesi için derdime çare gazetende bu olayı bilhassa yazmanı gerekirse tarafıma kalabileceğim bi ev için yardım toplanabilmesi için yardımınız gereklidir

engelli olarak engellilerin içinden biri olarak haberlerinde engellilerin yaşadıgı toplumsal ve mimari zorluklara yer verecegini ümid ediyorum aysel başarılar diliyorum yolun açık olsun..

basari selam arkadaşım.
ben mailini müdürümüze ulaştırdım beni baya aşacagını düşündüm yardım toplamak benim düşünceme göre ..
Lütfen yanlış ama bir ev alacak kadar olurmu diye düşünmemek elde değil.
ama haberinden sonra dilerim yaparlar da sokakta degil sımsıcak bir evde kalırsın.
SEVGİLER KENDİNE İYİ BAK SENİ EKLEDİM AYRINTILARI KONUŞURUZ..

daylight' Alıntı:
basari selam arkadaşım.
ben mailini müdürümüze ulaştırdım beni baya aşacagını düşündüm yardım toplamak benim düşünceme göre ..
Lütfen yanlış ama bir ev alacak kadar olurmu diye düşünmemek elde değil.
ama haberinden sonra dilerim yaparlar da sokakta degil sımsıcak bir evde kalırsın.
SEVGİLER KENDİNE İYİ BAK SENİ EKLEDİM AYRINTILARI KONUŞURUZ..

ilgin için sağol arkadaş gelişmeleri en kısa zamanda bekliyom

Basın sektörü, özellikle yerel basının maddi getirisi oldukça az:) bunu göz ardı edemeyiz daylight:)

Bu yüzden alan değiştirip Öğretmenlik okudum. Ama Şuan hobi olarak yine devam ediyorum muhabirliğe.

çok sewindim senin adına :)
darısı iş arayanların başına aminnnnnnnnnnn

deniz yıldızı' Alıntı:
çok sewindim senin adına :)
darısı iş arayanların başına aminnnnnnnnnnn

[size=3]arkadaşım amin inş her iş arayan bulur dogrusu ben iş filan aramıyordıum tamamen şanstı :) :) [/size]

slm

hayırlı olsun sevgili arkadaşım başarılar

Re: slm

[size=3]feyyam_5
teşekkürler arkadaşım . saol.
[/size]

daylight arkadaşım hayırlı olsun haytında başarılarının devamını diliyorum

İnşallah arkadaşım saol, teşekkür ederim :)

daylight yeni işinde başarılar dilerim.

Üst Alt