Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bir engelli olarak geleceğe yönelik hedefleriniz var mıdır? Varsa nelerdir?

gelecek kaderi yazanın elinde! hedefleri hep o gösteriyor! biz tercih yapıyoruz! ya da yaptığımızı sanıyoruz... şimdi ben bugüne kadar hedeflediğim hayatı biraz anlatayım...
-ilk okuldan beri hep asker olmak ve ordu mensubu rutbeli bi kumandan olarak hayatımı ikame ettirmekti hayalim...
-aşk mı? okul hayatım bitene kadar aklımın ucundan bile geçmiyordu!!! çok güzel kızlar vardı çevremde! bana aşık olduğunu söyleyenlerde vardı. bir gün okul hayatı bittiğin de bi işe kısa süreliğine girdim! orda bi kıza aşık oldum!!! hiç aklım da olmayan bir hedef belirdi zihnimde! o kızla evlenmeliydim! nitekim o hedefe ulaştım! biz şimdi evliyiz! ama o kızla evlenebilmek için yaptığım fedakarlıklar sonucu engelli oldum ve askere gitmeme bi kaç ay kala askerliğe elverişsiz oldum! şu an hala hedefim asker olabilmek! ama bu hedef asla görünmeyen ve nişan alınamayacak bi hedef! hedeflerimizle hayallerimiz arasında bence hiç bir fark yok!!!

valla ne yalan söyliyim 4 yıl öncesine kadar hedeflerim vardı baktımki sadece hayal hepsinden vazgectim sindi su akar yolunu bulur diyorum bosverdim herseye

Hedefimiz yoksa Niçin yaşıyoruz kı o zaman...tabi ki hedefım hedefımız vardır..Ve hayatta hıc bır zaman İMKANSIZ DIYE BIR ŞEY YOK,SADECE ZOR VARDIR VE BIRAZ ZAMAN ALIR......durmak yok yolla devam...:)

oluyo oluyo imkansız diye cok sey var :(

Tek hedefim; Bir gün vakit benim içinde dolduğunda, Allahın hoş geldin ey kulum;

"Gir cennetime razı olmuş ve razı olunmuş olarak hitabına erişmek"............

Gerisi zaten dünyaya ait istekler. Akıl ve gönül birlikte kaderde olanı yapacaktır....

hedefim, işimde ilerlemek hem kariyer yapmak, manevi yoğunluğu tam olan güzel bir aile kurmak ve anne olmak.

insallah hedefleri tez zamnda ulasırsın sırdaş arkadasım bütün kalbimle diliyorum

ileriye dönük hedeflerim varda :)

hedefe ulaşacak gücüm yok :(

eveeet geçen sene yazmış bu başlığa.Önce iş demişim ve işime sahip oldum.Her ne kadar sigortalı olmasada istediğim gibi hayatımı idame ettirebileceğim ve severek yaptığım bir iş.Şimdi sırada ev hayalim var.Ah ah nerde o günler.Biraz zor gibi görünüyor bu ama bunuda başarırım umarım.

Üst Alt