Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bir anne-baba 9 tane de olsa evlada bakıyor, 9 evlat bir anneye-babaya bakamıyor! [Yaşam]

gülnihal

Üye
Konular
19
Reaksiyonlar
0
Bir anne-baba 9 tane de olsa evlada bakıyor, 9 evlat bir anneye-babaya bakamıyor! [Yaşam]

Demin bir arkadasımın açtıgı baslıgı görünce birkaç gündür takıldıgım bu konuyu paylasmak istedim...

Tanıdığım ve 3 evladı olan bir baba böbrek yetmezliginden vefat etti geçen gün...

Ve ben bayramda oğullarından bir tanesine neden böbrek dokunuzun uyup uymadığına bakmıyormusunuz...diyalizde sürekli babanız dedigimde...

ortanca agbimle oturuyor babam, o malının üstünde o baktırsın diyince...çok kötü oldum...

Anneye babaya bakmak maddiyatlamı ölçülür arkadaslar...ki bir evlat ne denli zor büyüyor içinizde anne-baba olanlar daha iyi bilir...

ve kendimi düsündüm...ailem benim için önemli ve hiç düsünmeden ölene kadar onları sırtımda tasırım...tasıyorumda...

Son zamanlarda o kadar çok islenir olduki bu konu...

Neden evlatlar anne babalara onların bize baktıgı gibi bakamıyoruz?

zaman gittikçe daha çok maddiyatçı yapıyor insanları sebebi bu sanırım

anne baba cocugu dünyaya getiren kişi bakmak zorunda

anne babaya cok insan eşi inden dolayı veya maddi acıdan olsun bakmak işine gelmeye biliyor

ama genelde türk toplumu olarak anneye babaya saygılı bir toplumuz genelleme olarak

Üst Alt