Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bilmezdim böyle olacağını. Daha 8 yaşımdaydım... [O An]

aysu

Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Bilmezdim böyle olacağını. Daha 8 yaşımdaydım. merdivenin son 2 basamağından düştüğümde birşey olmamıştı; yara açılmıştı bacağımda iyileşmişti :)
Aradan 2 ay geçti ve şiddetli bel ağrısı dayanılmazdı. özel doktorlar hiçbirşey anlayamadılar. ben "bacağım ağrıyor" dedim, onlar bağırsak enfeksiyonu tedavisi uyguladılar. "şımartılmış" dediler dediler dediler ve hayallerimi çaldılar :(
Zeynep Kamil Hastanesindede aynı tanı kondu 1 ay yatırdılar "şımarık nazlı yürümüyor" dediler. Anacım-babacım en sonunda Çapaya gönderilmemi istediler. ordada 1 hafta prsikolojik tedavi uygulayıp sonunda ortapediye göndermeyi akıl ettiler :(
Ortopedi bölümünde testler yapıldı ve kalçada iltihap oluştuğunu ameliyata ya hayatımı kurtarmaya gireceklerini ya bacağı tamamen keseceklerini söyleyerek girdiler :(
Çok şükür hem hayatımı hem bacağımı kurtararak ameliyattan çıktılar :)
Sonrasında hastanede uzunca tedavi dönemi ve 3 ay tüm vücut alçıda kalma. offff çok zor yaaa. gitti çocukluğum yaşamadan :(
Alçıdan çkardılar "ömür boyu yürüyemez" dediler ve o anda hayallerim ölmüştü. çünkü polis olmak istiyordum, tek hayalim tek arzumdu o çocukluk dönemimde :(
Sonrasında önce Allah'ın izni ile 2 koltuk ağacıyla yürüdüm. tekini attım, tek koltuk ağacıyla yürüdüm bir müddet sonra özgürce ohhhh yaşasın çocukluk aklı işte tam iyileştim sanıyordum :(
Büyüdükçe ben bacağım aynı kaldı. polislik hayallerimde tamamen yok olmuştu:)
Ve doktorlar bazan hatalarının bedelini ağır ödetiyorlar insanlara. bu hepsi için geçerli değil tabiki
Beni kurtaran doktorlarada şükranlarımı sunarım :)
Allah'ıma binlerce şükür diyorum şuanki halima :) çünkü burda okuduğum hikayeleri gördükçe ben kendime kızıyorum takıntılarıma

Ama hayallerinizden sıfır almak o yakıyor insanın yüreğini :)
Ne olursa olsun yaşamak güzeldir

:oops: Sevgiyle kalın

Hayatta en zor meslek doktorluk olsa gerek. Çünkü ufacık bir hatanın bedelini hasta çok ağır ödeyebiliyor :(

Ben senin çok neşeli biri olduğunu düşünüyorum. Hayallerinden sıfır aldığını düşünsen bile...

Allah neşeni hiç bozmasın canım :)

Gerçekleşecek hayallerin de olacaktır dilerim ve kim bilir belki olmuştur bile,
Çevremdekilere bakıyorum da hiç çok mutlu insan yok,
hemen hepsinin derdi tasası var, olacaktır da dönem dönem elbet
önemli olan o sıkıntıları çok hasar almadan atlatabilmek :)
Ruhumuz dinç olsun bu çok önemli değil mi ama....

Evet öyle Çiğdem hani bir söz vardır bilirmisin? biz can dostumla hep bunu deriz "hayat yine bana yalan söyledi"
umutlar bitmez biliyorum ama....!

Haklısın menekşecim her işte bir hayır vardır ne diyeyim buda benim kaderim yani bizlerin kaderide bu :)
Dünü bırktım zaten ama inan uhde kalıyor insanın içinde işte 8)
Nurhanım polis olsaydım seni yakalamazdım niye yakalayayım ki seni :) :shock:
Bu sitenin polisi olmak güzel olur herhalde :D :D :D
ehhhh neyapalım Rabbim o dünyada yüzümüzü güldürür inşAllah

merhaba arkadaşlar.hayaller sönebiliyor,maalesef.Ancak bu dünya bir imtihan dünyasıdır,inşallah sabrederek bu imtihanı kazanacağız.sizin hayaliniz bir hastalıktan dolayı bitmiş.benimki ise insanların yaptığı bir adaletsizlik yüzünden söndü.ben imam hatip lisesi mezunuyum.okulu 1.likle bitirdim.buna rağmen istediğim bölüm olan bilğisayar mühendisliğini kazanamadım.çünkü;türkiye 1.olsam sistem yüzünden gine kazanamıyordum.Allah tan gelene amenna,ancak kullarının yaptığı kabul edilemiyor.

Üzüldüm sizin için karakaya ama ülkemizin hali bu yapılacak birşey yok ki dershanelerde bile problem çıkarıyorlar :(
Evet ilk hayalim sağlık yönünden elimden alınmıştı ama ya sonrakiler devam etti yinede 8)
Rabbim imtihan ettiği şu yalancı dünyada hiç yanlız bırakmadı beni enzor anlarımda kurtardı 8)
Bu dünyada işte yaşamak için varım sadece Allah'ın emanet ettiği canı taşıdığım için öteside yok

size diyebileceğim düşlerinize sıkı sarılın, düşleriniz bittiğinde yaşam kanadı kırık kuşa benzer

bende yaşam hep kanadı kırık

merhaba aysucummm....

şimdi icraat zamanı değil mi? :D yapabileceklerimizin en iyisini yapma zamanı şimdi.şimdi ortaya çıkıp kendimizi kanıtlama, ben de varım diyebilme zamanı.
geçmişi düşünüp kendine sıkıntı yapma artık bence.Allahın verdiği her sıkıntıda bir hayır vardır birtanem.geçmiş geçmişte kaldı.şimdiyi bütün güzellikleriyle yaşamalı.yarınımız belli değil.bir sonraki güne çıkabileccekmiyiz bakalım...
ben hep böyle düşündüm.böyle düşünmelide.
boşver kasveti şimdiii..hadi içindeki çocuğu alıp sokağa çık biraz.benim içinde top oynayıp salıncakta sallanın..... :D :lol:

mutlu kal

Soyleyecek bir sey bulamiyorum karakaya,ancak sunu diecegim

Ustad Neset Ertasin dedigi gibi '''Adaletin bumu dunya ''.

dilemmacım sağol canım geçmiş geçmiştir biliyorum değişmeyen tek şeyde değişimdir :)

tamam oynuyacağım içimdeki çocuğu alıp dışarda topumu :?
anlar gelir geçer geriye enkaz bırakır sadecene 8)

ahhhhh ah o doktorlar.yaramı deştiniz yaa.hem paramı hem sağlığımı yediler.bacağım kırıldığında dağda bir çobana sardırsam bundan iyi olurdu vallahi.ama sözüm tüm doktorlara değil tabi.gözünü para bürümüş doktorlara.
*
HASTANE ÖNÜNDE İNCİR AĞACI
DOKTOR BULAMADI BANA İLACI
*
Bu şarkıyı her dinlediğimde gözlerim şişer ama ağlayamam. :cry:

Iki kezde ben doktor hatasinin kurbani oldum,birinde evladimi tamamen sakatladilar,digerinde dogmaya yakin cocugumu icimde oldurduler.
Herkeste birseylervar arkadaslar,muhim olan su anki durum diyorum cok sukur buradayiz bakin ne guzel yazismalarimiz oluyor.

bitanemmm aysucummm..enkaz kalmamalı geriye tatlım.geriye olgunlaşmış bir yürek ve güzellik kalmış sende...bu fikre kendini iyice alıştır güzelim.enkaz yok.enkaz öldü.yaşasın aysunun gülen gönlüüü..................... :D

Sağol dilemmacım sana bir sır vereyyimmi eylül 5 'te Ankara'ya gelebilirim :?

evet sevgi hanım haklısınız galiba şuan burdayız bundan ötesi yok ki sizin acılarınız daha büyük aslında
ne diyebilirim ki ahhh o doktorlar ahhhh

sevgiyle kalın

B-AY, zisbecer VE DİĞER ARKADAŞLAR SAĞOLUN YÜREKLERİNİZE SAĞLIK
GEÇMİŞ YÜREĞİMDE ATEŞ YAKSADA KÖZ OLDU ARTIK :)
NE OLURSA OLSUN RABBİMİN BANA EMANET ETMİŞ OLDUĞU CANA EZİYET HAKKIM DEĞİLDİ DÜŞÜNDÜM SİLKİNDİM VE ARTIK O ANLARI UNUTMAYA KARAR VERDİM 8)
SEVGİ TOHUMU EKİLSİN İSTİYORUM TÜM DÜNYAYA :)
SEVGİYLE KALIN

Şöyle işte aysucum yaaaaa.......

Ankaraya gelme fikrine çok sevindim.umarım görüşebiliriz canımmm...

güzel kall...

Teşekkürler canım gelicem Allah'ın izni ile Ankara'ya o zamana haberleşiriz görüşürüz bende çok isterim ehhh ben yabancıyım oralarda :)
Böyle olacağım artık kimse yıkamayacak Allah'ın izni ile yüreğimi 8)
sevgiler

Üst Alt