Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bilgisayar teknolojileri anketi (El, kol işlevsizlikleri olan bireyler için)

BYldrm

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Herkese merhabalar,

Ben Burcu Yıldırım, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Lisansüstü öğrencisiyim. Görüntü işleme üzerine çalıştığım tezimde yol gösterici olması açısından bir anket çalışması yapıyorum. Sizlerden ricam anketi dikkatle okuyup cevaplamanızdır. Anket çok kısa sorulardan oluşmaktadır. Bana bu konuda destek verirseniz çok memnun olurum. Anket özellikle el/kol uzuvlarında işlevsizlik veya uzuv kaybı olan bireyler için düzenlenmiştir. Bu anket çalışmasından toplanan veriler neticesinde bilgisayar kullanımını kolaylaştırmak adına proje geliştirilecektir. Proje başarılı olursa göz hareketleri ile bilgisayar kullanımı, fare yönetimi, klavye kullanımı gibi unsurlar engelli bireyler için kolaylaştırılacaktır. Hedef, teknolojinin bu kadar hızla ilerlediği dünyamızda engelli bireylerinde konfor alanını artırmaktır.

Çalışmalarıma ışık tutmanız dileğiyle şimdiden teşekkür ederim.

Anket linki:

https://forms.gle/VBbUPVHeJvurN8Vy9

Üst Alt