Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Bilgi] Şifalı bitkilerle uğraşmaktayım...

reşat

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar kalça ve diz çıkıkları için araştırma yaparken kalça çıkığından rahatsız olanların sitesi olarak sizin sitenizle karşılaştım ben şifalı bitkilerle uğraşmaktayım eklem ağrıları bel ağrısı olan arkadaşları önce çıkığın nerede olduğunu tesbit etmek için işinde uzman olan kırık çıkıkcı arkadaşa yönlendiriyorum eğer çıkık olan bölgede kireçleme ve deforme yok ise çekme işlemi yaparak bir kaç dakikada çıkık rahatsızlığınızdan kurtuluyorsunuz eğer kireçleme ve deforme var ise kireçleme için benim tamamen doğal şifalı bitkilerden hazırladığım çay ve yağ bulunmakdadır bu çayı ve beraberinde yağı tarife göre kullanılması sonucu kireçleme çözülüyor ve çıkık çeken arkadaş çekme işlemi ile sonuç kesin alınıyor bana gelen hastaların çoğu sizler gibi kalça veya diz çıkığı olarak gelmiyorlar ya bel ağrısı veya menisküs sikayeti ile geliyorlar bu konuda çok sayıda arkadaş bu rahatsızlıklardan kurtuldu sizlerinde rahatsızlığına çareye vesile olabilirsek kendimizi bahtiyar hissedeceğiz ister MSN ister telefonla görüşerek sizlere yardımcı olmaya çalışacağım tel.0358xxxxxxx cep.0537xxxxxxx nolu telefonlarla ulaşabilirsiniz şimdiden hepinize acil şifalar dilerim reşat türkoğlu

dün haberlerde izledim pek bir üzüldüm benim 40 yıllık dişcimi yakalamışlardı halbuki adam marangoz malzemeleri ile gayet ustaca mesleğini(dededen kalmaymışşşşşşşşş meslek olarak :shock: ) icra ediyordu :D
hala varmı kırıkcı çıkıkcı varmış demekki :shock: milletin ekmeğine mani olmayın doktor ya burası türkiye bir alaylı birde mektepliler var malumunuz alaylılar bazen mekteplilerin önüne bile geçebiliyor(yakalanana kadar olsa bileeeeeeeee :D )
şaka bir yana bu sitedeki arkadaşlarımızın(bizlerin) ikincil bir engel sahibi olmaması adına bu tür şahsiyetlerin uzak tutulması en doğrusu derimmmm

yuh diyorum yaaaaa. doktor tamam numaraları sansürledin ellerine sağlık da niye silmedinki yazdıklarını. ismi var adamın :!: bizim türk milleti bu adamın (adam denilirse tabii) adından yola çıkıp bunu bulur, kendini de bi güzel çektirirde. bence yazdıkları, en azından adı da silinmeli. :roll:

neyse, iyi söylemişsin doktor. üstüne birşey söylemek bana düşmez. Allahından bulsunlar ne diyim.

minerva. o dişçi gezen zattın senin doktorun olduğunu duyunca hiç şaşırmadım nedence :wink: :lol:

şaka bir yana, düşünüyorumda, böyleleri neden yaşıyorlar acaba :?: :roll:

vay be !
Allahım sen akıl fikir ver böyle kullarına
Adam birde ciddi ciddi mesaj yazmış
Oldu kardeşim sen önce sen beynini git o söylediğin çıkıkçılara şöyle güzelce bir çektir daha sonra şifalı otlarında bir saat kadar da dinlendir bak çok iyi gelecek aklın fikrin daha iyi çalışacak.

onlar nasıl uzman oldularsa hayalı saglık bakanlıgı vardır kendılerıne gore çunku kendılerde hayalı uzman olmuşlar

slm

bakarmısınız arkadaşlar nekadar rahat bir şekilde kendisini yaptığı işi anlatıyor çok önemli bir iş yaparmış gibi.
ne denenir ki....

Üst Alt