Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Bilgi] Kemer belediyesi ile anlaşma

fgrsu

Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar yaklaşık 6 aydır kemer belediyesinden bir yetki belgesi almaya çalışıyordum burada engelliler meclisinin kurulma ihtimali pek yok dolayısı ile kamu-sivil hiç bir yerin engellilere uygun olma şansı yok geçen seneki kemer gezisi için arkadaşlarımız biliyorlar 100 ün üstünde otel gezdik içinden ancak bir kaç tanesi tam anlamıyla uygundu,bunun yanı sıra yollar hastahaneler v.s
gönüllü olarak tek başıma çalışmayı tüm bu kuruluşlarla birebir kendim görüşeceğimi belirttim hiç bir ödenek olmadan kendi arabamla kendim gidip geleceğim bu şartlarda bile 6 ayda geldi cevap. Gerçi Başkanımız sözlü olarak okeylemişti ama bir iki anlama özürü olan memurun yüzünden uzadı bu kadar neyse sonra başka bir arkadşımız 1 günde çözdü olayı şimdi pazartesi gününden itibaren çalışmaya başlıyorum her başardığım işi sizlere anlatacağım tabi önüme çıkan engelleride
bana şans dileyin

Senin ne kadar duyarlı olduğunu yakından bilenlenden biri olarak bunun üstesinden geleceğine inanıyorum. Hatta Antalya için de örnek şeylere imza atacağına. Canım benim sana yürekten başarılar diliyorum.

Çok çok çok yararlı işler çıkaracağından eminim. Desenize artık Kemer HERKES İÇİN uygun olacak...

Başaracağına inanıyorum kardeş.Şansın bol olsun..

başarılar diliyorum. kemer küçük bir yer olduğu için sana destek verecek yeterli engelli arkadaş umarım bulabilirisin. bu yaz oradaydım. hastanesine işimiz düştü küçük bir yer zaten giriş vs. pek uygun değildi.
ama oteller engelli için daha iyi donanımlı diye düşünüyorum. majesty mirage parka gitmiştim. otelin içinde her alana bir engelli rahatlıkla ulaşabilir konumdaydı. buralardaki engelli için uygunluk keşke tüm kamu binalarında da olsa... sana başarılar.

Ben de başaracağına inanıyorum!

Hatta yapılan ve bütün çabalarına karşın yapılmayan değişikliklerin, önceki ve sonraki durumlarını birer fotoğraf karesiyle buraya yansıtabilirsen, biz de olumluları alkışlar, olumsuzları kınarız! :wink:

Kolay gelsin, yolun açık ve engelsiz olsun.

mükemmel bir iş yapıyorsun allah kolaylık versin

"İnanmak, başarmamanın yarısıdır"...

İnanıyoruz ve başaracaksınız...
Kolaylıklar dilerim...
Sevgiler...

şans seninle olsun fgrsu. ama sen, bu azminle şansı da kaldırıp atacağından eminim :wink: çabaladığın şeylerin gerçekleşmesi dileğiyle.. güvenini hiç kaybetme..

Yetki belgesinden kasıt nedir anlamadım.
Ne için yetki belgesi istediniz belediyeden?

Umarım, Herşey sandığınızdan kolay olur
başarılar...

Üst Alt