Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Bilgi-Anket] ODTU Araştırma

Arastirma

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhabalar,

Ben Mujde Koca, ODTU' de yuksek lisans yapan bir ogrenciyim. Engelli universite ogrencilerinin duygu, dusunce ve deneyimlerini arastirdigimiz bir calismamiz var. Katilmak isteyen olursa e125431@metu.edu.tr adresine bir e-mail yollasin lutfen. Isteyen arkadaslara elden de ulastirabiliriz. ANKARA'da oturan engelli universite ogrencilerinin katilimini umuyoruz. (Master, Doktora ya da Acikogretim dahil).
Tesekkurler

kimse yok mu?

Arkadaslar,
Ankara' da oturan engelli universite ogrenciler arasinda katilmak isteyen kimse yok mu arastirmamiza?

anlamadığım bir şey var ....

bu araştırmanın engelsiz odtüyle ne kadar alakası var...

müjgan bu nu tek başınamı yapıyorsunuz ve niçin olduğunuda yazsaydınız..

ODTU-arastirma

Ben ODTU psikoloji yuksek lisans ogrencisiyim, bu arastirmayi da bolumumuzdeki hocalarimizdan birinin gozetiminde surduruyoruz. Bu arastirmanin Engelsiz ODTU'yle organik bir bagi yok. Ama tabii (ozellikle katilimcilari bulmak konusunda) destekleri var. Ben de Engelsiz ODTU yonetim kurulu uyelerindenim. Arastirmanin temel amaci engelli universite ogrencilerinin yasamina isik tutmak. Su an icin ANKARA icinden veri toplamayi amacliyoruz. Daha detayli bilgi (arastirmanin amaclari, irtibat telefonlari, vb.) arastirma metniyle birlikte katilimcilara ulasacak.

Herkesin katilimini umuyoruz... Ilginize tesekkurler...

Mujde Koca.

Aktif üyelerinin büyük bir çoğunluğu üniversiteli olan sitemizde bu ankete katılabilecek birileri olmalı diye düşünüyorum :)

Müjde Hanım Merhabalar. Araştırmanıza katılmak isterdim. Bu konudaki özel mesajınızı aldım. A.Ö.F. Lisans tamamlama öğrencisiyim ancak ne yazıkki Ankara' da yaşamıyorum.

Ayrıca bu konuyla ilgilenen hiç kimsenin çıkmamasına üzüldüğümü de belirtmek isterim.

SEVGİLER...

Arastirma' Alıntı:
Arkdaslar katiliminizi bekliyoruz...

Mujde Koca.

Müjde Hanım,

Bir öneride bulunayım:

Bu sayfanın sağ üstünde "Üye Listesi" bölümü var. Orada "sıralama stilini seçiniz" bölümünden "yer" ve Düzenden "Artan"ı seçtikten sonra "sırala"yı tıklayın. 31. sayfada Ankara'lı üye arkadaşların listesi başlıyor. E-maili olanlardan profiline bakarak "öğrenci" olanlara birer mail göndererek amacınızı anlatın. Umarım cevap alabilirsiniz. Yoksa sırf buraya bağlı kalmakla istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Çünkü, çok çeşitli nedenlerle çevrimiçi olamayan arkadaşlar var. Dersleri yoğundur, bilgisayar ve internete uzunboylu zaman ayıramaz vb. vb.

Başarılar

Kimse çıkmadı :? Ben sağlıklı iken önlisans okumuştum, şimdi açıköğretime kayıt yaptırdım 3. sınıftan devem edicem, henüz hiçbir tecrübem yok, yardım konusunda elimden geleni yaparım...
Sevgiler.

Mezunum. Ve Ankara'da yaşamıyorum. Yoksa seve seve katılırdım. Kolay gelsin...

katılmayı çok istiyorum ancak Ankarada yaşamıyorum. yapabileceğim birşey varmı ?

ARASTIRMA

Herkese merhaba,

Babur Bey oneriniz icin cok tesekkur ederim... uygulamaya basladim... ANKARA'da olmayan ya da MEZUN durumda olup arastitmaya su evrede katilamayacak arkadaslara ilgilerinden dolayi tesekkur ederim... Katilabilecegini dusundugunuz kisiler varsa onlari arastirmamizdan haberdar ederseniz cok memnun olurum.

Mujde Koca

Re: ARASTIRMA

Arastirma' Alıntı:
Herkese merhaba,

Babur Bey oneriniz icin cok tesekkur ederim... uygulamaya basladim... ANKARA'da olmayan ya da MEZUN durumda olup arastitmaya su evrede katilamayacak arkadaslara ilgilerinden dolayi tesekkur ederim... Katilabilecegini dusundugunuz kisiler varsa onlari arastirmamizdan haberdar ederseniz cok memnun olurum.

Mujde Koca

Rica ederim. :oops: Ben zaten 21 yıllık zaman aşımıyla kaybediyorum. :wink: Şimdi öğrenci olanların bir kısmı ben mezun olduğumda daha doğmamışlardı bile.. :)

Arastirma

Merhabalar,

Arastirmamiza katilan, ilgilenen arkadaslara tesekkur ediyor Calismamiz devam ediyor... 'Ankara'da yasayan engelli universite ogrencileri' nin katilimini bekliyoruz...

Mujde Koca

Sayın araştırma, engelliler dernekleriyle de irtibat kursanız. Tanıdıkları üniversite öğrencilerine sizi yönlendirebilirler. Ben de üniversite öğrencisiyim ancak Ankara' da değilim. Bu nasıl bir çalışma. Konusu nedir?

arastirma

Merhabalar mimar,

Elimizden geldigi kadar ulasmaya calisiyoruz derneklere... Ilgilenen olursa Altinokta ile baglantimiz var... ordan da ulastirabiliriz anketi. Calismamiz genel olarak engelli universite ogrencilerinin sahip olduklari imkanlari gelistirmeyi ve universite egitimi alan engelli bireylerin sayisini arttirmayi hedefliyor.

Arastirmamiz devam ediyor. Katilmak isteyen arkadaslar e125431@metu.edu.tr ye bir e-mail atarlarsa anketleri (elektronik olarak ya da elden) onlara ulastirabiliriz.

Tesekkurler,

Mujde Koca

merhaba Müjde.

ben mezunum ama üniversitede okuyan diğer arkadaşları haberdar etcem bu çalışma hakkında.
Ben teşekkür ederim bu anket hazırladığın için.
Sitedende bu çalışmaya katılacak bi çok arkadaş vardır eminim.

görüşmek üzere :)

haftanin konusu

Sayin oturanboga,

Eger mimar in arastirmasi gibi benim ankete katilim onerimi, uyelere e-mail olarak yollayabilirseniz cok memnun olurum...

Tesekkurler....

Merhabalar,

Ben Mujde Koca, ODTU' de yuksek lisans yapan bir ogrenciyim. Engelli universite ogrencilerinin duygu, dusunce ve deneyimlerini arastirdigimiz bir calismamiz var. Katilmak isteyen olursa e125431@metu.edu.tr adresine bir e-mail yollasin lutfen. Isteyen arkadaslara elden de ulastirabiliriz. ANKARA'da oturan engelli universite ogrencilerinin katilimini umuyoruz. (Master, Doktora ya da Acikogretim dahil).
Tesekkurler

Üyelere henüz dün e-posta gönderdim. O yüzden bu günlerde yeniden e-posta gönderemem. Onun yerine, site ana sayfasında bir duyuru yayımladım: www.engelliler.biz

Katılım olacaktır diye umuyorum.

inşallah bende bu kış yüksek lisansa başlarsam eğer bu konularda okulda neler yapılıyor neler oluyor araştıracam.

Üst Alt