Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Beyaz Kart'ın kullanım alanları ve avantajları nelerdir?

merhaba arkadaş beyaz kardedigin hangisi oluyo bir aydınlat bilir sen teşekür ederim

Beyaz kart

beyaz kart devlet tarafından engelli vatandaşlara verilen ve şehiriçi ulaşımında bütün toplu taşıma araçlarıyla(tren,tranway,metro,otobüs vb.) ücretsiz yolculuk yapabilmeyi sağlayan karttır. Beyaz kart alabilmek için isöm'e (istanbul özürlüler müdürlüğü) başvurabilirsiniz

Üstat benim bildiğim kadarı ile İstanbul'da bunu isöm, misöm değil, İETT veriyor ve ben de oradan aldım. Ayrıltılı bilgiler hem İETT'nin kurumsal web sayfasında var hem de burada bu konu için açılmış birden fazla forum sayfasında yer almakta.

idosente arkadaşım trende de geçtigini söylüyor. Bu sene hiç denemedim ama gecen sene şehir içinde trende geçmiyordu bence

Büyükşehir Belediye Logosu olan her yerde Bedava olarak kullanılmaktadır.
Ayrıca bazı özel kuruluşlarda da indirimli olarak kullanılabiliyor...

beyazkart TCDD yollarında neden geçmiyor

arkadaşlar geçenlerde emin önünde bir işim vardı tramvay çok kalabalık olduğu için treni tercih ettim fakat görevli beni geriye çevirdi beyaz kart geçmiyormuş trende devletin değilmi neden trende geçmiyor bizim beyazkart birbileniniz varmı:mad:

Birlik olup bunun hesabını devletten sormalıyız.
Tektek yapılan girişimler sonuçsuz kalıyor.
Tv.lerde para dileneceklerine bu tür sorunları ortadan kaldırsınlar büğtün sakatlara faydası olsun.

Üst Alt