Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Benzinli scooter ya da akülü scooteri benzinli yapma..?

atmaca58

Üye
Konular
35
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar, sanırım imkansız ama ben yine de sormak istiyorum. bu şarj olayı beni baya bi baydı. acaba elimdeki scooteri benzinliye cevirebilir miyim, ya da bu scooter lerin benzinlisi imal ediliyo mu? fulya ortopedinin fln üç tekerlekli modelleri var ama onlarda cok büyük.

arkadaşım senin scooter in aküsü kaç km gidiyor??

mrb akülü arabalardaki sürat mi size yetmiyo.yoksa akü ile gıdılen yol katetme mesafesimi yetersiz kalıyo bunu aydınlatırsanız memnun olurum ve ona gore de careler bulacagımdan emınim.SANALCOS Hakanın resmı kanunının rapıt modelidir fiyatıda yalmıtorsam 7000-8000 ytl dir
selamlar.

süratleri uygunda (15km) dolu bi akü ile katettiği mesafe az geliyor mesele benim scoderde kitabında 50 km yazıyor ama28 km de akü bitiyor servise sorduğumda ise rampalar falan etkiler diolar
kısacası aküler ile katedilen mesafe az geliyor!!

arkadaş lar ben hem motorcuyum hemde of luyum bu resmini koydugunuz kanuni 3 tekerlekli scoterı denedim bizler için hiç uygun bir motor degil aşırı derecede dengesiz ve bir o kadarda kullanışsız bir motor ayrıca ortası boş oldugu için vucut dengenizi korumanız çok zor onun yerine 4 tekerlekli atv leri tavsiye ederim ben kullanıyorum ve çok memnunum. sizlerede tavsiye ederim.

hem motorcusun ve hem of..lusun (bu ne demek) ..anlamdim yani..

bi resim koy bakalim senin ..atv ye... geri vitesi varmi mesala...cikmaz yola girince geri vitese atabiliyormusun,,ayaklarini kullanmadan....slm..

1561282495.jpg

http://www.fulyaortopedi.com/benzin-motorlu-engelli-araclari_k1/mon-r-full_u18.html
bunun fiyatı nedir acep bide baya büyük sanırım sunun bizim akülü scooter boyutunda olanı cıkmadıki yaa

Üst Alt