Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Benim o anım ! [O An]

Konular
3
Reaksiyonlar
0
2,5 yaşına yeni girmiştimki ! yüksek ateş dedikleri çocuk felci geçiriyordum. kış ayındaydı, hava soğuk sobalar yanıyordu; o halde ben daha da üşümekteydim, üstüme battaniye örtüyorlar ama nafile, sobaya daha fazla kömür atıyorlar ısınıyor ama ben hala üşüyordum. ne yazık ki bilinçsizliğin ve zaman kaybı nedeni ile yüksek ateşten sinir çekilmesi olmuş. daha ne diyeyim. doktora götürüyorlar ama geç gelmişsiniz, yapacak bir şey kalmamış diyorlar. ama olan benim hayatıma oluyor.
ama hayata gülümsemeyi ve hayattın önüme getirdiği fırsatları ve değerleri kullanmaya çalışıyorum.
YİNE DE HAYATA GÜLÜMSEYEBİLİYORUM.
neyse canım, canınızı sıkmayayım.
HAYATA GÜLÜMSE :) :) :) :)

kuralarını bızım koymadıgımız bır oyun gıbı gorunce hayatı, kuralları kabul etmek kolay oluyor..gulumsemek ıcın daıma bır sebep bulmak da oyle.atılla yasadıgın turkıyenın bır gercegı.bıraz daha bılgılenmelıyız.hersey ıcın bıraz daha bılgı sart..
gulumsemen eksık olmasın

Yeter demekle olmuyor. herkes kendisine düşen görevi yerine getirse bu ve buna benzer sorunlar çıkmayacaktır. Türkiye'mizin eğitime daha sıkı sarılması kanaatindeyim. Hayat benim için ve Güzel ülkemin Yurdumun insanları içinde devam ediyor. Geç kalmış sayılmayız. Hayatımızın her saniyesi öğrenmiyormuyuz. eeeeeeeee o halde hayata devam..... :) :)

Geçmiş olsun atilla.ozdemir,buradan hayata dair en özel anını bizimle paylaştığın için teşekkürler.Hayata açtığın tebessüm pencerenin her daim açık kalması dileğiyle...

GECMIS OLSUN ATILLA BUYMUS KADER BUYMUS KISMET..

BEN DAHA FARKLI KONUYA DEGINMEK ISTIYORUM ..ATES CIKMASI DURUMUNDA HEMEN DUSURULMEMELIDIR.TABIYKI BELLI BIR SEVIYEYE KADAR.CUNKU BAKTERILER ATES CIKMASI ILE BIRLIKTE UREMELERI YAVASLAMAKTADIR.YANI ATES BIR VUCUT SAVUNMASIDIR.

selam..

Geçmiş olsun Atilla kardeşim ateşlenme konusu bende de oldugu zaman yatmadan önce bir adet panalgin alıyorum gece ter basıyor ve sabah rahatlmış şekilde uyanıyorum sanırım benim vucudumun savunma makanisması böyle işliyor.. saygılar....

işçe benim arkadaşlarım. arkadaşlar hepinize teşekürler. SAĞLIK OLSUN.

GÜLÜMSEMENİZ EKSİK OLMASIN.

[size=7]:) :) :) TÜRKİYE'NİN GÜZEL İNSANLARI......... :) :) :)[/size]

Bazen kendimle kaldığım zamanlar acaba koltuk değneği olmasaydı hayatım nasıl olurdu ? diye düşünüyorum. NASIL OLURDU ACABA.....

o an keşke olmasaydı diyorum olan oldu yaşamaya çalışıyorum

aynı kader

aynı kaderi paylaşıyoruz benim özrümde çoçuk felçi keşke olmasaydık keşke keşke ama olan oldu kalan bize kaldı yaşamak alışmak zor ama biz güçlü insanlarız ancak biz çekeriz bu hayatın kahrını

Geçmiş olsun. Bu tür bilinçsizlikler yüzünden "engelli" olmak kötü, ama herşey olacağına varıyor. Yaşanması gereken mutlaka yaşanıyor. Bu sebeple "keşke olmasaydı" demek yerine "hayata gülümseyebilmek" en güzeli :D

geçmişler olsun.evet hayatta herşey istediğimiz gibi gitmez ama böyle olduğu gibi yaşamaya alışmalıyız.günün birinde herşey nasıl olduysa geri gidebilir bunu hiç kimse bilemez dimi.herşey kader alın yazısı....

geçmişlerr olsun bundan sonrasina bakın

Üst Alt